Fav10Yaşında - ve bir devrin sonu!

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
biliyorsun ben sözleri unutmam :) günü gelince yapmamışsan kaçacak yer ara kendine :)

dakka bir gol bir daha şeyinin tozuyla göreve gelir gelmez @Bully ve @mrt-06 forumu çökertti foruma giremiyoruz :)
biliyordum böyle olacağını o kadar uyardık bunları getirmeyin başa forumu batırırlar dedik ama dinleyen kim ? :)
@Çiğdem- ben admin olunca seni codmin yapıcam desteklerini bekliyorum :)
Diğer arkadaşlar rahat bir şekilde girebiliyorlar, sadece sana yavaşlattık forumu. :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Diğer arkadaşlar rahat bir şekilde girebiliyorlar, sadece sana yavaşlattık forumu. :)
demin bir dakikalık bir zaman dilimi içinde tüm arkadaşların eli ayağı dolaştı :) hatta eskici @xemrexxx ye laf atacağına evlenme teklif etmiş diğer konuda:) öyle değişik olaylara sebebiyet verdi bu bir dakikalık çökme olayı :)

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
@Bully ve @mrt-06 tebrikler.
umarim ilk şutlayacağınız kişi ben olurum.
@mrt-06 öm ye bak.
dilerim güzel cevaplar verirsin.
@OzaN seninde emeğine sağlık. ilk üye olduğum forumdur burası. Az takip etmedim forumu zamanında üye olmadan

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
155
Puanı
65
Way be 10 yil nasilda gecmis sitenin grafiklerinin yenilenmesine sinir oldugum gunler geldi aklima onun uzerinden bile 3 yil gecmistir

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
Forumların pıtır pıtır açılıp aynı hızla kapandığı bir dönemde açılan bir forumu, 10 yıl boyunca aktif tutmak tebriği ve teşekkürü gerektiren bir şey. Yıllardır bu forumun üyesiyim ve bende yeri gerçekten apayrı. Tek forumum, favori forumum. İlk olarak 8. sınıftayken foruma düzenli girdiğimi hatırlıyorum şu an üniversite 1. sınıftayım. Teşekkürler bu forum aracalığıyla hayatıma kattıkların için. :) @OzaN
Diğer gelişmeler de hayırlı olur umarım. Tebrikler ve başarılar. @mrt-06 @Bully
Hazırladığın video güzel olmuş ellerine sağlık. @Harunnn60 :)
Nice yıllara Fav10.

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
@OzaN hayırlı olsun, kendi adına doğru karar olmuş bence.

Ben lisede son sınıftan beri takip ediyorum burayı ve universite'ye başlamadan 3 gün önce üye olmuştum. Şu an uni 4. sınıfım. Bana bu forum yeni kişiler tanımaya ihtiyacım olan dönemde en büyük yardımçı oldu. Doğru o zamanki kafam ile şimdiki kafam aynı değil, belki de o yüzden eskisi kadar aktif değilim.

Eskiden daha kaliteli üyeler vardı,şimdi ise o kişilerden çok azı kalmış...

Umarım bir gün tamamen koparmam iplerimi burayla.

@mrt-06 ve @Bully kankalar sonuna kadar hakediyorsunuz. :Z

@Harunnn60 kankaa yine döktürmüşsün beybii. eline sağlık. :Z

Nice Fav10'lu yıllara..

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Vaaay dile kolay 10 sene olmuş. İnşallah uzun yıllar daha birlikte oluruz.

@OzaN burda olduğun sürece admin sensin hala kurtuluşun yok :A Şaka bir yana İnşallah yanlış karar vermemişsindir :)

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
codminler iktidara ısınana kadar darbe yaparız ikili tazmanya canavarlarını tasmanya adasına şutlarız :) şimdi galibiyetin keyfini çıkarsınlar :)
Bu kadar yetki bir insana verilmez :A Bu ikili güç zehirlenmesi yaşayıp kellemizi alacak çok ama çok rahatsızım bu durumdan :A Özellikle @Bully zevkten duvarları kemiriyordur şu an :A
Ben kendimi feda ederim. ilk beni şutlasınlar istiyorum. o sırada biraz zaman kazanırsınız :D
Ben alışkınım siz bişey olmaz :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Bu kadar yetki bir insana verilmez :A Bu ikili güç zehirlenmesi yaşayıp kellemizi alacak çok ama çok rahatsızım bu durumdan :A Özellikle @Bully zevkten duvarları kemiriyordur şu an :A

Ben alışkınım siz bişey olmaz :A
ben kökten çözüm için birşeyler sordum şuan cevap bekliyorum :)
Baharı görecekmiyim Şener Şene bağlı :D