Fav10 Yönetici ve Editör Değerlendirme Anketi / Başvurusu

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Seni codmin yaptırmayacağız marul kafa :A

Aslında demokratik bir seçim olsa iyi olur anket tarzında. Ama tabii manüple edilir o anketler sağlıklı sonuçlar çıkmaz :A
Beni çekemiyorsunuz biliyorum şahane bir insanım İşte o yüzden oylar denizz19'a :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Atacan bey, MEnes adlı arkadaş açık açık sorumluluklarını yerine getirmeyeceğini beyan etti. :A Umarım gerekeni yaparsınız. :A
Kendisi bilir valla @MEnes 5 konu çok değil. :A
Bizde yalan yok hılaf da yok. :A Konu açmaya dev üşenen biri olarak haftada 5 konu bana çoook gelir. :A Ki zaman kısıtlamasının hat safhada olduğu şu dönemde özellikle. Haziran'a kadar stajım olduğu için o kurala uymam zor görünüyor. :A

Yetkiyi hiç bir zaman önemsememiştim şimdi de önemsemem giderse diye. Yani siyah renkliyken de aynıyım şimdi de öyle. Bu yüzden her türlü kararınıza saygı duyacağımı belirtmek isterim. :A

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Bizde yalan yok hılaf da yok. :A Konu açmaya dev üşenen biri olarak haftada 5 konu bana çoook gelir. :A Ki zaman kısıtlamasının hat safhada olduğu şu dönemde özellikle. Haziran'a kadar stajım olduğu için o kurala uymam zor görünüyor. :A

Yetkiyi hiç bir zaman önemsememiştim şimdi de önemsemem giderse diye. Yani siyah renkliyken de aynıyım şimdi de öyle. Bu yüzden her türlü kararınıza saygı duyacağımı belirtmek isterim. :A
@mrt-06 Görüyorsunuz değil mi? O yeşilliği resmen süs niyetine kullanmış. :A Görevden alınması bir yana ban cezası da verilmeli. :A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061

Karar verildi idam :A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Aaa bak o detayı atlamışım malum uykuluyum günlerdir 5 saat uyuyuorum. :A Bugün de 5 saat uyuyacağım yine saat 1'i geçti hala uyumadım sabah 7'de kim dikilecek ayağa. :A
Benimle iyi anlaş tek bir kalemle çizerim seni malum süper modum ben de öyle yenileri de pek sevmem :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Benimle iyi anlaş tek bir kalemle çizerim seni malum süper modum ben de öyle yenileri de pek sevmem :A
Benimle kötü anlaşacak insan zor bulursun bu yüzden seninle de otomatik olarak iyi anlaşmamız olasıdır. :A Bir kere Sıla seviyorum yani 40 50 şarkısı var, bana her hangi bir ters yapma ihtimali görmüyorum sende. :A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Benimle kötü anlaşacak insan zor bulursun bu yüzden seninle de otomatik olarak iyi anlaşmamız olasıdır. :A Bir kere Sıla seviyorum yani 40 50 şarkısı var, bana her hangi bir ters yapma ihtimali görmüyorum sende. :A
Hiç kimse benim kadar Sıla Şarkısı bilemez :A en sevdiğin 3 Şarkısı söyle bakim :D

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Hiç kimse benim kadar Sıla Şarkısı bilemez :A en sevdiğin 3 Şarkısı söyle bakim :D
Sırası olmayan şekilde Kafa, Yan Benimle, Oluruna Bırak. :) Tabi daha çook şarkısı var sevdiğim ama bunları dinledikçe sıkılmıyorum. :) Gerçi çoğu şarkısında sıkılmıyorum niye öyle dediysem artık. :A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Sırası olmayan şekilde Kafa, Yan Benimle, Oluruna Bırak. :) Tabi daha çook şarkısı var sevdiğim ama bunları dinledikçe sıkılmıyorum. :) Gerçi çoğu şarkısında sıkılmıyorum niye öyle dediysem artık. :A
Sana eminim bilmediğin ve çok seveceğin 3 Sıla Şarkısı öneriyorum. 'Issız Ada' - 'Köşe Yastığı' - 'Egeli Lodos' Arşiv şarkılar :A herkese de vermem :D

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Sana eminim bilmediğin ve çok seveceğin 3 Sıla Şarkısı öneriyorum. 'Issız Ada' - 'Köşe Yastığı' - 'Egeli Lodos' Arşiv şarkılar :A herkese de vermem :D
Köşe Yastığı var diğer ikisi yok. Yarın bir göz atarım ve indiririm yüksek ihtimal tabi. :) Şimdi çıkmam gerekiyor iyi geceler diliyorum. :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
FAV10 EDİTÖR VE YÖNETİCİ DEĞERLENDİRME / MART 2017

Anketlerle ilgili ÖNEMLİ not;
Anketleri doldurduktan sonra sonda yer alan nick bölümüne kesinlikle nickinizi yazmanız gereklidir, nicki yazmadan oylayanların oyları geçersiz sayılır.

Editör Değerlendirme anketi; http://mrt06fav10net.polldaddy.com/s/editör-değerlendirme-mrt-06-fav10

Yönetici Değerlendirme anketi; http://mrt06fav10net.polldaddy.com/s/yönetici-değerlendirme

Editör, yöneticiler ve editör olmak isteyenlere önemli duyuru;
Forumumuzda önceden olan ancak daha sonra geçerliliğini yitiren konu açma zorunluluğu yeniden başlayacak, editörler haftada 7 konu, moderatörler ise haftada 5 konu açma mecburiyetindeler. Haftalık konu kotasını doldurmayanlar için bir sonraki değerlendirme anketlerine kadar 4 haftalık bahane haftası var.

Editör olmak isteyenler ne yapacak?
Konu kotasına uyarım, mesajlarım düzenli ve forumda aktifim diyorsan @Bully ya da bana mesaj atmanız yeterli.
codmin değerlendirme raporu nerde? sadece senle @bully için iki sayfalık kalaylı yorum yapacaktım bu şekliyle hiç oy vermesemde olur :)
hem kimi kime şikayet edeceğim ki codminler üstü bir mevki şart ben o mevkiye aday olabilirim gerçi seçmez kötü insanlar ama yani demokrasilerde çare tükenmez yeri gelince demokrasiyide ortadan kaldırmak lazım demokratik bir ortam sağlamak için :)

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Seni yönetimde görmek istiyorum daha önce böyle bir itirafta bulunmuştum umarım bu alımda değerlendirilirsin:A
Benim pek önem verdiğim bir alan değil üstelik her platformda eleştirdiğim yönetimde olmak istemem. Ama senin kesinlikle Mod adayı olmanı isterim. Eğer aday falan olursa her türlü desteği veririm. Aynı şey @Polat Şaşmaz içinde geçerli.