Fav10 Oscar Takımı 2018 | Yılın En İyilerini Birlikte İzleyelim

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Diğer 7 filmde hep ekrana bakmama gerek kalmadı ve altyazı evet yeterlidir benim için. Tek konuşma olunca sıkıntı olabiliyor :D
Altyazı yeterli değil şart eğer İspanyolcan da yoksa çünkü filmin çoğu İspanyolca :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
@MEnes @MasacRE- (etiket sıkıntılı ondan üstte attım sizi :A aşağıya bakın, öneriniz bekleniyor :D)
@Sherlock şunların konuları varmı?
  • Incredibles 2
  • Isle of Dogs
  • Mirai
  • Ralph Breaks the Internet
Ben Spider-Man ve Incredibles 2 izledim( Birisi mükemmeldi :Z)
Yiğenlere söz verdim diğer kalan 3 filmide izleyecez birlikte :A Onların tabletiyle benim gözler içinde iyi oluyor. Bunlarda bitince ediyor 12 film. İyidir herhalde? :A

@MasacRE- En iyi film adaylarindan bir tek Roma'yı izleyemedim. Galiba bulamayacam onu. Neysee bana 3 tane film öner 15'e tamamlayayım :D Sonra film serüvenime ara verecem. Vakit bulamayabilirim fazlasına. @MEnes seninde önerini bekliyorum. Adaylardan Roma haric diğer 7 filme baktım. Animasyonlardan sonra hangi 3 filmi seçeyim bilemiyorum. Aksiyon fena olmaz :A
Ben Oscar etkinliğindeki listeden şuan baktım 10 tanesini izlemişim. En iyi film adaylarından ise 3 tane izlemişim henüz. O kısma bu haftanın sonuna doğru yani önümüzdeki günlerde dalış yapacağım. :A O yüzden pek tavsiye verecek konumda olmayabilirim sana göre. :A Ama Isle of Dogs'u yazmışsın yukarda onu çok beğendiğimi söyleyebilirim. Upgrade izlemediysen aksiyon demişsin onu da izleyebilirsin, o da başarılı bir film. :D

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Bugüne kadar @bazinga’nın yaptığı etkinliklerde sadece puan kabul edilmiyordu sanırım. Bir-iki cümle bir olsa kısa bir yorum da yazsan iyi olur.
İzlediğim bazı dizi-filmler için iki kelimeyi bir araya getiremiyorum, puan verip geçsem olmaz mı canım? :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
İzlediğim bazı dizi-filmler için iki kelimeyi bir araya getiremiyorum, puan verip geçsem olmaz mı canım? :A
Olmaz canım, kimse senden Atilla Dorsay gibi eleştiri yazmanı beklemiyor zaten birkaç satır yazsan neden beğendin neden beğenmedin diye yeterli olur :A

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
@MEnes @MasacRE- (etiket sıkıntılı ondan üstte attım sizi :A aşağıya bakın, öneriniz bekleniyor :D)
@Sherlock şunların konuları varmı?
  • Incredibles 2
  • Isle of Dogs
  • Mirai
  • Ralph Breaks the Internet
Ben Spider-Man ve Incredibles 2 izledim( Birisi mükemmeldi :Z)
Yiğenlere söz verdim diğer kalan 3 filmide izleyecez birlikte :A Onların tabletiyle benim gözler içinde iyi oluyor. Bunlarda bitince ediyor 12 film. İyidir herhalde? :A

@MasacRE- En iyi film adaylarindan bir tek Roma'yı izleyemedim. Galiba bulamayacam onu. Neysee bana 3 tane film öner 15'e tamamlayayım :D Sonra film serüvenime ara verecem. Vakit bulamayabilirim fazlasına. @MEnes seninde önerini bekliyorum. Adaylardan Roma haric diğer 7 filme baktım. Animasyonlardan sonra hangi 3 filmi seçeyim bilemiyorum. Aksiyon fena olmaz :A

Isle of Dogs’un konusunu açtığıma eminim, olması lazım. Diğerlerine bakayım, şu an müsait değilim. Akşam olmayan tüm konuları açayım bari. :A

Roma için olmazsa Netflix hesabı açabilirsin bu arada, ilk bir ay ücretsiz üyelik sistemi olması lazım. Hem listede bulunan bazı filmlere kolayca erişim sağlayabilirsin uğraşmadan. :A

Film önerisi olarak Roma’yı mutlaka öneririm, birçok dalda adaylık da aldı. İzlenmesi gereken filmlerden. Aksiyon açısından adaşım @MEnes beyin önerdiği Upgrade güzel bir film, öneririm. :A Christopher Robin’i de beğeneceğini düşünüyorum, ona da bakabilirsin. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,939
Puanı
1,061

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060

Isle of Dogs’un konusunu açtığıma eminim, olması lazım. Diğerlerine bakayım, şu an müsait değilim. Akşam olmayan tüm konuları açayım bari. :A

Roma için olmazsa Netflix hesabı açabilirsin bu arada, ilk bir ay ücretsiz üyelik sistemi olması lazım. Hem listede bulunan bazı filmlere kolayca erişim sağlayabilirsin uğraşmadan. :A

Film önerisi olarak Roma’yı mutlaka öneririm, birçok dalda adaylık da aldı. İzlenmesi gereken filmlerden. Aksiyon açısından adaşım @MEnes beyin önerdiği Upgrade güzel bir film, öneririm. :A Christopher Robin’i de beğeneceğini düşünüyorum, ona da bakabilirsin. :A

Roma’nın Türkçe altyazısı var PlanetDP ve Turkcealtyazi sitelerinde, :A
@MasacRE- seninki bir sürü reklam saçıyordu :A @Aserat seninkide açamadım, üyelik istiyordu galiba ama ben bir sayfa buldum. Başta reklam vardı ve durdurup açmak eziyetti ama o sırada telefonla arandım haliyle durdu. Sonra bulamadım sayfayı derken geçmiş kısmına bakınca videosu duruyordu ve sorunsuz izledim böylelikle :eek: istediğimde geriye gidip aklıma takılan sahneye tekrar bakabildim.

