2019 Fav10 Oscar Takımı 2019 | Yılın En İyilerini Birlikte İzleyelim

Tolstoyevski

Favori Üye
09.02.2019 - Güncel Tablo:

Ekli dosyayı görüntüle 75233

• Eksik gördüğünüz bir şey varsa söyleyebilirsiniz.
  • Gözümden kaçan veya değiştirilmesini istediğiniz puan/puanlarınız varsa söyleyebilirsiniz.
  • Eklenmesini önerdiğiniz film/filmler varsa söyleyebilirsiniz.

@bazinga @MEnes @MasacRE @Dosi @Aserat @mesmeso61 @Tolstoyevski @DarkLegenD @blacklion @Maskeli Fedai @HeisenBerg @Özgür @-potterhead- @The_Erinch @Forumdash ve katılmak isteyenler...
Eline sağlık bir kez daha. Benim de The Lighthouse gözden kaçmış sanırım :A

edit: kaçmamış, benim gözün şarjı bitmiş geceden kaynaklı KB :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Özgür

Moderatör
28 Aralık 2011
18,306
14,187
859
Gönül isterdi ki 10+ film izleyeyim ama etkinlikteki ilk seneme göre yine iyi izlemişim. :A :A

Aksilikler peşimi bırakmadı ki izleyeyim. :A Finaller bitince evime dönüp rahat rahat izlerim dedim ama bu sefer de hastalık ve bazı yoğunluklar nedeniyle neredeyse hiçbir şey izleyemedim. Belki yarın gece sonuçlar açıklanana kadar 2 filmi daha aradan çıkarırım en fazla. :F

Dosi

Favori Üye
10 Mart 2015
36,421
27,069
1,060
Gönül isterdi ki 10+ film izleyeyim ama etkinlikteki ilk seneme göre yine iyi izlemişim. :A :A

Aksilikler peşimi bırakmadı ki izleyeyim. :A Finaller bitince evime dönüp rahat rahat izlerim dedim ama bu sefer de hastalık ve bazı yoğunluklar nedeniyle neredeyse hiçbir şey izleyemedim. Belki yarın gece sonuçlar açıklanana kadar 2 filmi daha aradan çıkarırım en fazla. :F
ilk senemde 37 film izledim ve hepsini telefondan izledim desem? :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Özgür

Moderatör
28 Aralık 2011
18,306
14,187
859
ilk senemde 37 film izledim ve hepsini telefondan izledim desem? :A
37 film mi :eek: Ne güzel. :A Ben de genelde telefondan izliyorum. :F Benim maalesef birkaç sıkıntı oldu yoksa ben de izlerdim. Bir de üstteki mesajımda kendimi avutmaya çalışıyorum. :A

Ki merak ettiğim filmler de var. Elbette hepsini izleyecem ama amacım törene kadar fazla film izlemekti. :F Ama bu kadar oldu. :A Diğer filmleri de boşluk yaratıp izleyeceğim bir şekilde çünkü merak ettiğim filmler çok dediğim gibi. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Favori Üye
10 Mart 2015
36,421
27,069
1,060
37 film mi :eek: Ne güzel. :A Ben de genelde telefondan izliyorum. :F Benim maalesef birkaç sıkıntı oldu yoksa ben de izlerdim. Bir de üstteki mesajımda kendimi avutmaya çalışıyorum. :A

Ki merak ettiğim filmler de var. Elbette hepsini izleyecem ama amacım törene kadar fazla film izlemekti. :F Ama bu kadar oldu. :A Diğer filmleri de boşluk yaratıp izleyeceğim bir şekilde çünkü merak ettiğim filmler çok dediğim gibi. :A
toplam 38 film vardı galiba listede ve sadece 1 tane izlemedim yoktu diye, yoksa onuda izleyecektim :F yalnız benim telefonun bataryasını geberttim ama iyi oldu, batarya değiştirdim ve telefonum yaşli olmasına rağmen genç telefonlara taş çikartıyor şimdi:A
senin mesajı sonradan tam okudum. Öğrencisin birde oyüzden normal çok izleyememen.
Yalnız benim için ilginç olan, ben geçen sene çalışiyordum ve cep telefonuydu artı noel zamanı başladım izlemeye ve tamamladım ama bu sene kasımda başladım, bilgisayar var ordan izledim artı şuan çalışmıyorum ama 17 de kaldım :A :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Sherlock

Moderatör
7 Eylül 2016
14,099
11,840
710
İstanbul

DarkLegenD

Favori Üye
24 Ağustos 2014
19,859
10,607
860
20
İngiltere
www.cizikdvdkasetleri.com
13.02.2019 - Güncel Tablo:

Ekli dosyayı görüntüle 75345

• Gözümden kaçan veya değiştirilmesini istediğiniz puan/puanlarınız varsa söyleyebilirsiniz.

@bazinga @MEnes @MasacRE @Dosi @Aserat @mesmeso61 @Tolstoyevski @DarkLegenD @blacklion @Maskeli Fedai @HeisenBerg @Özgür @-potterhead- @The_Erinch @Forumdash ve katılmak isteyenler...
Benim peşimi bırak artık ya. :A @blacklion bile daha çabuk pes etti. :A

MEnes

Emekli
18 Ekim 2015
11,457
9,598
710
26
İstanbul
13.02.2019 - Güncel Tablo:

Ekli dosyayı görüntüle 75345

Jojo Rabbit 9.2 verdim, o 0.2'lik detay önemli... :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock and Dosi