Fav10 Oscar Takımı 2020 | Yılın En İyilerini Birlikte İzleyelim

Araf'ın yorumları ve puanları geçerli sayılsın mı?

• Hayır, geçerli sayılmasın.

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    5
  • Anket kapatılmış .

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
19 film izleyip 0 yorum yapmak da iyiymiş... :A Tam bizlik (benlik) hareket... :A @Sherlock @MasacRE @Maskeli Fedai
Geçen sene son güne bırakmayacaz diyorduk birde :A @Sherlock @MasacRE
Güncel durum nedir yoldaşlarım. Kaçta sıfırız şu anda :A @Sherlock
İşte Hainlik kardeşliği, İşte Tost Makinesi kardeşliği... :A Muazzam bir tablo be... :A @Sherlock @MasacRE
Ya siz ne kadar kan dondurucu, hain adamlar oldunuz çıktınız böyle. :A Şuraya bak hepsi kaçar tane film izlemiş, yorum sayısı ise kocaman bir 0 (SIFIR)... :A

Yeter artık kendinize gelin ve tamamlayın bir an önce yorumlarınızı, @MEnes yoldaşınızı örnek alın. :A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,515
Puanı
1,060
Listedeki 25 filmi izleyerek listeye noktayı koydum. Diğer 11 filmi şimdilik izlemek istemiyorum. En sona Yedinci Koğuştaki Mucize'yi bırakmıştım, listede en çok sevdiğim, bir saniyesinde bile sıkılmadığım tek film oldu.

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Laf edeceğine örnek al Hainli Fedai, herkes yorumlarını yapıyor, @MEnes yoldaşımızın 4-5 tane falan yorumu kaldı yalnızca. :A Sende hala tık yok. :A Bir de tabii Hainku'da tık yok. Dedik askerden döndü, vatani görevini yerine getirdi acele ettirmeyelim ama kardeşim bu nedir... @MasacRE

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Laf edeceğine örnek al Hainli Fedai, herkes yorumlarını yapıyor, @MEnes yoldaşımızın 4-5 tane falan yorumu kaldı yalnızca. :A Sende hala tık yok. :A Bir de tabii Hainku'da tık yok. Dedik askerden döndü, vatani görevini yerine getirdi acele ettirmeyelim ama kardeşim bu nedir... @MasacRE
Bana veya millete diyorsun ama bence ben senden de öne geçtim şuan... :A Sen de eksik yorumlarını halletsen mi acaba bir ara adaş... :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
İzlediğim film sayısı arttıkça ve vakit daraldıkça yorum yapma ihtimalim gitgide daha da düşüyor Şerlok beyciğim, benden yavaş yavaş umudunuzu kesin bence :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Güncel Tablo (13 Mayıs 2021 tarihi itibari ile):

Fav10-Oscar-Takimi-13.05.2021.png

• Halen izleyeceğiniz filmler varsa izlemek, yorum yapmak ve puan vermek için 17 Mayıs 2021 (Önümüzdeki pazartesi), saat 23:59'a kadar süreniz mevcuttur. O tarih ve saatin sonrasında yapacağınız yorumlar ve vereceğiniz puanlar hesaba katılmayacaktır. Etkinlik kesin ve net olarak sona erecektir, puanlar hesaplanacak ve sonuçlar açıklanacaktır. Ardından da ödüllendirme aşamasına geçilecektir.
  • Tabloda yer almayanlar ve bu konuyu/mesajı görüp etkinliğe katılmak isteyenler halen katılabilir.
  • Yazılmayan, hatalı yazılan veya değiştirilmesini istediğiniz puan/puanlarınız varsa söyleyebilirsiniz. Özellikle kendinize ait satır ve sütunları kontrol etmeniz iyi olacaktır hatalı hesaplamaların önüne geçilmesi adına.
  • Puanlarınızın hesaba katılması için en az 7 (yedi) film izlemiş, yorumlamış ve puanlamış olmanız gerekmektedir. Herhangi bir karışıklık olmaması ve tabloda rahat ayırt edilebilmesi adına bu şartı sağlayanları farklı bir renk ile işaretledim.
@bazinga @mesmeso @MEnes @serhatt @phoebebuffay @Sherlock @Aserat @soo @Özgür @dreamy @-potterhead- @Tolstoyevski @HeisenBerg @The_Erinch @Silinmiş Üye @Yiğitt @Ahmed @mrt-06 @Araf @denizz19 @Forumdash @Maskeli Fedai @sokak sanati @xdragxx @MasacRE ve katılmak isteyen herkes...

