2019 Fav10 Oscar Takımı 2019 | Yılın En İyilerini Birlikte İzleyelim

Sherlock

Moderatör
7 Eylül 2016
14,099
11,840
710
İstanbul
Ad Astra'ya 1 puan vermişsin ama bu puan pek gerçekçi gelmedi bana, bu listede yer alan en kötü film dahi belirli bir standartta veya üzerinde. Sonuçta bu film Recep İvedik veya illa Türk filmi olmasına gerek yok, ucuz bir komedi filmi gibi değil. Bu listedeki hiçbir film öyle değil hatta. Gerek yönetmenliği, gerek baş rol oyuncusunun performansı olarak. 1 puan biraz gerçek dışı ve biraz haddinden fazla gömmek gibi geldi bana. Bu durum filmin puanının çok çok düşük gözükmesini sağlıyor tabloda. Elbette herkes her filmi beğenmek zorunda değil, yüksek puanlar vermek zorunda değil ama 1 puan da fazla düşük... @blacklion

MEnes

Emekli
18 Ekim 2015
11,457
9,598
710
26
İstanbul
Joker'i izledim, müthiş psikolojik ve sosyolojik bir film, başrol çok iyi oynamış, puanım 10. Hadi bırakın da gideyim ben. :A
Neden böylesin... Neden sanattan bu kadar uzaklaştın. Neden, neden, nedennn. Seni eğitmek için o kadar çabaladım, seni artık elitizm ve sanat timsali bir insan yaptığımı düşündüm. Ama sen emeklerimi boşa sayıp hep tersine gidiyorsun, neden...

DarkLegenD

Favori Üye
24 Ağustos 2014
19,859
10,607
860
20
İngiltere
www.cizikdvdkasetleri.com
Neden böylesin... Neden sanattan bu kadar uzaklaştın. Neden, neden, nedennn. Seni eğitmek için o kadar çabaladım, seni artık elitizm ve sanat timsali bir insan yaptığımı düşündüm. Ama sen emeklerimi boşa sayıp hep tersine gidiyorsun, neden...
Sanatsal bir filme 10 verdim işte, daha ne yapayım. :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes

blacklion

Favori Üye
30 Ekim 2019
2,878
2,531
260
13.02.2019 - Güncel Tablo:

Ekli dosyayı görüntüle 75347

• Eksik gördüğünüz bir şey varsa söyleyebilirsiniz.
  • Gözümden kaçan veya değiştirilmesini istediğiniz puan/puanlarınız varsa söyleyebilirsiniz.
  • Eklenmesini önerdiğiniz film/filmler varsa söyleyebilirsiniz.

@bazinga @MEnes @MasacRE @Dosi @Aserat @mesmeso61 @Tolstoyevski @DarkLegenD @blacklion @Maskeli Fedai @HeisenBerg @Özgür @-potterhead- @The_Erinch @Forumdash ve katılmak isteyenler...
Listedeki 5 filme daha yorum yapacağım bu hafta içinde. Etkinlik için son tarih var mı Enes? 😁

• Beğendim
Reactions: Sherlock

Dosi

Favori Üye
10 Mart 2015
36,421
27,069
1,060
Bu Pazar değil, ondan sonraki Pazar bitiririz muhtemelen. Listede yer alan tüm filmlerin hem kaliteli screenerları mevcut olmuş olur o zamana kadar, hem de sinemada filmlerin tümü vizyona girmiş olur. :)
23 Şubat saat 23.59 yani?
Not ediyorum. 24 Şubat 00.00'dan sonra beklemeye koyulurum :A

• Güldürdün

Dosi

Favori Üye
10 Mart 2015
36,421
27,069
1,060
Evet, öyle oluyor sanırım. :A Umuyorum ki o zamana kadar herkes yorum yapmış olacaktır. :A
ay bu üşengeçler serisi bu hafta kenara çekilirler daha süre çoktur deyip 😞

Aslında o güne kadar 10 film izlenilebilir ama Parasite'ye ihanet etmiş olurum :A 17 iyidir iyi. Ben Death Note'ye odaklanmaya devam edeyim :A

• Güldürdün

Sherlock

Moderatör
7 Eylül 2016
14,099
11,840
710
İstanbul
ay bu üşengeçler serisi bu hafta kenara çekilirler daha süre çoktur deyip 😞

Aslında o güne kadar 10 film izlenilebilir ama Parasite'ye ihanet etmiş olurum :A 17 iyidir iyi. Ben Death Note'ye odaklanmaya devam edeyim :A
Asıl o filmleri izleyip, daha sonra Parasite'i daha çok övebilirsin. "Ne kadar iyi filmmiş, onun kadar iyisini izlemedim" gibi yorumlar yapabilirsin. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Favori Üye
10 Mart 2015
36,421
27,069
1,060
Asıl o filmleri izleyip, daha sonra Parasite'i daha çok övebilirsin. "Ne kadar iyi filmmiş, onun kadar iyisini izlemedim" gibi yorumlar yapabilirsin. :A
iyi bir yerden yakaladın ama en iyisi durayım böyle. Kendimi frenliyorum artık.
Elime mısırımı çekirdeğimi alıp diğerlerinin yorumlarına bakarım :A @MasacRE bugün yarın yorum patlamasi yapacak, her birini keyifle okumayı planlıyorum :A

• Güldürdün

MasacRE

Favori Üye
5 Ocak 2012
19,538
10,003
859

mesmeso61

Moderatör
27 Kasım 2016
6,206
1,685
285
20
Trabzon
13.02.2019 - Güncel Tablo:

Ekli dosyayı görüntüle 75347

• Eksik gördüğünüz bir şey varsa söyleyebilirsiniz.
  • Gözümden kaçan veya değiştirilmesini istediğiniz puan/puanlarınız varsa söyleyebilirsiniz.
  • Eklenmesini önerdiğiniz film/filmler varsa söyleyebilirsiniz.

@bazinga @MEnes @MasacRE @Dosi @Aserat @mesmeso61 @Tolstoyevski @DarkLegenD @blacklion @Maskeli Fedai @HeisenBerg @Özgür @-potterhead- @The_Erinch @Forumdash ve katılmak isteyenler...
Ne zaman bitiriyoruz bunu?