Fav10 Yeniliklerle 12 Yaşında!

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
PC başındayken hatırlasam bakacağım da... ?

Bu da gelirse tadından yenmez :A

emporio-armani-ea3053-5350-52-asetat-optik-gozluk_1.jpg

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Efsane geri döndü. :d:
Forumdan klip izlerken eskiye oranla seste değişiklik farkettim.Sesi tam algılama kalitesi düşük artı ses ayarıda YouTube'den izlemeye göre yüksek çıkıyor. 2 gün önce farkettim detayı. Eskidende forumda dinlerken, YouTube yorumlarinı görmek için linkine tıklayinca YouTube ile ses ayarı eşitti. Şimdi farklı :D

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Aynı şeyi dün düşündüm. Benimle aynı düşünen birini görmek mutlu etti. Gece gerçekten bakmak baş ağrıtıcı. Özellikle de karanlıktayken. ?

@bazinga Özellikle geceleri göz kanatıyor en kısık telefon ekran ayarında bile. Ama sanırım forum sunucusu olan Xenfero markasıyla alakalı, Gece Modunu siteye aktif etmek için yıllık 20 dolar vb gerekiyordur o yüzden zaten reklam-sunucu masrafları birbirini anca karşılıyorsa kar etme amacı gütmeyen bir site için bir şey diyemem. Yılbaşında şöyle bir 5 haneli piyango çıkarsa söz gece modu masrafını ben karşılayacağım. :D

• Güldürdün
Reactions: blacklion

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Reklamdan foruma girilemiyor, bildirimleri bile açamıyorum telefondan. Şahıslarla uğraşmaktansa böyle işlerle uğraşmak forumumuz adına daha hayırlı olur diye düşünüyorum.

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
@bazinga Özellikle geceleri göz kanatıyor en kısık telefon ekran ayarında bile. Ama sanırım forum sunucusu olan Xenfero markasıyla alakalı, Gece Modunu siteye aktif etmek için yıllık 20 dolar vb gerekiyordur o yüzden zaten reklam-sunucu masrafları birbirini anca karşılıyorsa kar etme amacı gütmeyen bir site için bir şey diyemem. Yılbaşında şöyle bir 5 haneli piyango çıkarsa söz gece modu masrafını ben karşılayacağım. :D
Uygun vakitte araştıracağım bence de güzel olur. ?

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Uygun vakitte araştıracağım bence de güzel olur. ?

Dark Mode’un gözünü seveyim, kesinlikle bütün internet ve uygulamalar için artık vazgeçilemez bir özellik, nasıl 2010’ların sonlarında kullanmaya başladık onu aklım almıyor çok geç yaygınlaştı. :D

V9xBRC.png

V276G8.png

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Oha ne zaman geldi, nerden ayarlanabiliyor??

Telefonun renk ayarlarından dark mode oluyor ama foruma hakiki dark mode gelmesini beklemek daha iyi olabilir, ben ışıktan nefret ettiğim için dark mode’a geçtim fakat hakiki olmadığı için paylaşılan fotoğraflar X-ray olarak gözüküyor :A

• Güldürdün

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Ne kadarmış dark mode. ? Alıştım artık reklamlara, aslında bilgisayarda sikinti degil ama mobilde sikinti. Reklamın arka fonda kaldığı yerde bir şeye tiklarken reklamın sitesine gidiyor direkt. Bildirimlere falanda bakılamıyor.? Onun dışında mutluyuz reklamlardan. ?
40 dolar falandı sanırım. 6 ile çarpmasak ucuz gayet aslında. :D

• Beğendim

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Evet, kur farkı çok sıkıntı.? Yıllık mu bu ücret? Reklamlar iyi kazandiriyorsa alinabilir bence. ?12 yıl olmuş hiç istek olmadı mı dark mode konusunda, gelir gelmez direkt aklima o geldi benim vardir saniyordum nasil yaparım falan diye düşünüyordum. ?
Dark mode yeni moda oldu eskiden kimsenin umrunda olan bir şey değildi. :D

• Güldürdün

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi