Fav10 Film Kulübü 9. Sezon | 1. Hafta Oylaması

Hangi 6 filmi izleyelim?

• Kullanılan toplam oy
    10
  • Anket kapatılmış .
@MEnes 'in oyu da mı geçersiz 😱 yine eksildik desene 😱 @bazinga
Kerem'in ki de mi geçersiz?
En az 5 film izleyenlerin geçerli. @kerem'in 5'ti yanılmıyorsam. Eşitlik halinde geriye kalanların oylarını da devreye alabiliriz. :D

En az 5 film izleyenlerin geçerli. @kerem'in 5'ti yanılmıyorsam. Eşitlik halinde geriye kalanların oylarını da devreye alabiliriz. :D

Vay be @MEnes ile birlikte “geriye kalanlar“ olarak kalıp eşitlik durumunda yedek parça görevi göreceğiz demek ki.. :A bugünleri de görecek miydik... :( @Dosi @Sherlock

B0310F25-2D44-4FE5-8215-CBE7F44E4330.jpeg

• Güldürdün
Reactions: MEnes and Dosi
  • Üzücü
Reactions: Tolstoyevski
@Tolstoyevski @MasacRE @Sherlock @MEnes @Maskeli Fedai @Araf
her biriniz bana bir film önerin ben de oylayayım. Aynı filmi önermediğinizi kontrol edin önerirken. Hem bu vesile ile belki oylamış olursunuz😡 (Araf oylamış zaten.)
Edit: edit: (End of Watch seçmiyoruz, admin pişman olursunuz dedi. Pek iyi çıkmamış :S)
Üşengeçliğinizi bari oylamada göstermeyin 😡
Önerileri bekliyorum, kestane kebap acele cevap :Z
@bazinga pişman olacağımızı söylüyorsa, neden listeye koyuyor o zaman? :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi
Şansı kalmamış. Sende değiş oyu :A
SNG seç. komediymis :bhr:
Birini değiştireyim dedim, beşi birden gitti. "Safety Not Guaranteed" filmini incelememişim sanırım, ilgi çekici konusu varmış. Jake Johnson ve Karan Soni varmış izlediğim dizilerden rol alanlardan. Onu da seçtim. :)

• Harika
Birini değiştireyim dedim, beşi birden gitti. "Safety Not Guaranteed" filmini incelememişim sanırım, ilgi çekici konusu varmış. Jake Johnson ve Karan Soni varmış izlediğim dizilerden rol alanlardan. Onu da seçtim. :)
Bende 0 oylu birini seçmişim. sonra bakacagim riskte kalan varsa değiştiririm :A ama SNG'i etkiliyorsa kalsın :A
Şuan eşitlik olmadan tur atlayanlar belli :Z

• Güldürdün
Reactions: Araf
Etkinliğe saklasaydın keşke. Etkinliğin anlamı kalmıyor önceden izlemeyle. :A
Bugünü etkinliğin ilk günü olarak gördüm akşama konuları açmaya başlayacağım zaten. 2'de 2 oy alan filmlerdendi kesin seçilir diye izledim de iyi çıkmayınca uyarayım dedim. :A

• Güldürdün
Reactions: Araf
bugün son gün unutma ve o dediğim filmden uzak dur :A

Yiğit'te seçmiş. Ben de seçerim ve garanti olur :Z

oy değistirme var demek ki. Ben de şimdiden oylayayim. Sonra duruma göre değiştiririm :Z
@bazinga 5 kişi oylamış olduk :Z
Verdim oylarımı ve o filmden de uzak duramadım üzgünüm :A

• Güldürdün
  • Güldürdün
Reactions: MEnes and Dosi