Fav10 Oscar Takımı 2018 | Yılın En İyilerini Birlikte İzleyelim

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@Forumdash ve rahmetli @destere bey listeye eklenecek, rahat olun. :A @Çiğdem-
Aaa sana değil kütük @MasacRE- e şey edecekler merak etme :A :A :A İnsan kütük kardeşi @Maskeli Fedai yi sıvadaşı @destere i dizi film arkadaşı @Forumdash ı unuturmu ayoll :F

Gerçi boşuna kütük demiyoruz unutur :A :A :A @Harunnn60
29343d4d024.jpeg

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Tablodaki kişiler güncellendi. Leave No Trace'de tabloya eklendi.

Güncel tablo:

Ekli dosyayı görüntüle 64325

Film yorumlarında yorumlardan ziyade bol bol “ :A “ var gözümüz kör oluyor o yüzden izlediklerimin puanını buradan belirteyim, geri kalanını izledikten sonra bir şekilde konularından ya da buradan belirtirim. :A

Black Panther: 6
Avangers: 7
Annihilation: 7.5
Birdbox: 6.5
Roma: 7.5

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Film yorumlarında yorumlardan ziyade bol bol “ :A “ var gözümüz kör oluyor o yüzden izlediklerimin puanını buradan belirteyim, geri kalanını izledikten sonra bir şekilde konularından ya da buradan belirtirim. :A

Filmlerin yorum sayfalarına kısa bile olsa yorum da yapsan daha hoş olur. :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Oysa daha adaylar belirlendiği konuda yazmiştim @MasacRE- ye ve bi de etkinliği düzenliyor:eek:
giphy.gif

Adam yerine sayılmamıssınız :F @Sherlock Neysede ona talimatı veren @MasacRE- sizi unutması yada adam yerine saymaması diyelim bizede malzeme çıkar :F :F :F

Ama kardeşii Maskeliyi bile almamış liste çok eksik :F

Yok @MasacRE- yakında bizi de siler bacım belli baksana :F

@Forumdash ve rahmetli @destere bey listeye eklenecek, rahat olun. :A @Çiğdem-
Ben sadece eklenebilecek filmleri söyledim, onun dışında bir payım yok tabloda :A Bana yüklenmek için yer aramayın boşuna :A

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
@Sherlock ben zaten Bird Box, Searching'i izlemiştim burada da yorumlamıştım bu bölümde yani. :bhr:

Searching'e puanım 5
Bird Box'a ise puanım 8

Tablodakilerin hepsini izlemem şimdiden söyleyeyim ne zamana kadar izleyebiliriz? (b):rolleyes:

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Cevabı buraya alalımda sonra millet sohbet ediliyor diye yakınmasın :A
Dedi ve filmlerin tamamını izledi :A
haha, bu 3. günde 6. filmi bitirdim ve 7.ciyede başladım ama baktım gözleri yormuşum bugünlük 1 film yeterli dedim :A
Şuan en az 15 diyorum çünkü 2 hafta sonra 1 haftalık tatilimiz var yine ve ben ozamana kadar 10, ozamanda 5 film izlesem galiba en az 20 olacak gibi :F Mobilden olmazsa hepsinide izlerdim belki ama aranıza yeni katılan biri için 20 oldukça yüksek bir rakam :bhr: Yalnız film izlemeyi çok özlemişim, onu farkettim :D

Roma filmini bulamadım. Sinir oldum :T: Bu hafta tüm "En iyi film" adaylarındakileri bitirmek isterdim.

@Sherlock en az 15 izlersen listeye eklerim demişti ama @bazinga 'nın paylaştığı eski bir listeye denk geldim geçen. @Aserat sadece 2 yada 3 film izlemiş o dönem ama Sherlock istediği rakamın altına düşsem yetersiz görecekti :T:

Son düzenleme:

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061

haha, bu 3. günde 6. filmi bitirdim ve 7.ciyede başladım ama baktım gözleri yormuşum bugünlük 1 film yeterli dedim :A
Şuan en az 15 diyorum çünkü 2 hafta sonra 1 haftalık tatilimiz var yine ve ben ozamana kadar 10, ozamanda 5 film izlesem galiba en az 20 olacak gibi :F Mobilden olmazsa hepsinide izlerdim belki ama aranıza yeni katılan biri için 20 oldukça yüksek bir rakam :bhr: Yalnız film izlemeyi çok özlemişim, onu farkettim :D

Roma filmini bulamadım. Sinir oldum :T: Bu hafta tüm "En iyi film" adaylarındakileri bitirmek isterdim.

@Sherlock en az 15 izlersen listeye eklerim demişti ama @bazinga 'nın paylaştığı eski bir listeye denk geldim geçen. @Aserat sadece 2 yada 3 film izlemiş o dönem ama Sherlock istediği rakamın altına düşsem yetersiz görecekti :T:
Sen @Sherlock a bakma, 1 film bile izlesen eklemeli. Kural böyle, anında banlarız. :A

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560

Hakkaten ya iki yorum okuyalım diye bir bakıyorum boş boş goygoy var. Zaten yazım dillerinden ne dedikleri de anlaşılmıyor.

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

20 iyidir ya, benim de o civarda oluyor genelde izlediğim filmler :D Roma Netflix filmi olduğu için telif yer, kaldırırlar sitelerden zor bulunur. Torrent'de var ama siteler de bulunabilir mi bilmiyorum. Ben de bir bakarım olmazsa.

Ben geçen sene en az 5 film izleyenleri almıştım galiba. @Sherlock 15 i seni motive etmek için söylemiştir, o kadar yüksek kota koyacağını sanmıyorum :A