Fav10 Yönetici ve Editör Değerlendirme Anketi / Başvurusu

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Faji ve sherlock ne alaka dostum [emoji4] mesajları karıştırdın herhalde [emoji4]

@Doğu 'ya katılıyorum o zaman o ikili konusunda.:A Sanada Mavi rengi haketmeyen birine verdiğin ayar konusunda katılıyorum.:) Böyle dönemlerde hep elimden geleni yaptım kusurumuz olduysa affolu cümlesi kurulur zaten şaşırtmadı.:kiki:

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,628
Puanı
1,061
Resmi olarak 646461143. editör adaylığımı koydum. Vatana millete hayırlı uğurlu olsun :F

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Şöyle bir şey çıktı. Umarım olmuştur @mrt-06

Screenshot_2017-03-17-13-32-48.png

Ayrıca anket içeriği çok az ve yetersiz. Mesela bir yöneticiyi sadece belli başlı alanlarda değerlendirebiliyoruz. Soruları biraz daha artırabilirsiniz bence @mrt-06 @Bully . Son bir şey yeni adayları biz mi değerlendireceğiz siz mi değerlendireceksiniz?

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Şöyle bir şey çıktı. Umarım olmuştur @mrt-06

Ekli dosyayı görüntüle 54270

Ayrıca anket içeriği çok az ve yetersiz. Mesela bir yöneticiyi sadece belli başlı alanlarda değerlendirebiliyoruz. Soruları biraz daha artırabilirsiniz bence @mrt-06 @Bully . Son bir şey yeni adayları biz mi değerlendireceğiz siz mi değerlendireceksiniz?
Olmuş aga. :)

Sorular klasik aslında her sene aynı sorular oluyor değiştirmedim o yüzden ama kişisel görüş bölümü var, orayı da @Bully ile dikkate alacağız uzun uzun değerlendirmeni yapabilirsiniz oraya. :) Adayları biz değerlendiriyoruz.

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Olmuş aga. :)

Sorular klasik aslında her sene aynı sorular oluyor değiştirmedim o yüzden ama kişisel görüş bölümü var, orayı da @Bully ile dikkate alacağız uzun uzun değerlendirmeni yapabilirsiniz oraya. :) Adayları biz değerlendiriyoruz.
O kısmı doldurmadım. Şimdi yaparsam olmaz herhalde [emoji17]

Aga işinize karışmak gibi olmasın ama bu diktatörlük İran'da bile yok [emoji4] biz seçmen olarak adaylar arasında üye seçelim sizde o adaylar arasında bir seçim yapın hem ilerde bir şikayetimiz oldu mu hemen kendinizi savunursunuz [emoji4]

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
O kısmı doldurmadım. Şimdi yaparsam olmaz herhalde [emoji17]

Aga işinize karışmak gibi olmasın ama bu diktatörlük İran'da bile yok [emoji4] biz seçmen olarak adaylar arasında üye seçelim sizde o adaylar arasında bir seçim yapın hem ilerde bir şikayetimiz oldu mu hemen kendinizi savunursunuz [emoji4]
Sadece o kısmı doldurup nickini yazarak gönderebilirsin aga ama sorulara tik atma. :D

Tüm forumlarda işleyiş böyle ben hiç seçim yapılan bir forum görmedim. :A

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
@Bully @mrt-06 oylamayı yaptıktan sonra thanks for...yazısı çıkınca mesajın yollandığını tam olarak bilmediğim için iki defa fazladan mesajı yollamış oldum umarım sorun olmaz:(

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Sadece o kısmı doldurup nickini yazarak gönderebilirsin aga ama sorulara tik atma. :D

Tüm forumlarda işleyiş böyle ben hiç seçim yapılan bir forum görmedim. :A

Her zaman bir öncü aranır o neden biz olmayalım ki [emoji4]

Telefondan oyladım öyle tik derken anlamadım.

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
@Bully @mrt-06 oylamayı yaptıktan sonra thanks for...yazısı çıkınca mesajın yollandığını tam olarak bilmediğim için iki defa fazladan mesajı yollamış oldum umarım sorun olmaz:(
Sorun değil. :)

Her zaman bir öncü aranır o neden biz olmayalım ki [emoji4]

Telefondan oyladım öyle tik derken anlamadım.
Hani değerlendirmeyi unuttum dedin ya tekrar ankete girip sadece değerlendirme bölümüne düşüncelerini yazıp ve nickini yazarak gönderebilirsin aga, tik derken diğer anket sorularını kast ettim onları yeniden doldurmana gerek yok yani. :)