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,774
Puanı
559
Ben etkinliğin bugün sonuçlanacağını bilmiyordum, @Sherlock birden forumu yorum yağmuruna tutunca yeni fark ettim...

@Sherlock izleyip yorumlamadığım 3 film var, direkt puan versem olmaz mı? :A Bir de benim 7.Koğuştaki Mucize puanımı tabloya girmemişsin. :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Ben etkinliğin bugün sonuçlanacağını bilmiyordum, @Sherlock birden forumu yorum yağmuruna tutunca yeni fark ettim...

@Sherlock izleyip yorumlamadığım 3 film var, direkt puan versem olmaz mı? :A Bir de benim 7.Koğuştaki Mucize puanımı tabloya girmemişsin. :A
Bu zamana kadar birçok film yorumladın, bu sebeple samimiyetine güvendiğim için şöyle yapalım, şimdi tamamen yorumsuz kabul etmem kurallara uygun olmaz. Senin gibi tarih ve saati görememiş olanlar için yarın 23:59 son diyelim, eğer halen yapılmayan son yorumlar varsa onları alalım. Tabii bu sefer artık kesin ve net olarak son süredir, herkesin bilgisi olsun. :A Bu arada o 3 filme vermiş olduğun puanla birlikte, 7. Koğuştaki Mucize puanını bana özelden gönderirsen iyi olur. Şimdiden tabloya eklemesini yapayım kaynamasın arada.

@bazinga @mesmeso @MEnes @serhatt @phoebebuffay @Sherlock @Aserat @soo @Özgür @dreamy @-potterhead- @Tolstoyevski @HeisenBerg @The_Erinch @Silinmiş Üye @Yiğitt @Ahmed @mrt-06 @Araf @denizz19 @Forumdash @Maskeli Fedai @sokak sanati @xdragxx @MasacRE ve katılmak isteyen herkes...

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,774
Puanı
559
Bu zamana kadar birçok film yorumladın, bu sebeple samimiyetine güvendiğim için şöyle yapalım, şimdi tamamen yorumsuz kabul etmem kurallara uygun olmaz. Senin gibi tarih ve saati görememiş olanlar için yarın 23:59 son diyelim, eğer halen yapılmayan son yorumlar varsa onları alalım. Tabii bu sefer artık kesin ve net olarak son süredir, herkesin bilgisi olsun. :A Bu arada o 3 filme vermiş olduğun puanla birlikte, 7. Koğuştaki Mucize puanını bana özelden gönderirsen iyi olur. Şimdiden tabloya eklemesini yapayım kaynamasın arada.

Başka yorumlayacak olan yoksa bugün de bitirebiliriz aslında, puanlarımı gönderip ardından 2-3 cümlelik yorumlar yapabilirim. :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Adaşım senin ve konuyla ilgili insanları neler diyeceğini merak ettiğim için buraya yazayım dedim. @Araf yoldaşımız kendi rekorunu kırarak bu sezonun filmlerinin yaklaşık 20 21 tanesini izlediğini söyledi bana. Ancak kendisi foruma bir süre daha çeşitli sebeplerden ötürü gelemeyecekmiş. Yorumlarını kendi kendine yapıp bir yere kaydediyor tabii ve etkinlikte yer almasını istedi. Bana gönderdi ve kabul edilirse ben onun adına yorumlayacağım. Bence yoldaşımızın kendi adına en çok Oscar filmi izlediği sezonda bu isteğini olumlu değerlendirebiliriz... Bilmiyorum diğer arkadaşlar ne düşünür ve süre olarak da pek süre kalmadı tabi... :A @Sherlock

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Adaşım senin ve konuyla ilgili insanları neler diyeceğini merak ettiğim için buraya yazayım dedim. @Araf yoldaşımız kendi rekorunu kırarak bu sezonun filmlerinin yaklaşık 20 21 tanesini izlediğini söyledi bana. Ancak kendisi foruma bir süre daha çeşitli sebeplerden ötürü gelemeyecekmiş. Yorumlarını kendi kendine yapıp bir yere kaydediyor tabii ve etkinlikte yer almasını istedi. Bana gönderdi ve kabul edilirse ben onun adına yorumlayacağım. Bence yoldaşımızın kendi adına en çok Oscar filmi izlediği sezonda bu isteğini olumlu değerlendirebiliriz... Bilmiyorum diğer arkadaşlar ne düşünür ve süre olarak da pek süre kalmadı tabi... :A @Sherlock
Ne inatçı adam ya bu kadar uğraşacağına gelip iki kopyala yapıştır yapsa hallolmuştu mesele çoktan. :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Hiç sorma adam üşenmedi ss aldı tek tek gönderdi... :A Kopyala yapıştır yapsa çoktan çözmüştü... Şimdi foruma dönmenin zamanı değil diyip duruyor. :A
Uzun zamandır filmlerden konuşuyorduk. Bana yazıp duruyordu uzuuuunca yorumlarından atıp. Size paslamam iyi oldu :A
Bugün sırf buraya puan eklensin diye 3 filmi izleyecekti en son :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes and bazinga

