Fav10 Oscar Takımı 2019 | Yılın En İyilerini Birlikte İzleyelim

Neden böylesin... Neden sanattan bu kadar uzaklaştın. Neden, neden, nedennn. Seni eğitmek için o kadar çabaladım, seni artık elitizm ve sanat timsali bir insan yaptığımı düşündüm. Ama sen emeklerimi boşa sayıp hep tersine gidiyorsun, neden...
Sanatsal bir filme 10 verdim işte, daha ne yapayım. :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes
Listedeki 5 filme daha yorum yapacağım bu hafta içinde. Etkinlik için son tarih var mı Enes? 😁

Bu Pazar değil, ondan sonraki Pazar bitiririz muhtemelen. Listede yer alan tüm filmlerin hem kaliteli screenerları mevcut olmuş olur o zamana kadar, hem de sinemada filmlerin tümü vizyona girmiş olur. :)

• Beğendim
Reactions: blacklion and Dosi
Bu Pazar değil, ondan sonraki Pazar bitiririz muhtemelen. Listede yer alan tüm filmlerin hem kaliteli screenerları mevcut olmuş olur o zamana kadar, hem de sinemada filmlerin tümü vizyona girmiş olur. :)
23 Şubat saat 23.59 yani?
Not ediyorum. 24 Şubat 00.00'dan sonra beklemeye koyulurum :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock
Evet, öyle oluyor sanırım. :A Umuyorum ki o zamana kadar herkes yorum yapmış olacaktır. :A
ay bu üşengeçler serisi bu hafta kenara çekilirler daha süre çoktur deyip 😞

Aslında o güne kadar 10 film izlenilebilir ama Parasite'ye ihanet etmiş olurum :A 17 iyidir iyi. Ben Death Note'ye odaklanmaya devam edeyim :A

• Güldürdün
ay bu üşengeçler serisi bu hafta kenara çekilirler daha süre çoktur deyip 😞

Aslında o güne kadar 10 film izlenilebilir ama Parasite'ye ihanet etmiş olurum :A 17 iyidir iyi. Ben Death Note'ye odaklanmaya devam edeyim :A

Asıl o filmleri izleyip, daha sonra Parasite'i daha çok övebilirsin. "Ne kadar iyi filmmiş, onun kadar iyisini izlemedim" gibi yorumlar yapabilirsin. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi
Asıl o filmleri izleyip, daha sonra Parasite'i daha çok övebilirsin. "Ne kadar iyi filmmiş, onun kadar iyisini izlemedim" gibi yorumlar yapabilirsin. :A
iyi bir yerden yakaladın ama en iyisi durayım böyle. Kendimi frenliyorum artık.
Elime mısırımı çekirdeğimi alıp diğerlerinin yorumlarına bakarım :A @MasacRE bugün yarın yorum patlamasi yapacak, her birini keyifle okumayı planlıyorum :A

• Güldürdün
iyi bir yerden yakaladın ama en iyisi durayım böyle. Kendimi frenliyorum artık.
Elime mısırımı çekirdeğimi alıp diğerlerinin yorumlarına bakarım :A @MasacRE bugün yarın yorum patlamasi yapacak, her birini keyifle okumayı planlıyorum :A

(Yapamadı) :A @MasacRE

• Güldürdün
Reactions: MasacRE and Dosi
Kütük dostumla müthiş bir yarış halindeyiz. Bakalım ilk önce kim üşengeçliği bırakıp yorumlara başlayacak... :A

999977778komik.JPG

@DarkLegenD yap şovunu ve geç bu üşengeçleri... :A Elit olduğunu, sanatın ve sabarın destekçisi olduğunu cümle aleme kanıtla... :A

13.02.2019 - Güncel Tablo:

Ekli dosyayı görüntüle 75347

• Eksik gördüğünüz bir şey varsa söyleyebilirsiniz.
  • Gözümden kaçan veya değiştirilmesini istediğiniz puan/puanlarınız varsa söyleyebilirsiniz.
  • Eklenmesini önerdiğiniz film/filmler varsa söyleyebilirsiniz.

@bazinga @MEnes @MasacRE @Dosi @Aserat @mesmeso61 @Tolstoyevski @DarkLegenD @Silinmiş Üye @Maskeli Fedai @HeisenBerg @Özgür @-potterhead- @The_Erinch @Forumdash ve katılmak isteyenler...
Ne zaman bitiriyoruz bunu?