Fav10 Oscar Takımı 2019 | Yılın En İyilerini Birlikte İzleyelim

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
31 Ocak 2020 - Güncel Tablo:

Ekli dosyayı görüntüle 74990

• Eksik gördüğünüz bir şey varsa söyleyebilirsiniz.
  • Yazılmayan veya değiştirilmesini istediğiniz puan/puanlarınız varsa söyleyebilirsiniz.
  • Eklenmesini önerdiğiniz film/filmler varsa söyleyebilirsiniz.
@bazinga @MEnes @MasacRE @Dosi @Aserat @mesmeso61 @Tolstoyevski @DarkLegenD @Silinmiş Üye @Maskeli Fedai @HeisenBerg @ozgur2113 @-potterhead- @The_Erinch @Forumdash ve katılmak isteyenler...
Honeyland filmini de ekleyebilir misin 2 dalda adaylığı var. :D

• Beğendim
Reactions: Sherlock

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
@Sherlock puanlarımı güncelledim. Joker'in puanını eğerki Parasite'yi izlersem yine yükseltebilirim. Artık yeni film izlemeyeceğim. Parasite ile noktalarım.

Puan yükselmesi yaptığım yapımlar:
Knives Out 9/10
Joker 9/10

puanını düşürdüğüm ise
Alite: Battle Angel 8.5/10

En son tablodan bu yana izlediğim ve son güncel tabloda olmayan filmler:

1917 8.5/10 (bunuda yükselttim ama zaten tabloda yok henüz)
Ford V Ferari 8.5/10
The Two Popes 6.5/10
The Irishman 8.5/10
Uncut Gems 8.5/10
Avengers:Endgame 8.5/10

• Beğendim

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,717
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
A Beautiful Day in the Neighborhood, Sorry to Missed You, Richard Jewell da izledim. Yorumları pek yakında.

Haftaya Salı Frozen II ve gelecek haftasonu Little Women ile sezonu kapatıyorum. Araya A Hidden Life da sıkıştırırım eğer klasik Terrence Malick filmlerinin sıkıcılığında değilse.

Eğer sürpriz yapıp düşerlerse izleyeceğim de dört film var: Les Miserables, And Then We Danced, Invisible Life ve So Long My Son...

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
A Beautiful Day in the Neighborhood, Sorry to Missed You, Richard Jewell da izledim. Yorumları pek yakında.

Haftaya Salı Frozen II ve gelecek haftasonu Little Women ile sezonu kapatıyorum. Araya A Hidden Life da sıkıştırırım eğer klasik Terrence Malick filmlerinin sıkıcılığında değilse.

Eğer sürpriz yapıp düşerlerse izleyeceğim de dört film var: Les Miserables, And Then We Danced, Invisible Life ve So Long My Son...
Little Women'ı Oscar sonrasına mı bırakacaksın. :eek:

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
@Sherlock beyciğim bize 1 hafta ek süre tanır. O süre zarfında sen, ben ve @MEnes hallederiz kütük dostum :A
E tabi ki, adaşım bunu da yapmayacaksa niye adaşım zaten öyle değil mi... :A
Geçen sene de aynısını yaptırmıştınız, zamanında yorum yazan bizlere haksızlık olarak görüyorum. @Sherlock
Bu konuda abarttığımı düşünebilirsiniz ama fikrim bu yönde😊 Geçen sene özellikle Oscar törenine kadar yetişebilmek için cep telefonunda üst üste izlemiştim, telefonumu bozmuştum. Belki de bundan dolayı hoşuma gitmemişti.

Bir de baş yapıt etkinliği vardı ve yine üşenenler için uzatılıp durdu ve onun hâlâ sonu gelmedi. O etkinlikte bulunmam artık zaten 😊

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Geçen sene de aynısını yaptırmıştınız, zamanında yorum yazan bizlere haksızlık olarak görüyorum. @Sherlock
Bu konuda abarttığımı düşünebilirsiniz ama fikrim bu yönde😊 Geçen sene özellikle Oscar törenine kadar yetişebilmek için cep telefonunda üst üste izlemiştim, telefonumu bozmuştum. Belki de bundan dolayı hoşuma gitmemişti.

Bir de baş yapıt etkinliği vardı ve yine üşenenler için uzatılıp durdu ve onun hâlâ sonu gelmedi. O etkinlikte bulunmam artık zaten 😊
Çok ciddiye alınacak bir durum değil bu. Veya yorumları geç yapıp erken yapmak da keza önemsiz detaylar. Haksızlık falan değil, çünkü etkinlik zaten kendi aramızda yaptığımız bir şey. Tamam ertelenmesi hoşuna gitmiyor olabilir ona saygı duyarım ama haksızlık falan bunlar fazla iddialı sözler bu durum için. :A

Başyapıt etkinliğini kimse izlemediği için devam etmedi. Yani sadece 1 2 kişi için değil, katılım yoktu zaten ilk başladığında izleyenler dışında. Onu da canlandırabilirdik de işte kısır döngüye girdi unutuldu. :D

