Fav10 Yeniliklerle 12 Yaşında!

Dosi

Favori Üye
10 Mart 2015
35,223
25,358
1,060
Efsane geri döndü. :d:
Forumdan klip izlerken eskiye oranla seste değişiklik farkettim.Sesi tam algılama kalitesi düşük artı ses ayarıda YouTube'den izlemeye göre yüksek çıkıyor. 2 gün önce farkettim detayı. Eskidende forumda dinlerken, YouTube yorumlarinı görmek için linkine tıklayinca YouTube ile ses ayarı eşitti. Şimdi farklı :D

Tolstoyevski

Favori Üye
14 Temmuz 2014
8,809
13,256
611
Corleone
www.ataturkungencligehitabesi.com
Aynı şeyi dün düşündüm. Benimle aynı düşünen birini görmek mutlu etti. Gece gerçekten bakmak baş ağrıtıcı. Özellikle de karanlıktayken. ?
@bazinga Özellikle geceleri göz kanatıyor en kısık telefon ekran ayarında bile. Ama sanırım forum sunucusu olan Xenfero markasıyla alakalı, Gece Modunu siteye aktif etmek için yıllık 20 dolar vb gerekiyordur o yüzden zaten reklam-sunucu masrafları birbirini anca karşılıyorsa kar etme amacı gütmeyen bir site için bir şey diyemem. Yılbaşında şöyle bir 5 haneli piyango çıkarsa söz gece modu masrafını ben karşılayacağım. :D

• Güldürdün
Reactions: blacklion

Yiğitt

Emekli
9 Aralık 2013
73,644
42,810
1,061
Ankara
Reklamdan foruma girilemiyor, bildirimleri bile açamıyorum telefondan. Şahıslarla uğraşmaktansa böyle işlerle uğraşmak forumumuz adına daha hayırlı olur diye düşünüyorum.

blacklion

Favori Üye
30 Ekim 2019
1,863
1,622
165
@bazinga Özellikle geceleri göz kanatıyor en kısık telefon ekran ayarında bile. Ama sanırım forum sunucusu olan Xenfero markasıyla alakalı, Gece Modunu siteye aktif etmek için yıllık 20 dolar vb gerekiyordur o yüzden zaten reklam-sunucu masrafları birbirini anca karşılıyorsa kar etme amacı gütmeyen bir site için bir şey diyemem. Yılbaşında şöyle bir 5 haneli piyango çıkarsa söz gece modu masrafını ben karşılayacağım. :D
Gerçi evet site için ekstra özellikler ücretli oluyordur ama baya reklam var aslında sitede, bu özelliği alabilecek bir bütçe ayrılamaz mı? ?

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

bazinga

Admin
1 Şubat 2007
96,335
35,099
1,060
Uygun vakitte araştıracağım bence de güzel olur. ?

blacklion

Favori Üye
30 Ekim 2019
1,863
1,622
165
Telefonun renk ayarlarından dark mode oluyor ama foruma hakiki dark mode gelmesini beklemek daha iyi olabilir, ben ışıktan nefret ettiğim için dark mode’a geçtim fakat hakiki olmadığı için paylaşılan fotoğraflar X-ray olarak gözüküyor :A
Bende geçildi de haberim mi yok diyorum. ? @bazinga ne oldu, dark mode ile ilgili son durum nedir? Bir an önce gelmesini ve göz sağlığımıza kavuşmayı bekliyoruz. ?

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

blacklion

Favori Üye
30 Ekim 2019
1,863
1,622
165
Para lazım reklamlardan fazla şikayet etmezseniz alırız yakında. :D
Ne kadarmış dark mode. ? Alıştım artık reklamlara, aslında bilgisayarda sikinti degil ama mobilde sikinti. Reklamın arka fonda kaldığı yerde bir şeye tiklarken reklamın sitesine gidiyor direkt. Bildirimlere falanda bakılamıyor.? Onun dışında mutluyuz reklamlardan. ?