Fav10 Oscar Takımı 2019 | Yılın En İyilerini Birlikte İzleyelim

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Gönül isterdi ki 10+ film izleyeyim ama etkinlikteki ilk seneme göre yine iyi izlemişim. :A :A

Aksilikler peşimi bırakmadı ki izleyeyim. :A Finaller bitince evime dönüp rahat rahat izlerim dedim ama bu sefer de hastalık ve bazı yoğunluklar nedeniyle neredeyse hiçbir şey izleyemedim. Belki yarın gece sonuçlar açıklanana kadar 2 filmi daha aradan çıkarırım en fazla. :F

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Gönül isterdi ki 10+ film izleyeyim ama etkinlikteki ilk seneme göre yine iyi izlemişim. :A :A

Aksilikler peşimi bırakmadı ki izleyeyim. :A Finaller bitince evime dönüp rahat rahat izlerim dedim ama bu sefer de hastalık ve bazı yoğunluklar nedeniyle neredeyse hiçbir şey izleyemedim. Belki yarın gece sonuçlar açıklanana kadar 2 filmi daha aradan çıkarırım en fazla. :F
ilk senemde 37 film izledim ve hepsini telefondan izledim desem? :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
ilk senemde 37 film izledim ve hepsini telefondan izledim desem? :A
37 film mi :eek: Ne güzel. :A Ben de genelde telefondan izliyorum. :F Benim maalesef birkaç sıkıntı oldu yoksa ben de izlerdim. Bir de üstteki mesajımda kendimi avutmaya çalışıyorum. :A

Ki merak ettiğim filmler de var. Elbette hepsini izleyecem ama amacım törene kadar fazla film izlemekti. :F Ama bu kadar oldu. :A Diğer filmleri de boşluk yaratıp izleyeceğim bir şekilde çünkü merak ettiğim filmler çok dediğim gibi. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
37 film mi :eek: Ne güzel. :A Ben de genelde telefondan izliyorum. :F Benim maalesef birkaç sıkıntı oldu yoksa ben de izlerdim. Bir de üstteki mesajımda kendimi avutmaya çalışıyorum. :A

Ki merak ettiğim filmler de var. Elbette hepsini izleyecem ama amacım törene kadar fazla film izlemekti. :F Ama bu kadar oldu. :A Diğer filmleri de boşluk yaratıp izleyeceğim bir şekilde çünkü merak ettiğim filmler çok dediğim gibi. :A
toplam 38 film vardı galiba listede ve sadece 1 tane izlemedim yoktu diye, yoksa onuda izleyecektim :F yalnız benim telefonun bataryasını geberttim ama iyi oldu, batarya değiştirdim ve telefonum yaşli olmasına rağmen genç telefonlara taş çikartıyor şimdi:A
senin mesajı sonradan tam okudum. Öğrencisin birde oyüzden normal çok izleyememen.
Yalnız benim için ilginç olan, ben geçen sene çalışiyordum ve cep telefonuydu artı noel zamanı başladım izlemeye ve tamamladım ama bu sene kasımda başladım, bilgisayar var ordan izledim artı şuan çalışmıyorum ama 17 de kaldım :A :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
13.02.2019 - Güncel Tablo:

13.02.2019-Güncel.png

• Eksik gördüğünüz bir şey varsa söyleyebilirsiniz.
  • Gözümden kaçan veya değiştirilmesini istediğiniz puan/puanlarınız varsa söyleyebilirsiniz.
  • Eklenmesini önerdiğiniz film/filmler varsa söyleyebilirsiniz.

@bazinga @MEnes @MasacRE @Dosi @Aserat @mesmeso61 @Tolstoyevski @DarkLegenD @Silinmiş Üye @Maskeli Fedai @HeisenBerg @Özgür @-potterhead- @The_Erinch @Forumdash ve katılmak isteyenler...

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com

Ekli dosyayı görüntüle 75345

• Gözümden kaçan veya değiştirilmesini istediğiniz puan/puanlarınız varsa söyleyebilirsiniz.

@bazinga @MEnes @MasacRE @Dosi @Aserat @mesmeso61 @Tolstoyevski @DarkLegenD @Silinmiş Üye @Maskeli Fedai @HeisenBerg @Özgür @-potterhead- @The_Erinch @Forumdash ve katılmak isteyenler...
Benim peşimi bırak artık ya. :A @Silinmiş Üye bile daha çabuk pes etti. :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860

Ekli dosyayı görüntüle 75345

Jojo Rabbit 9.2 verdim, o 0.2'lik detay önemli... :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock and Dosi

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Ad Astra'ya 1 puan vermişsin ama bu puan pek gerçekçi gelmedi bana, bu listede yer alan en kötü film dahi belirli bir standartta veya üzerinde. Sonuçta bu film Recep İvedik veya illa Türk filmi olmasına gerek yok, ucuz bir komedi filmi gibi değil. Bu listedeki hiçbir film öyle değil hatta. Gerek yönetmenliği, gerek baş rol oyuncusunun performansı olarak. 1 puan biraz gerçek dışı ve biraz haddinden fazla gömmek gibi geldi bana. Bu durum filmin puanının çok çok düşük gözükmesini sağlıyor tabloda. Elbette herkes her filmi beğenmek zorunda değil, yüksek puanlar vermek zorunda değil ama 1 puan da fazla düşük... @Silinmiş Üye

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Joker'i izledim, müthiş psikolojik ve sosyolojik bir film, başrol çok iyi oynamış, puanım 10. Hadi bırakın da gideyim ben. :A
Neden böylesin... Neden sanattan bu kadar uzaklaştın. Neden, neden, nedennn. Seni eğitmek için o kadar çabaladım, seni artık elitizm ve sanat timsali bir insan yaptığımı düşündüm. Ama sen emeklerimi boşa sayıp hep tersine gidiyorsun, neden...