@Sherlock öyle bir önerdinki acaba dedim 9-10 puanmı verecem.

Sonra yorumlarımı konulara yapacağım ve bu film ile ilgili baya yazacaklarım olabilir :D Öneriler içinde sağol. Kesin bakarım @MEnes ile ikinizin önerisine :D

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,939
Puanı
1,061
@MasacRE- seninki bir sürü reklam saçıyordu :A @Aserat seninkide açamadım, üyelik istiyordu galiba ama ben bir sayfa buldum. Başta reklam vardı ve durdurup açmak eziyetti ama o sırada telefonla arandım haliyle durdu. Sonra bulamadım sayfayı derken geçmiş kısmına bakınca videosu duruyordu ve sorunsuz izledim böylelikle :eek: istediğimde geriye gidip aklıma takılan sahneye tekrar bakabildim.

Sonra yorumlarımı konulara yapacağım ve bu film ile ilgili baya yazacaklarım olabilir :D Öneriler içinde sağol. Kesin bakarım @MEnes ile ikinizin önerisine :D
Pek anlamadım ama sevindim. :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Roma’nın Türkçe altyazısı var PlanetDP ve Turkcealtyazi sitelerinde, :A
Online izleyeceğim diyordu, ne yapacak Türkçe altyazıyı indirip :A Bazı sitelerde ayrıca yükleniyor altyazı ama bunda var mıydı bilmiyorum dikkat etmedim :D

Ben de sana söylemeden önce açtım 3-4 tane reklam çıktı kapadım onları açıldı sonra. Sonrasında da mı devamlı çıkıyormuş yoksa 3-4 reklamla mı başa çıkamadın :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,939
Puanı
1,061
Online izleyeceğim diyordu, ne yapacak Türkçe altyazıyı indirip :A Bazı sitelerde ayrıca yükleniyor altyazı ama bunda var mıydı bilmiyorum dikkat etmedim :D

Ben de sana söylemeden önce açtım 3-4 tane reklam çıktı kapadım onları açıldı sonra. Sonrasında da mı devamlı çıkıyormuş yoksa 3-4 reklamla mı başa çıkamadın :A
Ha ben direkt torrent'ten indirip izlediğim için o noktaya dikkat etmedim. :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Pek anlamadım ama sevindim. :A
Anlamaman normal, mobilden izliyorum ve izlerken beni biri arasa haliyle donuyor:A Onu demeye çalıştım yukarda :A

Ya sonrasında bir şey yapacakken durdurmak istesem yine aynı reklam falan oluyordu. Neyse Roma'yı kazasız belasız izledim 20 dakika sonrasında :A Takip ettiğim iyi bir site var Roma hariç her filmin bulunduğu. ilk playa basınca tek bir reklam sayfası açılıyor hemen geriye dönüyorum ondan sonra kesintisiz rahat izliyorum durdurup devam edip :D 11 film toplam izlemiş bulunmaktayım :A Yarın ve Cuma kalan 2 animasyonuda tamamlarım. Çocuklarla akşamları bakıyoruz onlara. Yarın akşam üstü sıkıştırırsam başka önerilen filmlerden birine bakarım :D bu hafta en az 15 e tamamlayıp bırakırım artık :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Anlamaman normal, mobilden izliyorum ve izlerken beni biri arasa haliyle donuyor:A Onu demeye çalıştım yukarda :A

Ya sonrasında bir şey yapacakken durdurmak istesem yine aynı reklam falan oluyordu. Neyse Roma'yı kazasız belasız izledim 20 dakika sonrasında :A Takip ettiğim iyi bir site var Roma hariç her filmin bulunduğu. ilk playa basınca tek bir reklam sayfası açılıyor hemen geriye dönüyorum ondan sonra kesintisiz rahat izliyorum durdurup devam edip :D 11 film toplam izlemiş bulunmaktayım :A Yarın ve Cuma kalan 2 animasyonuda tamamlarım. Çocuklarla akşamları bakıyoruz onlara. Yarın akşam üstü sıkıştırırsam başka önerilen filmlerden birine bakarım :D bu hafta en az 15 e tamamlayıp bırakırım artık :A
Benim listedeki izlediğim film sayısı 10. Benim önüme geçmişsin ama fazla devam etmeyeceksen etkinlik sonunda ben geçerim tekrar :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Benim listedeki izlediğim film sayısı 10. Benim önüme geçmişsin ama fazla devam etmeyeceksen etkinlik sonunda ben geçerim tekrar :A
Benim sağım solum hiç belli olmaz bilirsin :A Cumartesi gününe kadar 15-16 film izlemiş olurum. Pazar halı saha maçını izlemeye gidecem :A ve diğer 2 günde eve geç gelecem. Sonrasında ne yaparım pek kestiremiyorum :A ama doydum gibi filmlere. 1 senede bu kadar film izlememişimdir herhalde :FNoel zamanıda galiba en az 10 film izlemiştim (çoğunluğu Hint filmiydi :A) Mobil ile yinede baya film izlemiş oluyorum :bhr:

Edit: ben kaçayım. 18 dakika önce mobili bırakmalıydım. İş zamanı bizim saatle 12 de uyku moduna geçiyorum (hayatımı düzene koyuyorum :A)
iyi geceler :bhr:

Son düzenleme:

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060