Fav10Yaşında - ve bir devrin sonu!

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Bu kadar yetki bir insana verilmez :A Bu ikili güç zehirlenmesi yaşayıp kellemizi alacak çok ama çok rahatsızım bu durumdan :A Özellikle @Bully zevkten duvarları kemiriyordur şu an :A

Ben alışkınım siz bişey olmaz :A
işte güç zehirlenmesi aynı zamanda bunları etkisiz kılacaktır:) iki elleriyle bir şeylerini yani konularını doğrultamayacaklardır bir ay içinde pes edip kaçacaklardır :) aha buraya yazıyorum :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Yarışmaya çok bel bağlama biz bile kestiremiyoruz şampiyon kim olur diye :A
onu demiyorum. yarışmada nekadar erken elenirsem ayrılığımda okadar erken olacak :D
3 hafta daha kalırım ben . sonrasini kestiremiyorum zaten

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
onu demiyorum. yarışmada nekadar erken elenirsem ayrılığımda okadar erken olacak :D
3 hafta daha kalırım ben . sonrasini kestiremiyorum zaten
Psikolojide ters kolpa diyoruz biz buna :A

işte güç zehirlenmesi aynı zamanda bunları etkisiz kılacaktır:) iki elleriyle bir şeylerini yani konularını doğrultamayacaklardır bir ay içinde pes edip kaçacaklardır :) aha buraya yazıyorum :)
@mrt-06'yi bilmem de @Bully doğrultursa büyük sıkıntı olabili sıvacılar adına :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060

tolgab

Emekli
Reaksiyon puanı
6,640
Puanı
560
Devrin sonu diye okuyunca tüm kapanıyoruz sandım :eek:

Ben 2 senedir üyeyim ve iyi ki keşfetmişim bu forumu. Hep beraber daha nice 10 yıllara inşallah :)

@OzaN Admin kalmalıydın bence, şu an iyi adminlik yapamadığını düşünsende bu forum senin sayende varoldu ve 10. yılını doldurdu bu çok önemli emeklerine sağlık. Yine de kararına saygı duyuyorum tabii.

Size de başarılar arkadaşlar ;) @Bully @mrt-06

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Yani "beni şampiyon yapın eeyy halkım yoksa küsüp giderim" :A Doğru mu anladım bir de @destere yorumlasın :A
yok düsünce öyle degil ama tabi söyle cevirelim, ey halkim gidisimin gec olmasi icin sonuna kadar destek :A yani sampiyon olsamda olacak o gidis :D belki pat diye gidilemez ancak banlanirsam kökten cözulur, yoksa ben 1-2 hafta kendi irademle denerim sonrasini bilemem

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Bu şarkı benden size gelsin sıvacı kardeşlerim :A

Artık eskisi gibi icra edemeyeceksiniz mesleğinizi, @mrt-06 ile birlikte yayınlayacağımız bildiriyi korkuyla bekleyin bakalım :A
bildiriyi tuğba yurt soyunarak okuyacaksa iktidar değişimine razı olabiliriz başka türlü hiç bir baskı bize boyun eğdiremez :)

Bir kez yanlışlıkla mı ne '' :D'' şu emojiyi kullanmıştın çok komik durmuştu sende. :A @Çiğdem-
hayır ben şaşırdığım zaman genelde @Çiğdem- inde yukarda bahsettiği zıplayan topu kullanıyorum :)

Ooo bildiri de okutacaklarmış welcome to codmins diktatöryası :A
iktidarını pekiştirmek için araya sempatiyle bakacağımız tuğba yurtu koymuş pis codmin :) tuğba yurt soyunurak bildiriyi okursa biliyorki bizde isyan edecek hal kalmayacak :)

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
@OzaN'ı birden siyah görmek şok etti. :D Tabi beklenmedik bir şey ama kendi kararı. Aramızda olacak olması çok sevindirici. Adminlik görevini devralan arkadaşlara da başarılar, Allah kolaylık versin. :)

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Nice yıllara inşallah :)

Yalnız adminliği bırakman beni tedirgin ediyor zira koalisyon hükümetlerine karşıyız sıvacılar olarak :A @destere @MEnes @MasacRE-
Daha konuyu ilk gördüğümde kesin Doğu koalisyon yorumu yapar demiştim, haklı çıktım. :A

Merak etmeyin her şey çok güzel olacak geçen hafta foruma şeriatı getireceğim dediğimde gülen @Tolstoyevski, @BesaleT ve @RüzgarGülü gördüğünüz gibi her şey yavaş yavaş. :A

İlk işlerimizden biri de @destere ve @pompy'i banlamak olacak. :)
Psikolojide ters kolpa diyoruz biz buna :A

@mrt-06'yi bilmem de @Bully doğrultursa büyük sıkıntı olabili sıvacılar adına :A
@Bully'i bilmem de benim sıvacılarla son günlerde, özellikle @MasacRE- ile ortak projelerimiz oluyor benden yana korkmayın. :A

@dosimosi hocamızı da Avrupa hanımlarhanımı yapacağız. (beylerbeyi gibi.:A) :D

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Daha konuyu ilk gördüğümde kesin Doğu koalisyon yorumu yapar demiştim, haklı çıktım. :A

Merak etmeyin her şey çok güzel olacak geçen hafta foruma şeriatı getireceğim dediğimde gülen @Tolstoyevski, @BesaleT ve @RüzgarGülü gördüğünüz gibi her şey yavaş yavaş. :A

@Bully'i bilmem de benim sıvacılarla son günlerde, özellikle @MasacRE- ile ortak projelerimiz oluyor benden yana korkmayın. :A

@pompy @destere @Bully @dosimosi
Senden yana sıkıntı yok da @Bully icraatları ve suskunluğu bizi tedirgin ediyor :A Ben gece pusuya yatan admin istemiyorum :A @OzaN gibi pazar sabahları gireceğim sadece diyorsanız eyvallah :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060

o ne be ? :) görevi neymiş hanımlarhanımının ? :A
gider ayak bana görev verirsenin hiç kopamam ben :D

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,436
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com

beni banlarsanız kanal d nin arka sokaklarsız hali gibi olursunuz 20 yaşına varmadan tmsf basar:F

BesaleT

Emekli
Reaksiyon puanı
5,684
Puanı
1,061

Senin forumdaki üyeliğin kadar ben forumda yöneticilik yaptım, forum siyasetine sokmayın beni şimdi. :J :D

Hayırlısı olsun forumumuz adına. @Bully ve @mrt-06 başarılı olacağını düşünüyorum zaten de başarılılar zaten. :)