AMC Fear the Walking Dead 1. Sezon Yorumları

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
1x2

Güzel bir bölümdü. Önümüzdeki bölümler daha da güzel olacağa benziyor. :)

Maddy'nin Artie'ye baştan seni kurtaracağız diyip şevketle yaklaşması ve daha sonra yangın tüpüyle kafasını parçalaması aksiyon kokan hareketlerdi. Tobias'ın yardımı ve cesareti olmasaydı belkide elinden kurtulamayabilirdi.

Polisin yaptığı baskı sonucu kaotik ortamı izlemesi gerçekten çok güzel keyif verici. Aslında ne yaşanırsa yaşansın yetkili birinin halkı bilgilendirmesi gerekiyor yoksa bu kaotik ortam kaçınılmaz.

Tobias ve Nick dizideki en sevdiğim karakterler, Alicia ergenine ise uyuz oldum. Diğer dizilerimdeki ergen kızlar yetmezmiş gibi birde bu çıktı başıma. Umarım erkenden ölür.

Kıza çok dikkat ettiğimden birde çekim hatası yakaladım. 24:45'de Alicia eldivenlerini çıkırıyor sonra 25:00'de bir kez daha çıkarıyor.
8.5/10

GreatOttoman

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,738
Puanı
361
1x2

Güzel bir bölümdü. Önümüzdeki bölümler daha da güzel olacağa benziyor. :)

Maddy'nin Artie'ye baştan seni kurtaracağız diyip şevketle yaklaşması ve daha sonra yangın tüpüyle kafasını parçalaması aksiyon kokan hareketlerdi. Tobias'ın yardımı ve cesareti olmasaydı belkide elinden kurtulamayabilirdi.

Polisin yaptığı baskı sonucu kaotik ortamı izlemesi gerçekten çok güzel keyif verici. Aslında ne yaşanırsa yaşansın yetkili birinin halkı bilgilendirmesi gerekiyor yoksa bu kaotik ortam kaçınılmaz.

Tobias ve Nick dizideki en sevdiğim karakterler, Alicia ergenine ise uyuz oldum. Diğer dizilerimdeki ergen kızlar yetmezmiş gibi birde bu çıktı başıma. Umarım erkenden ölür.

Kıza çok dikkat ettiğimden birde çekim hatası yakaladım. 24:45'de Alicia eldivenlerini çıkırıyor sonra 25:00'de bir kez daha çıkarıyor.
8.5/10
Zombiler taşı nasıl ısırsın abi ölmesi o kadar kolay değil. :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
2.bölümü izledim @Harunnn60 @sürgünüm @Yiğitt @mrt-06
bu bölüm biraz toparlanma vardı evet
@Yiğitt haklı 2.bölümden çok çabuk olaylar başladı ama 6 bölümden olusucak bu dizi ilk sezonu yanı ben hep ilk 4 bölüm zombisiz insanalrla falan geçecek diye korkuyordum olayı hemen zombilere bağlamak aceleci olsada iyi oldu bence zaten 6 bölümden olusucak:F

@Harunnn60 çölde olur bence ayy orman çöl fark etmez yeterki şuuuu şehir ortamından çıksınlar şehir ortamında zombi senaryosu gerçekten olmuyor :F:F:F

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,757
Puanı
1,061
2.bölümü izledim @Harunnn60 @sürgünüm @Yiğitt @mrt-06
bu bölüm biraz toparlanma vardı evet
@Yiğitt haklı 2.bölümden çok çabuk olaylar başladı ama 6 bölümden olusucak bu dizi ilk sezonu yanı ben hep ilk 4 bölüm zombisiz insanalrla falan geçecek diye korkuyordum olayı hemen zombilere bağlamak aceleci olsada iyi oldu bence zaten 6 bölümden olusucak:F

@Harunnn60 çölde olur bence ayy orman çöl fark etmez yeterki şuuuu şehir ortamından çıksınlar şehir ortamında zombi senaryosu gerçekten olmuyor :F:F:F
Tamam mı? Devam mı? :D

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,856
Puanı
910
Alicia kolay kolay ölmez bu dizide. Kız reyting kaynağı bildiğin. Ölürse diziyi bırakabilirim. :D

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
İlk bölümü daha önce izledim ama yorum yapmadım. Gerçekten şahane bir dizi olmuş.:Z Hayır neyini sevmediler anlamadım.:F

Hep merak ederdim TWD izlerken acaba ilk karşılaştıklarında ne yaptılar diye. İlk tepkileri görmek çok güzel. Oyuncular iyi olsa daha güzel olacakmış.:(
O tepkiler çok kaliteli mimiklerle verilmeliydi bence oyuncular biraz işin içine etmiş.:( Neyseki çok heyecan duyduran ve gerilim hissettiğim bir bölüm olmuş.

Çok geçti izleyeli ama o tadı çok fena aldım. İlk bölüme rahat 8 vermiştim ben ama foruma inat;
8.5/10:D

BesaleT

Emekli
Reaksiyon puanı
5,757
Puanı
1,061
1.bölüm

İlk bölüm olarak fena sayılmazdı iyi başlayıp biraz durgunlaştı ama sonlara doğru yeniden yükseldi dizi, ilk bölüm olarak karakter alışma süreci vs. iyidi dizide ilk baştaki çocuk iyi rol kesiyor bazen abartı gibi oluyor ama sırıtmadı pek 2.bölümü de yarın izlerim herhalde. :)

8/10

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,757
Puanı
1,061