Fav10 Yönetici ve Editör Değerlendirme Anketi / Başvurusu

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Saf ben de yöneticiyim :A
senin değerlendirmeleri görmemen lazım bir kere sadece codmnler o işe bakacakmış (gerçi eskiden onlarda bakamıyordu sadece admin bakıyordu lanet olsun onlara :) ) yani süper modüller değerlendirmeleri değerlendiremiyor malesef yani sana ne kadar salvo yaparsak yapalım göremeyeceksin :) ben olsam çatlarım valla etkisiz modül :) ben süper modül olacağımda bana değerlendirmeyi göstermeyecekler valla yakarım forumu içindeki codminlerle birlikte :)

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
senin değerlendirmeleri görmemen lazım bir kere sadece codmnler o işe bakacakmış (gerçi eskiden onlarda bakamıyordu sadece admin bakıyordu lanet olsun onlara :) ) yani süper modüller değerlendirmeleri değerlendiremiyor malesef yani sana ne kadar salvo yaparsak yapalım göremeyeceksin :) ben olsam çatlarım valla etkisiz modül :) ben süper modül olacağımda bana değerlendirmeyi göstermeyecekler valla yakarım forumu içindeki codminlerle birlikte :)
Nerden biliyorsun görmediğimi :A yönetimin en eski elemenıyım ve elim uzundur :D

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
benim görümcek @mrt-06 sana tiyo vermezse görmen imkansız ama sizin dedikodunuz eksik olmaz bir yerden pırtlatırsınız dedikoduyu :)
bu arada @EFE UYSAL ne zaman editor oldu ya baktımki ortalık noyandan geçilmiyor :)
Valla süper mod görünümlü adminim ben her şeyi ortak yönetimin özellikle 3 kişinin gücüyle @OzaN çürüğe çıktı :A