Fav10 Oscar Takımı 2019 | Yılın En İyilerini Birlikte İzleyelim

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Filmler izlenmeye başladıkça tablo sıralamasının en çok izleyenden en az izleyene doğru sıralanması rekabet ortamını daha keyifli hale getirebilir şimdilik gerek yok tabi :A

Aralık sonunda belki birkaç filmin puanını editlerim, editlediğimde buradan bildirmem yeterli olur mu yoksa film konusundan mı şey yapmak gerekecek? :D

Bu ön tablo gibi zaten biraz, o tarz değişiklikleri filmler çıktıkça ve izlendikçe yaparız. :D

Yok ben eklerim tabloya, buraya yaz yeter. :A

• Harika
Reactions: Tolstoyevski

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,532
Puanı
860
Şimdilik Güncel Tablo:

Ekli dosyayı görüntüle 73513

Eksik gördüğünüz bir şey, hatalı olan veya değiştirmek istediğiniz puan/puanlar veya eklenmesi için önerdiğiniz film/filmler varsa yazabilirsiniz...

@bazinga @MEnes @MasacRE @Dosi @Aserat @mesmeso61 @Tolstoyevski @DarkLegenD @Silinmiş Üye @Maskeli Fedai @HeisenBerg @ozgur2113 @-potterhead- @The_Erinch
Ocak ayına kadar 0 olarak kalırım muhtemelen. Eve geçince arayı kapatırız.:D

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
  • Beğendim
Reactions: Sherlock

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
İzlediğin filmlerle alakalı yorumlarını ve puanlarını forumda bulunan; o filmle alakalı yorum konularına yazman gerekiyor, bu seferlik ben mesajlarını taşıdım. Bundan sonrası için aklında bulunsun. :)

Örneğin Alita filmi ile ilgili yorumunu ve puanını bu konuya yazman gerekiyor.

@The_Erinch

• Beğendim
Reactions: The_Erinch

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Şimdilik Güncel Tablo:

Ekli dosyayı görüntüle 73550

Eksik gördüğünüz bir şey, hatalı olan veya değiştirmek istediğiniz puan/puanlar veya eklenmesi için önerdiğiniz film/filmler varsa yazabilirsiniz...

@bazinga @MEnes @MasacRE @Dosi @Aserat @mesmeso61 @Tolstoyevski @DarkLegenD @Silinmiş Üye @Maskeli Fedai @HeisenBerg @ozgur2113 @-potterhead- @The_Erinch
Kütük dostum @Maskeli Fedai bile 1 filmi yorumlamışken benim hala 0'da olmam tam bir rezalet...

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Parasite’i 2 hafta önce izleyip, Acı ve Zafer’i dün izlememe rağmen yorum konusunda aşırı üşeniyorum. :( Yarın detaylı yorum yaparım artık. :A

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Merak etmeyin Şerlok beyciğim, en kısa sürede halledeceğim yorum işini :A (Halletmedi) @Maskeli Fedai
Yorum işi harbiden çok sıkıntılı ya..
Parasite’i 2 hafta önce izleyip, Acı ve Zafer’i dün izlememe rağmen yorum konusunda aşırı üşeniyorum. :( Yarın detaylı yorum yaparım artık. :A
Niye bu kadar dert ediyorsunuz yorumu ya. Madem çok yazasınız gelmiyor 2-3 cümle yazın geçin. :D

Benim gibi her izlediğinizi blogda uzun süre yazmak gibi bir zorunluluğunuz yok. :A Zavallı ben ise 2 günde 9 tane uzun uzun film-dizi yorumu yazmak zorundayım. :A

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Merak etmeyin Şerlok beyciğim, en kısa sürede halledeceğim yorum işini :A (Halletmedi) @Maskeli Fedai
Yorum işi harbiden çok sıkıntılı ya..

Fes.jpg

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Ad Astra ve Toy Story içinde akşam yorum yapıp, puanımı yazrım, telefondan zor oluyor :) ?Hatta belki Toy Story için yorum yapmış olabilirim. ?