Fav10 Yeniliklerle 12 Yaşında!

bazinga

Admin
1 Şubat 2007
96,120
34,915
1,060
Ne kadarmış dark mode. 😂 Alıştım artık reklamlara, aslında bilgisayarda sikinti degil ama mobilde sikinti. Reklamın arka fonda kaldığı yerde bir şeye tiklarken reklamın sitesine gidiyor direkt. Bildirimlere falanda bakılamıyor.😔 Onun dışında mutluyuz reklamlardan. 😁
40 dolar falandı sanırım. 6 ile çarpmasak ucuz gayet aslında. :D

• Beğendim
Reactions: blacklion

blacklion

Üye
30 Ekim 2019
636
502
94
23
40 dolar falandı sanırım. 6 ile çarpmasak ucuz gayet aslında. :D
Evet, kur farkı çok sıkıntı.😔 Yıllık mu bu ücret? Reklamlar iyi kazandiriyorsa alinabilir bence. 😂12 yıl olmuş hiç istek olmadı mı dark mode konusunda, gelir gelmez direkt aklima o geldi benim vardir saniyordum nasil yaparım falan diye düşünüyordum. 😁

bazinga

Admin
1 Şubat 2007
96,120
34,915
1,060
Evet, kur farkı çok sıkıntı.😔 Yıllık mu bu ücret? Reklamlar iyi kazandiriyorsa alinabilir bence. 😂12 yıl olmuş hiç istek olmadı mı dark mode konusunda, gelir gelmez direkt aklima o geldi benim vardir saniyordum nasil yaparım falan diye düşünüyordum. 😁
Dark mode yeni moda oldu eskiden kimsenin umrunda olan bir şey değildi. :D

• Güldürdün
Reactions: blacklion

blacklion

Üye
30 Ekim 2019
636
502
94
23
Dark mode yeni moda oldu eskiden kimsenin umrunda olan bir şey değildi. :D
Ben 2-3 yildir kullaniyorum youtube'da, twitter'da falan ama doğru son yillarda ivme kazandi. İnstagram bile geçmiş ama benim telefonumda ayarlanamiyor o da ayri sinirimi bozuyor, geceleri bakasım gelmiyor. 😔

Admin bu arada senin hakkinda hiçbir sey bilmiyorum. Adın ne, kaç yaşındasın, nickin nerden esinlenme? İlk defa duydum. 😁😂

Tolstoyevski

Favori Üye
14 Temmuz 2014
8,566
12,944
611
Corleone
www.ataturkungencligehitabesi.com