Fav10 Yeniliklerle 12 Yaşında!

blacklion

Aktif Üye
30 Ekim 2019
4,367
4,082
390
Para lazım reklamlardan fazla şikayet etmezseniz alırız yakında. :D
Ne kadarmış dark mode. ? Alıştım artık reklamlara, aslında bilgisayarda sikinti degil ama mobilde sikinti. Reklamın arka fonda kaldığı yerde bir şeye tiklarken reklamın sitesine gidiyor direkt. Bildirimlere falanda bakılamıyor.? Onun dışında mutluyuz reklamlardan. ?

bazinga

Admin
1 Şubat 2007
81,751
37,001
1,060
Ne kadarmış dark mode. ? Alıştım artık reklamlara, aslında bilgisayarda sikinti degil ama mobilde sikinti. Reklamın arka fonda kaldığı yerde bir şeye tiklarken reklamın sitesine gidiyor direkt. Bildirimlere falanda bakılamıyor.? Onun dışında mutluyuz reklamlardan. ?
40 dolar falandı sanırım. 6 ile çarpmasak ucuz gayet aslında. :D

• Beğendim
Reactions: blacklion

blacklion

Aktif Üye
30 Ekim 2019
4,367
4,082
390
40 dolar falandı sanırım. 6 ile çarpmasak ucuz gayet aslında. :D
Evet, kur farkı çok sıkıntı.? Yıllık mu bu ücret? Reklamlar iyi kazandiriyorsa alinabilir bence. ?12 yıl olmuş hiç istek olmadı mı dark mode konusunda, gelir gelmez direkt aklima o geldi benim vardir saniyordum nasil yaparım falan diye düşünüyordum. ?

bazinga

Admin
1 Şubat 2007
81,751
37,001
1,060
Evet, kur farkı çok sıkıntı.? Yıllık mu bu ücret? Reklamlar iyi kazandiriyorsa alinabilir bence. ?12 yıl olmuş hiç istek olmadı mı dark mode konusunda, gelir gelmez direkt aklima o geldi benim vardir saniyordum nasil yaparım falan diye düşünüyordum. ?
Dark mode yeni moda oldu eskiden kimsenin umrunda olan bir şey değildi. :D

• Güldürdün
Reactions: blacklion

blacklion

Aktif Üye
30 Ekim 2019
4,367
4,082
390
Dark mode yeni moda oldu eskiden kimsenin umrunda olan bir şey değildi. :D
Ben 2-3 yildir kullaniyorum youtube'da, twitter'da falan ama doğru son yillarda ivme kazandi. İnstagram bile geçmiş ama benim telefonumda ayarlanamiyor o da ayri sinirimi bozuyor, geceleri bakasım gelmiyor. ?

Admin bu arada senin hakkinda hiçbir sey bilmiyorum. Adın ne, kaç yaşındasın, nickin nerden esinlenme? İlk defa duydum. ??