Fav10 Oscar Takımı 2019 | Yılın En İyilerini Birlikte İzleyelim

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Evet ama kategoriler acıklansa ona göre listemi yapcam
En iyi film-erkek-kadın-yönetmen/senaryo(belki) bunların coğu ortak oluyor zaten o yuzden izlemesi daha rahat:X
Altın Küre adayları açıklandı oradan yararlanabilirsin. Zaten genel olarak oradaki filmler olacak Oscar'da da :D

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Evet ama kategoriler acıklansa ona göre listemi yapcam
En iyi film-erkek-kadın-yönetmen/senaryo(belki) bunların coğu ortak oluyor zaten o yuzden izlemesi daha rahat:X

Ben sana özelden yazacaktım bununla alakalı, tamamen çıkmış aklımdan. :A Her türlü katılırsın sen zaten etkinliğe, ekliyorum tabloya seni direkt. :D

Tabloda yer alan filmlerin birçoğu kaliteli ya, bu sene zaten o açıdan güzel bir yıl oluyor. Pek boş bir film yok, hangisini seçip izlesen pişman olmazsın. :A

• Beğendim

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Ben sana özelden yazacaktım bununla alakalı, tamamen çıkmış aklımdan. :A Her türlü katılırsın sen zaten etkinliğe, ekliyorum tabloya seni direkt. :D

Tabloda yer alan filmlerin birçoğu kaliteli ya, bu sene zaten o açıdan güzel bir yıl oluyor. Pek boş bir film yok, hangisini seçip izlesen pişman olmazsın. :A
Tmm yaz :X ona göre listemi yapım bende :X

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,717
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
  • Harika

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Güncel Tablo:

Ekli dosyayı görüntüle 74238

Eksik gördüğünüz bir şey, hatalı olan veya değiştirmek istediğiniz puan/puanlar veya eklenmesi için önerdiğiniz film/filmler varsa yazabilirsiniz...

@bazinga @MEnes @MasacRE @Dosi @Aserat @mesmeso61 @Tolstoyevski @DarkLegenD @Silinmiş Üye @Maskeli Fedai @HeisenBerg @ozgur2113 @-potterhead- @The_Erinch
Bir çok filmi izledim. Ben de artık yorumlamaya üşeniyorum ? Hepsini zamanı gelince toplu yaparım (Yaptı) @MasacRE

JoJo Rabbit'i nedense hep çocuk filmi sanmıştım ama bizim burada 10 Ocak tarihinde sinemalarda gösterime girecek ve yaş sınırı 15 olarak koymuşlar. Bu arada bu filmi sinemada izleyeceğim. Davet edildim. Umarım keyif alacağım bir film olur.

Bu sene vaktim oldu, izleyebileceğim bilgisayarda elime ulaşıyor ama gel gör ki pek film yok daha internette. Ad Astra'nın yorumları iyi değildi ve kendimi beklentiye sokmadan onu da izledim. İzlemeyi düşündüklerimin hepsini tamamladıktan sonra bazı filmlerim puanlarını kıyaslama amacı degiştirebilirim. Joker'i kesinlikle yükselteceğim. En merak ettiğim Parasite ve onu en sona bırakacağım. Joker'le açılış yapmıştım. İyi bir film ile açılış ve kapanışı yapmış olayım.
10 film en fazla 12 film izlemiş olacağım galiba :D

• Beğendim
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Bir çok filmi izledim. Ben de artık yorumlamaya üşeniyorum ? Hepsini zamanı gelince toplu yaparım (Yaptı) @MasacRE

JoJo Rabbit'i nedense hep çocuk filmi sanmıştım ama bizim burada 10 Ocak tarihinde sinemalarda gösterime girecek ve yaş sınırı 15 olarak koymuşlar. Bu arada bu filmi sinemada izleyeceğim. Davet edildim. Umarım keyif alacağım bir film olur.

Bu sene vaktim oldu, izleyebileceğim bilgisayarda elime ulaşıyor ama gel gör ki pek film yok daha internette. Ad Astra'nın yorumları iyi değildi ve kendimi beklentiye sokmadan onu da izledim. İzlemeyi düşündüklerimin hepsini tamamladıktan sonra bazı filmlerim puanlarını kıyaslama amacı degiştirebilirim. Joker'i kesinlikle yükselteceğim. En merak ettiğim Parasite ve onu en sona bırakacağım. Joker'le açılış yapmıştım. İyi bir film ile açılış ve kapanışı yapmış olayım.
10 film en fazla 12 film izlemiş olacağım galiba :D
Sen yaparsın yorumlarını zaten ya, güveniyoruz sana :A Ben de eninde sonunda yapacağım da erteleyip duruyorum işte boş yere :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes and Dosi

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Güncel Tablo (06.01.2020)

Güncel (06.01.2020).png

• Eksik gördüğünüz bir şey varsa söyleyebilirsiniz.
  • Yazılmayan veya değiştirilmesini istediğiniz puan/puanlarınız varsa söyleyebilirsiniz.
  • Eklenmesini önerdiğiniz film/filmler varsa söyleyebilirsiniz.
@bazinga @MEnes @MasacRE @Dosi @Aserat @mesmeso61 @Tolstoyevski @DarkLegenD @Silinmiş Üye @Maskeli Fedai @HeisenBerg @ozgur2113 @-potterhead- @The_Erinch @Forumdash

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060

Ekli dosyayı görüntüle 74587

• Yazılmayan veya değiştirilmesini istediğiniz puan/puanlarınız varsa söyleyebilirsiniz.
@bazinga @MEnes @MasacRE @Dosi @Aserat @mesmeso61 @Tolstoyevski @DarkLegenD @Silinmiş Üye @Maskeli Fedai @HeisenBerg @ozgur2113 @-potterhead- @The_Erinch @Forumdash
Ad Astra ve Us, bu filmlerin yorumlarını yapacaktım daha? Ad Astra'nın kısa bir yorumunu kendi hesabıma yolladım sanmıştım ama bulamadım. Artık aklıma geldiği kadar yazarım. 'Us' filmini beğendim.
10 Ocak'ta Jojo Rabbit'i izleyeceğim ve tahmin ettiğim gibi 10 film olacak. Diğer yorumları ogün yazarım.
Başka film izlermiyim bilmiyorum ama bir tek Parasite'yi beklemekteyim. Dizilere yoğunlaştığım için bu sene film limitim fazla değil :D

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com

Ekli dosyayı görüntüle 74587

Beni çıkarırsan iyi olur.