Fav10 Film Kulübü 9. Sezon | 1. Hafta Oylaması

Hangi 6 filmi izleyelim?

• Kullanılan toplam oy
    10
  • Anket kapatılmış .

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
@Tolstoyevski @MasacRE @Sherlock @MEnes @Maskeli Fedai @Araf
her biriniz bana bir film önerin ben de oylayayım. Aynı filmi önermediğinizi kontrol edin önerirken. Hem bu vesile ile belki oylamış olursunuz😡 (Araf oylamış zaten.)
Edit: edit: (End of Watch seçmiyoruz, admin pişman olursunuz dedi. Pek iyi çıkmamış :S)
Üşengeçliğinizi bari oylamada göstermeyin 😡
Önerileri bekliyorum, kestane kebap acele cevap :Z

İçlerinde çoğunu izlemediğim için net bir öneride bulunamam ama hangisini önermezsin diyecek olursan kesinlikle ve kesinlikle MELANCHOLIA derdim. Daha önce de belirttim, bu hayatımın filmlerinden biri ve en sevdiğim filmler listesinin başlarında. Buna rağmen iki sebepten dolayı önermem, birincisi herkese hitap eden bir film değil ve yönetmen zaten fazlasıyla aykırı, ikincisi ise gerçekten de baharda izlenecek bir film değil. Sonbahar döneminde olsaydık belki genele hitap ederdi yine de. Ama bu haliyle, zaten isminden de anlaşılacağı üzere kasvetli bir film ve yönetmenin filmleri içerisinde ilk başlanacak film değil gibi. Haliyle düşük puanlar genel olarak havada uçuşabilir.

Önereceğim film ise Mother. Çok sembolik bir filmdir ama kesinlikle izlemeye değer, çok karışık olmayan rahat bir yapım.

• Beğendim
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
İçlerinde çoğunu izlemediğim için net bir öneride bulunamam ama hangisini önermezsin diyecek olursan kesinlikle ve kesinlikle MELANCHOLIA derdim. Daha önce de belirttim, bu hayatımın filmlerinden biri ve en sevdiğim filmler listesinin başlarında. Buna rağmen iki sebepten dolayı önermem, birincisi herkese hitap eden bir film değil ve yönetmen zaten fazlasıyla aykırı, ikincisi ise gerçekten de baharda izlenecek bir film değil. Sonbahar döneminde olsaydık belki genele hitap ederdi yine de. Ama bu haliyle, zaten isminden de anlaşılacağı üzere kasvetli bir film ve yönetmenin filmleri içerisinde ilk başlanacak film değil gibi. Haliyle düşük puanlar genel olarak havada uçuşabilir.

Önereceğim film ise Mother. Çok sembolik bir filmdir ama kesinlikle izlemeye değer, çok karışık olmayan rahat bir yapım.
@Maskeli Fedai senin kesinlikle önermediğin filmi önerdi :eek: :F
Mother'ı aldım listeme :Z
gün içinde oylarım😊
Hadi oyla :Z

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi

Bir dakika bir dakika şimdi kafama dank etti, ben iki gündür Mother diye 2017 filmini düşmüyordum ve garipsemiştim bir terslik var gibi şimdi farkına vardım😱 @bazinga

Ben şu filmi kastetmiştim https://m.imdb.com/title/tt5690142/

Bu olmadığına göre önerim Chronicle. El kamerasıyla çekilmiş ancak yine de gerçekçi bir bilim kurgu filmi hem de süresi kısa sayılır. @Dosi

• Güldürdün
Reactions: bazinga and Dosi

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
ay tamam anladık, oylamanı yap. Şu 2 kişi mevzusuna sinir oldum :A 3. kişi ol :A
Hayır filmleri çok yüksek ihtimalle izleyemeyeceğim için aktif katılmayacağım etkinliğe oylamak hem etik hem teknik olarak uygun olmaz :A

• Olmamış

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,876
Puanı
1,061
Oylarımı kullandım, Parasite filmini izleyip beğenen biri olarak ilk oyumu Mother filmine verdim.

One Day filminin konusu ilgimi çekti, o nedenle ikinci oyum ona gitti.

Precious filminin Oscar ödüllü olması meraklandırdı, üçüncü oyum ona gitti.

Son oyumu ise The Invention of Lying'den yana kullandım.

• Beğendim

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,851
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Oylarımı kullandım, Parasite filmini izleyip beğenen biri olarak ilk oyumu Mother filmine verdim.

One Day filminin konusu ilgimi çekti, o nedenle ikinci oyum ona gitti.

Precious filminin Oscar ödüllü olması meraklandırdı, üçüncü oyum ona gitti.

Son oyumu ise The Invention of Lying'den yana kullandım.
6 oyun vardı yalnız. :A

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
her biriniz bana bir film önerin ben de oylayayım. Aynı filmi önermediğinizi kontrol edin önerirken. Hem bu vesile ile belki oylamış olursunuz😡 (Araf oylamış zaten.)
Edit: edit: (End of Watch seçmiyoruz, admin pişman olursunuz dedi. Pek iyi çıkmamış :S)
Gün içinde incelerim filmleri, şimdi bir şey diyemeyeceğim :A

• Güldürdün

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Bunu unutmayacağım!
Oylamanı bekliyorum. En azından 1 tane oyla ve onu izle. Birlikte izleriz hem🙄

İyi iyi Moon ve Chronicle’yi oyladım ve kendimi güvene aldım gerisini @MEnes düşünsün :A

Moon uzun zamandır izlemek istediğim bir filmdi zaten, seçilirse izleme imkanım olur mu garanti veremem yine de ama durumlara göre belli olmaz tabi. :D

• Harika
  • Güldürdün
Reactions: MEnes and Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
Gün içinde incelerim filmleri, şimdi bir şey diyemeyeceğim :A
bugün son gün unutma ve o dediğim filmden uzak dur :A
İyi iyi Moon ve Chronicle’yi oyladım ve kendimi güvene aldım gerisini @MEnes düşünsün :A

Moon uzun zamandır izlemek istediğim bir filmdi zaten, seçilirse izleme imkanım olur mu garanti veremem yine de ama durumlara göre belli olmaz tabi. :D
Yiğit'te seçmiş. Ben de seçerim ve garanti olur :Z
Dört film dışında fazla ilgimi çeken olmadı, iki tane ekleyeyim o halde. Moon ve Chronicle'e verdim diğer iki oyumu da, Chronicle süresi de kısaymış, konusu da güzel duruyor. :D
oy değistirme var demek ki. Ben de şimdiden oylayayim. Sonra duruma göre değiştiririm :Z
@bazinga 5 kişi oylamış olduk :Z

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,735
Puanı
1,060
oylama yapsana :eek: tek 2 kişinin kararıyla film izlemeyelim :A
@Yiğitt sende oyla :S
(End of Watch seçmiyoruz, admin pişman olursunuz dedi. Pek iyi çıkmamış :S)
Kararsizim hala, aslinda zamanim olsa hepsini izlerdim ama ödevler sagolsun. :A Corona bile kurtaramadi bizi bu lanet ödevlerden. Bugün hic uyumadan calistim mesela. :A

• Güldürdün

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,702
Puanı
1,060

1-2 saat içerisinde tüm oylarımı kullanacağım Dosi hanım, filmleri de incelemiş olacağım için o zaman öneri yaparım size de. :A

• Harika

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
Kararsizim hala, aslinda zamanim olsa hepsini izlerdim ama ödevler sagolsun. :A Corona bile kurtaramadi bizi bu lanet ödevlerden. Bugün hic uyumadan calistim mesela. :A
Karar verme zamanı 😡 son gün :A
Evden çalışma ve heleki bu durumlarda zor :S kolay gelsin🤗
Hem ders hemde BŞB'e vakit ayırmanada helal olsun. Ben üniversiteliyken foruma üyeydim ama çok takılmıyordum.

• Harika
Reactions: kerem

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
@Dosi Melankoli’yi neden oyladın 😡 :A Gerçekten herkese hitap etmeyen film geçenki Another Earth gibi, hem siz izlemiş olmanızla üzüleceksiniz hem de ben öylesine bir başyapıta gelecek düşük puanlara içim gidecek :A
@Maskeli Fedai önerdi diye :A
Hem sonra oylari değiştirebilirim duruma göre. Şuan olurda telefon kapanırsa oy hakkım kaybolmasın:A
8.de oy kullanamamıştım🙄
Ama dur, bizimle paylaşmamana gıcık kaptim. Dursun :Z

Forum İstatistikleri

Konular
170,510
Kullanıcılar
8,421
Son Üye
tekin