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Uzun zamandır filmlerden konuşuyorduk. Bana yazıp duruyordu uzuuuunca yorumlarından atıp. Size paslamam iyi oldu :A
Bugün sırf buraya puan eklensin diye 3 filmi izleyecekti en son :A
Evet izledi ve onları da gönderdi... Neyse gün içinde bakarız artık son durumlara adaşımla... :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Fav10 Oscar Takımı - Tablonun Son Hali:

Fav10-Oscar-Takimi-2020-22.05.2021.png

Arkadaşlar tablo yukarıdaki şekilde oluştu, 7 filmden daha az film izlemiş olanların yorumları ve puanları geçerli sayılmadı kural gereği. Etkinlik de son kez belirttiğim üzere salı günü, 23:59 itibariyle sonlandı ancak foruma giriş yapmam mümkün olmadı maalesef bir yakınımın rahatsızlığı yüzünden. Süreç bu sebeple uzamış oldu kusura bakmayın.

Öncelikle her güncel tablo paylaşımında söylediğim gibi görmediğim yorumlarınız ve puanlarınız söz konusu olabilir. Bu yüzden kendi satır ve sütunlarınızı kontrol etmenizi rica ediyorum son kez, hata varsa bana özel mesaj yoluyla bildirebilirsiniz.

Onun dışında konuda bulunan mesajlardan da anlayabileceğiniz üzere tuhaf bir durum söz konusu. Geçmiş yıllardaki jüri üyelerimizden olan @Araf, şu an foruma giriş yapamayacağını ancak filmlerin büyük bir çoğunluğunu izlemiş olduğunu, yorum ve puanlarının da hazır olduğunu söyledi. Kendisi bu yorum ve puanları @MEnes'e ekran görüntüsü alarak tek tek göndermiş. Yorumlarının tamamını da etkinliğe son noktayı koyduğumuz salı günü, 23:59 itibariyle yapmış.

Bu durumla alakalı iki adet ihtimal mevcut; birincisi yorumlarını ve vermiş olduğu puanları geçerli sayıp, kendisini etkinliğe dahil edeceğiz. Yorum ve puanlarının ekran görüntülerini tek tek, film yorum konularına ekleyeceğiz ve @Araf'ın yorumu ve puanı olduğunu belirteceğiz. İkincisi ise yorumlarını ve puanlarını dikkate almayıp, forumda olmadığı için kendisini etkinliğe dahil etmeyeceğiz. Bu konuyla alakalı tek başıma karar vermek istemedim ne sizlere ne de @Araf'a haksızlık olmaması adına.

Bu sebeple konuya bir anket ekledim ve kararı sizlere bıraktım, sonuçta bu zamana kadar yorum yapıp, puan verenler sizlersiniz. Bu yüzden söz hakkı da sizlerin. Yalnızca eşitlik olması durumunda 1 (bir) oy hakkımı kullanacağım. Anket pazartesi günü, 20:46'ya (2 gün) kadar açık kalacak. Normal şartlarda ankette isminizin gözükmemesini isterdim ancak o şekilde sizden başka birisinin oy kullanmamış olduğundan emin olamazdım maalesef. Hem etkinlikte olmayanlardan ankete oy kullanmamalarını rica ediyorum bu yüzden hem de anket sona erdiği zaman konudan anketi kaldıracağım. Böylece kim hangi seçeneğe oy vermiş, yalnızca oylarını kullanan -benimle birlikte- 11 kişi bilmiş olacak.

Yaptığınız yorumlar ve verdiğiniz puanlar için şimdiden teşekkür ederim, hem tabloyu kontrol etmenizi hem de ankete oy vermenizi rica ederim...

@bazinga @mesmeso @Sherlock @MEnes @serhatt @phoebebuffay @Aserat @soo @Özgür @dreamy ve @-potterhead-...