Fav10 Film Kulübü 8. Sezon | 1. Hafta Oylaması

Hangi altı filmi izleyelim?

• Kullanılan toplam oy
    13
  • Anket kapatılmış .

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,092
Puanı
1,060
@bazinga adminim bu sezon bende katılmak istiyorum hep dizilerden gitmiyim filmde izleyeyim dedim Contagion Extremely Loud & Incredibly Close The Place Beyond the Pines The Place Beyond the Pines bu dört filmi işaretledim :D

• Beğendim
Reactions: bazinga

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Arkadaşlar oylamanın normal süresi bitti. Ancak garip bir sonuç çıktı. :) 4 oy alan tam 6 film birden var bunların ikisini almalıydık normal şartlarda. Bu nedenle 4 oy altındakileri anketten eledim ve anket süresini yarın sabaha kadar uzattım. Bu filmlere oy kullanan arkadaşlar oylarını değiştirerek ankette geriye kalan filmlere kaydırırsa harika olur.

Elenen filmler ve oy sayıları şöyle:

The Wind Rises - 3
Nebraska - 2
Beyond the Hills - 1
Seeking a Friend for the End of the World - 3

@Tolstoyevski @Yiğitt @sokak sanati @Tzira @Sherlock @MasacRE @MEnes @Maskeli Fedai @Dosi @mesmeso61 @Aserat @The_Erinch @Harunnn60 @Forumdash @Silinmiş Üye @Bully @mrt-06 @Özgür @BesaleT @xdragxx @HeisenBerg @Emre Ozansoy
Benim işaretlediğim 6 film de duruyor ankette, bunlara oy kullanmamışım :D

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Arkadaşlar oylamanın normal süresi bitti. Ancak garip bir sonuç çıktı. :) 4 oy alan tam 6 film birden var bunların ikisini almalıydık normal şartlarda. Bu nedenle 4 oy altındakileri anketten eledim ve anket süresini yarın sabaha kadar uzattım. Bu filmlere oy kullanan arkadaşlar oylarını değiştirerek ankette geriye kalan filmlere kaydırırsa harika olur.

The Wind Rises - 3
Nebraska - 2
Beyond the Hills - 1

@Tolstoyevski @Yiğitt @sokak sanati @Tzira @Sherlock @MasacRE @MEnes @Maskeli Fedai @Dosi @mesmeso61 @Aserat @The_Erinch @Harunnn60 @Forumdash @Silinmiş Üye @Bully @mrt-06 @Özgür @BesaleT @xdragxx @HeisenBerg @Emre Ozansoy

The Best Offer'a oy vermiştim, aldığı oy sayısı 4 gözüktüğü için değiştirdim ve Another Earth'e kaydırdım o oyu. Ama hala 5 oy alan film sayısı çok fazla sanırım. :A

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
The Best Offer'a oy vermiştim, aldığı oy sayısı 4 gözüktüğü için değiştirdim ve Another Earth'e kaydırdım o oyu. Ama hala 5 oy alan film sayısı çok fazla sanırım. :A
Eleye eleye gideceğiz galiba. Şimdi de tüm filmler 5 oldu. :A Sonraki aşama tüm filmlerin 6 olması olmaz inşallah. Yıllarca oylama yaptım böylesini hatırlamıyorum. :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060

The Wind Rises - 3
Nebraska - 2
Beyond the Hills - 1

Ben öneri için konuya girecektim. Şimdi bu filmlerden etkinlikte olmayı garantileyenler var mı? Yarından itibaren izlemeye başlamak istiyorum. Kim bilir belki gece de başlayabilirim duruma göre. En garantileri yazarsan sonucu beklemeden izlemeye koyulayım. Pazartesi ve Salı hariç diğer günler günde 1 film izleme durumum olabilir.
Filmler hakkında fikrim yok oyüzden oyumu bekletip eşitlik durumunda belirtin bozayım :A ve bunlardan 6 tanesi mi seçilecek?

Edit: oy değiştirme seçeneği mevcut mu?

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Eleye eleye gideceğiz galiba. Şimdi de tüm filmler 5 oldu. :A Sonraki aşama tüm filmlerin 6 olması olmaz inşallah. Yıllarca oylama yaptım böylesini hatırlamıyorum. :A

Contagion'a oy vermemiştim ben, 5 olanlardan birinden oyumu alıp ona verirsem biraz daha dengelenecek durum sanırım. :A En azından sadece bir film fazlamız olacak. :A

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Ben öneri için konuya girecektim. Şimdi bu filmlerden etkinlikte olmayı garantileyenler var mı? Yarından itibaren izlemeye başlamak istiyorum. Kim bilir belki gece de başlayabilirim duruma göre. En garantileri yazarsan sonucu beklemeden izlemeye koyulayım. Pazartesi ve Salı hariç diğer günler günde 1 film izleme durumum olabilir.
Filmler hakkında fikrim yok oyüzden oyumu bekletip eşitlik durumunda belirtin bozayım :A ve bunlardan 6 tanesi mi seçilecek?

Edit: oy değiştirme seçeneği mevcut mu?
Evet 6 tanesi seçilecek, oy değiştirme mevcut.

Contagion izleyebilirsin, aşırı garanti. :D

• Beğendim
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Contagion'a oy vermemiştim ben, 5 olanlardan birinden oyumu alıp ona verirsem biraz daha dengelenecek durum sanırım. :A En azından sadece bir film fazlamız olacak. :A
ben biraz işin rengini değiştirdim :A 6 ve 7 olanlara özellikle oy verdim ki izleyeceğim garanti işler önden belirson diye A . 4 olanlarada üstlerden oyladım. Geceye filmlerin konusuna bakıp oynarım oylarımla :A

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
  • Güldürdün
Reactions: Sherlock and Dosi

Dosi