Fav10 Oscar Takımı 2019 | Yılın En İyilerini Birlikte İzleyelim

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Yorum üstadı @MEnes arkadaşa yardımcı olalım, yol gösterelim adaşım... :A
Benim kendime hayrım yok daha 14 15 tane film yorumum duruyor. :A Arkadaşa diyecek bir şeyim ancak şu olabilir. Sanat için kendini değiştirmeli ve fedakarlıklarda bulunmalı... :A

Son düzenleme:

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
20 Ocak 2020 - Güncel Tablo:

GüncelTablo20Ocak2020.png

• Judy ve Missing Link tabloya eklendi.
  • Eksik gördüğünüz bir şey varsa söyleyebilirsiniz.
  • Yazılmayan veya değiştirilmesini istediğiniz puan/puanlarınız varsa söyleyebilirsiniz.
  • Eklenmesini önerdiğiniz film/filmler varsa söyleyebilirsiniz.

@bazinga @MEnes @MasacRE @Dosi @Aserat @mesmeso61 @Tolstoyevski @DarkLegenD @Silinmiş Üye @Maskeli Fedai @HeisenBerg @ozgur2113 @-potterhead- @The_Erinch @Forumdash

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com

Ekli dosyayı görüntüle 74753

• Yazılmayan veya değiştirilmesini istediğiniz puan/puanlarınız varsa söyleyebilirsiniz.
  • Eklenmesini önerdiğiniz film/filmler varsa

Emeğine sağlık. 2015’ten sonraki en iyi film senesi olduğu için ben bile son senelerdeki rekorumu geçmişim, ki izleyeceğim 2-3 film daha var en az. :)

Buna rağmen öyle abartıldığı gibi 94 ya da 99 senesindeki gibi bir yıl da olmadı, hatta 2010’lardaki en iyi sene bile değil sinema adına ama elbette son senelerin en zengini kalite bakımından. :D

• Beğendim
Reactions: Sherlock

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860

@bazinga @MEnes @MasacRE @Dosi @Aserat @mesmeso61 @Tolstoyevski @DarkLegenD @Silinmiş Üye @Maskeli Fedai @HeisenBerg @ozgur2113 @-potterhead- @The_Erinch @Forumdash
Evime geldiğime göre bir kaç haftaya yetişirim size. :)

• Harika

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061

Jojo Rabbit ve Knives Out'a 8.5 verdim. Ayrıca Toy Story 4 de 8.5 olursa sevinirim. :D

• Beğendim

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

Bu gece başlıyorum :X

• Beğendim

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
25 Ocak 2020 - Güncel Tablo:

Ekli dosyayı görüntüle 74853

@bazinga @MEnes @MasacRE @Dosi @Aserat @mesmeso61 @Tolstoyevski @DarkLegenD @Silinmiş Üye @Maskeli Fedai @HeisenBerg @ozgur2113 @-potterhead- @The_Erinch @Forumdash ve katılmak isteyenler...
Harriet diye bir film var kadın oyuncu ve şarkı adayı. Onu da eklesen iyi olur bence. :D

• Beğendim

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
@Sherlock eline sağlık. :)

Bombshell, Judy, Rise of Skywalker ve Lighthouse'u izledim. En kısa sürede yorumları ekleyeceğim.

And Then We Danced'ı bence hiçbirimiz izleyemeyeceğiz sezon sonuna kadar. :D Ortada bir çıkış tarihi vs yok.

Knives Out'u bugün izlemeye gidiyorum nihayet. :Z

1917'yi 7 Şubat'ta Little Women'ı 14 Şubat'ta vizyonda izlemeyi planlıyorum.

Uncut Gems 31 Ocak'ta Netflix'te olacak. A Beautiful Day in the Neighborhood 4 Şubat'ta iTunes'ta olacak. Frozen II ise 11 Şubat'ta iTunes'ta olacak. Bekleyin derim üçünü de.

Missing Link listemde olan bir film değildi ama Altın Küre ödülü, Oscar adaylığı sonrası izleyeceğiz.

How to Train Your Dragon'un ilkini çok ikincisini az sevmiştim. Üçüncüsünü de dener gibi oldum ama sarmadı, izlemeyeceğim.

Sorry We Missed You için de bir an önce iTunes çıkış tarihi açıklanır umarım. Onu da sezon bitmeden izlemek istiyorum. Aynı şekilde listede olmayan Richard Jewell ve A Hidden Life'ı da.

• Beğendim

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
@Sherlock eline sağlık. :)

Bombshell, Judy, Rise of Skywalker ve Lighthouse'u izledim. En kısa sürede yorumları ekleyeceğim.

And Then We Danced'ı bence hiçbirimiz izleyemeyeceğiz sezon sonuna kadar. :D Ortada bir çıkış tarihi vs yok.

Knives Out'u bugün izlemeye gidiyorum nihayet. :Z

1917'yi 7 Şubat'ta Little Women'ı 14 Şubat'ta vizyonda izlemeyi planlıyorum.

Uncut Gems 31 Ocak'ta Netflix'te olacak. A Beautiful Day in the Neighborhood 4 Şubat'ta iTunes'ta olacak. Frozen II ise 11 Şubat'ta iTunes'ta olacak. Bekleyin derim üçünü de.

Missing Link listemde olan bir film değildi ama Altın Küre ödülü, Oscar adaylığı sonrası izleyeceğiz.

How to Train Your Dragon'un ilkini çok ikincisini az sevmiştim. Üçüncüsünü de dener gibi oldum ama sarmadı, izlemeyeceğim.

Sorry We Missed You için de bir an önce iTunes çıkış tarihi açıklanır umarım. Onu da sezon bitmeden izlemek istiyorum. Aynı şekilde listede olmayan Richard Jewell ve A Hidden Life'ı da.
Ha evet Richard Jewell de eklenebilir. Yardımcı kadın oyuncu adaylığı var. :D @Sherlock

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Peki ya ben... Listeden 19 film izledim ve yorum sayım 3... :A

Adaşım sen SABAR kültüründen gelmiş biri olduğun için, son güne bıraksan dahi izlediğin tüm filmler için yorum yapacağına eminim. :A O yüzden sana söyleme gereği dahi hissetmedim. :A

Gerçi biz birçok filmi bir şekilde denk getirip sinemada izledik bu sene, ona rağmen hala yorumlamamış olman kan dondurucu tabii. :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes