Fav10 Film Kulübü 9. Sezon | 1. Hafta Oylaması

Hangi 6 filmi izleyelim?

• Kullanılan toplam oy
    10
  • Anket kapatılmış .

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,922
Puanı
1,060
"Twice Born" filminde Türk oyuncu Saadet Işık Aksoy da rol alıyor bu arada ve profesyonel sahneleri de var. :)
Benden başka oy veren olmamış ki ben de öylesine rast gele oyladım. Gel benim seçimimi seç bu sezon biraz gülelim :A

@bazinga burada artık senin devreye girmen gerekiyor. Etkinliği yürüten olarak eşitliği bozmak sana düşer. Romantik bir film mi yoksa komedi? Ne seçersen artık.

• Güldürdün
Reactions: Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Benden başka oy veren olmamış ki ben de öylesine rast gele oyladım. Gel benim seçimimi seç bu sezon biraz gülelim :A

@bazinga burada artık senin devreye girmen gerekiyor. Etkinliği yürüten olarak eşitliği bozmak sana düşer. Romantik bir film mi yoksa komedi? Ne seçersen artık.
Saadet Işıl Aksoy'un sahnesinde muhtemelen rahatsız olurdun. Senin için daha iyi olmuş. Kendisi de iyi oyuncuların arasında oynamış, ayrı konu. :D

Seçim derken, kastın Ricky reisin filmine oy ise, onu zaten en baştan yapmıştım. Kısır döngüde kalan iki filmi de işaretledim. :D

• Beğendim
Reactions: Dosi

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Adaşıma burada çeşitli suikast girişimlerinde bulunulmuş, tüm bu suikast ve hainlik girişimlerini sonuna kadar desteklediğimi bilmenizi isterim yoldaşlarım. :A 0, yazıyla SIFIR film izlemiş birini SABAR kulübümüz, örgütümüz, derneğimiz ve ekibimizde barındıramayız. :A
Sen bunu ancak rüyalarında yaparsın. Yıllardır ekibin dağılmaması için her şeyi yapan kişi benim burada... :A 2 3 haftalık bir süreçte 0 film izledim diye bunu yapacaksanız nerede kaldı sizin vefanız... :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Ya @bazinga puan vererek eşitliği bozacak ya da ikisi birden açılacak. Belki biri ya da birileri de bozabilir eşitliği de, bakalım. :D

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
@Dosi, hazır Ricky Gervais'in "The Invention of Lying" filmine oy vermişken, Ricky Gervais'in "After Life" dizisine de başla. Bölümler 25-30 dakika arasında gidip geliyor ve iki sezonu var. Sezonlar altışar bölümden, toplamda 12 bölüm var. :)

• Sinir Bozucu

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,922
Puanı
1,060
@Dosi, hazır Ricky Gervais'in "The Invention of Lying" filmine oy vermişken, Ricky Gervais'in "After Life" dizisine de başla. Bölümler 25-30 dakika arasında gidip geliyor ve iki sezonu var. Sezonlar altışar bölümden, toplamda 12 bölüm var. :)
ay yeter. Bana her dizi önerildiginde modum
ruyada-recep-tayyip-erdogan-i-gormek_1192062.jpg
@Tolstoyevski

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
  • Beğendim

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,922
Puanı
1,060
Beğeneceğin yerde sinir bozucu buluyorsun. :D

Hemen izlemeni söylemedim ki. Atypical bitince izlersin. Bölümler kısa ve sezon finalleri de çok iyi olunca, izlediğine asla pişman olmazsın. Çok anlamlı diyaloglar da var. :)
nerdeyse 1 senedir aralıksız dizi ve film izlemekteyim. artık doydum ben. vaktim veya hevesim yerine gelse HIMYM devam ederim ama onu bile askıya aldım. Atypical ve bu filmlerden sonra yaz boyunca ekranlardan mümkün olduğunca uzak durmak istiyorum😊 Artık birşeyler önerilince baskı hissetmiş gibi oluyorum. Ileride izlersemde kendim keşfetmek istiyorum dizileri.

• Güldürdün

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
nerdeyse 1 senedir aralıksız dizi ve film izlemekteyim. artık doydum ben. vaktim veya hevesim yerine gelse HIMYM devam ederim ama onu bile askıya aldım. Atypical ve bu filmlerden sonra yaz boyunca ekranlardna mümkün olduğunca uzak durmak istiyorum😊 Artık birşeyler önerilince baskı hissetmiş gibi oluyorum.
Baskı gibi hissetme de, çok kısa diye önerdim. Diğer türlü önermezdim. Süresi az, bölüm sayısı az ve anlamlı. En önemlisi de hiç sıkmıyor. :)

• Beğendim

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,922
Puanı
1,060
Baskı gibi hissetme de, çok kısa diye önerdim. Diğer türlü önermezdim. Süresi az, bölüm sayısı az ve anlamlı. En önemlisi de hiç sıkmıyor. :)
Yukarda editlemistim mesajımı. Artık kendim keşfetmek istiyorum izleyeceksem.
Bana baskının alasını yapan @Tolstoyevski olmuştu :A modum cidden o fotodaki gibi oluyor :A

• Güldürdün

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Yukarda editlemistim mesajımı. Artık kendim keşfetmek istiyorum izleyeceksem.
Bana baskının alasını yapan @Tolstoyevski olmuştu :A modum cidden o fotodaki gibi oluyor :A
Sen bilirsin. Son olarak bu diziyi önermiş olayım da, izlemek istersen izlersin. Bak, @bazinga da izleyip beğendi ve "komedi" dedi, belirteyim. :)

• Güldürdün