• Beğendim
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Çok ciddiye alınacak bir durum değil bu. Veya yorumları geç yapıp erken yapmak da keza önemsiz detaylar. Haksızlık falan değil, çünkü etkinlik zaten kendi aramızda yaptığımız bir şey. Tamam ertelenmesi hoşuna gitmiyor olabilir ona saygı duyarım ama haksızlık falan bunlar fazla iddialı sözler bu durum için. :A

Başyapıt etkinliğini kimse izlemediği için devam etmedi. Yani sadece 1 2 kişi için değil, katılım yoktu zaten ilk başladığında izleyenler dışında. Onu da canlandırabilirdik de işte kısır döngüye girdi unutuldu. :D
Geçen sene benzer bir tepki göstermiştim ama boşaydı tabiki. Neyse ben susup son filmimi izleyip kenara çekilirim. Sherlock Bey'e bir kere bile sormam sonuçların nezaman açıklanacağını. Bu sene 🤐 böyle olacağım😊

• Güldürdün
Reactions: MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Geçen sene benzer bir tepki göstermiştim ama boşaydı tabiki. Neyse ben susup son filmimi izleyip kenara çekilirim. Sherlock Bey'e bir kere bile sormam sonuçların nezaman açıklanacağını. Bu sene 🤐 böyle olacağım😊
Buna diyecek bir şeyim yok senin bileceğin iş tabi ki. :A Ki biz her sene zaten etkinliği Oscar töreninden 1 hafta sonrasına kadar devam ettiriyoruz. Geçen sene normalinden 1 hafta fazla uzamıştı ama bu sene normal seyirinde gitmiş olacak. O yüzden problem yok ortada... :A

• Beğendim
Reactions: Dosi

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,717
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Araya A Hidden Life da sıkıştırırım eğer klasik Terrence Malick filmlerinin sıkıcılığında değilse.

Terrence amca yine dağ bayır çekmiş bol bol. İzlediğim en kötü yönetmen olabilir. Bir insanın filmlerinde 1 gramcık bile mi doğallık olmaz? Yine yapaylıkta sınırları zorlamaya çalışmış. 20 dakika dayanıp bıraktım.
Allah’tan artık kimse takmıyor filmlerini de izlemek zorunda hissetmiyoruz. :A

• Güldürdün

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
@Sherlock beyciğim bize 1 hafta ek süre tanır. O süre zarfında sen, ben ve @MEnes hallederiz kütük dostum :A
E tabi ki, adaşım bunu da yapmayacaksa niye adaşım zaten öyle değil mi... :A

Yorumları henüz yapıp, yapmamış olmalarından bağımsız olarak Oscar’la eş zamanlı olarak etkinliği bitirmemiz mümkün değil zaten. Ülkemizde Oscar sonrası vizyona girecek filmler var, henüz screener olarak izleyemediğimiz filmler var. O yüzden her halükarda en erken Oscar’dan bir hafta sonra bitirebiliriz etkinliği...

• Beğendim
Reactions: MasacRE and MEnes

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Yorumları henüz yapıp, yapmamış olmalarından bağımsız olarak Oscar’la eş zamanlı olarak etkinliği bitirmemiz mümkün değil zaten. Ülkemizde Oscar sonrası vizyona girecek filmler var, henüz screener olarak izleyemediğimiz filmler var. O yüzden her halükarda en erken Oscar’dan bir hafta sonra bitirebiliriz etkinliği...
aynı zamanda bitsin demiyorum bende ama 1 hafta tek uzatılacağınıda pek sanmıyorum😊 neyse şu mesajımı es geçme. Tabloya eklersin yorulmadan:
@Sherlock puanlarımı güncelledim. Joker'in puanını eğerki Parasite'yi izlersem yine yükseltebilirim. Artık yeni film izlemeyeceğim. Parasite ile noktalarım.

Puan yükselmesi yaptığım yapımlar:
Knives Out 9/10
Joker 9/10

puanını düşürdüğüm ise
Alite: Battle Angel 8.5/10

En son tablodan bu yana izlediğim ve son güncel tabloda olmayan filmler:

1917 8.5/10 (bunuda yükselttim ama zaten tabloda yok henüz)
Ford V Ferari 8.5/10
The Two Popes 6.5/10
The Irishman 8.5/10
Uncut Gems 8.5/10
Avengers:Endgame 8.5/10

• Güldürdün
  • Beğendim
Reactions: MEnes and Sherlock

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
aynı zamanda bitsin demiyorum bende ama 1 hafta tek uzatılacağınıda pek sanmıyorum😊 neyse şu mesajımı es geçme. Tabloya eklersin yorulmadan:

Bu etkinlikte ne kadar çok puan ve yorum olursa sonuçların gerçekçiliği o kadar artıyor ki hem @MEnes, hem @MasacRE birçok filmi izlediler. Zaten gereken zamanda kısa kısa olsa dahi yorumlarını yapacaklarını düşünüyorum. Bakalım... :A

Puanlarını gördüm, ekleyeceğim bugün. :)