Fav10 Film Kulübü 8. Sezon | 1. Hafta Oylaması

Hangi altı filmi izleyelim?

• Kullanılan toplam oy
    13
  • Anket kapatılmış .

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Durun durun ben daha oylarımı kullanmadım... :A

• Güldürdün
Reactions: bazinga

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Durun durun ben daha oylarımı kullanmadım... :A

dwdN4i.jpg

Çarşı pazar karışacak yine. :A @bazinga

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Ne güzel hafıza kartı geldi diye seviyordum ama yanlışlıkla hafıza kartı bölmesini çıkarıp o boşluğa hafıza kartını sokunca hafıza kartı tabletin o hafıza kartı için ayrılan bölmesine girdi ve çıkması çok zor duruyor yani resmen o bölme iptal oldu :( Bu da etkinliğe katılımı biraz etkileyebilir, kaldım 3 GB’lık cihazın kendi kalan hafızasına. İzle, sil, indir olayı da çok uğraştırıcı ama tek yol bu şimdilik. :(

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Ne güzel hafıza kartı geldi diye seviyordum ama yanlışlıkla hafıza kartı bölmesini çıkarıp o boşluğa hafıza kartını sokunca hafıza kartı tabletin o hafıza kartı için ayrılan bölmesine girdi ve çıkması çok zor duruyor yani resmen o bölme iptal oldu :( Bu da etkinliğe katılımı biraz etkileyebilir, kaldım 3 GB’lık cihazın kendi kalan hafızasına. İzle, sil, indir olayı da çok uğraştırıcı ama tek yol bu şimdilik. :(
Çıkarırsın ya ne kadar zor olabilir ki. :(

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Çıkarırsın ya ne kadar zor olabilir ki. :(
Cımbızla zar zor da olsa çıkardım ancak çıkarırken o iç bölmeyi fazla çizip hasar vermiş olmalıyım ki şimdi de hafıza kartını tanımıyor cihaz, yani hiç tepki vermiyor kaç kez çıkarıp takmama rağmen. Büyük talihsizlik.. :(

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Cımbızla zar zor da olsa çıkardım ancak çıkarırken o iç bölmeyi fazla çizip hasar vermiş olmalıyım ki şimdi de hafıza kartını tanımıyor cihaz, yani hiç tepki vermiyor kaç kez çıkarıp takmama rağmen. Büyük talihsizlik.. :(
Yeniden başlattın mı cihazı? Hafıza kartını deneyebileceğin başka bir cihaz var mı?

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060

Hafıza kartları dayanıklı olmuyor pek, cihazın girişine bir şey olmamıştır bence sorun varsa hafıza kartında vardır...

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Yeniden başlattın mı cihazı? Hafıza kartını deneyebileceğin başka bir cihaz var mı?

Başka cihazda denedim hafıza kartı çalıştı, başka hafıza kartını tablette denedim yine çalışmadı... Yani hafıza kartını çıkarmaya çalışırken o iç bölmeye baya hasar vermişim en kötü senaryo gerçekleşti. Daha da tamir bile edilemez, 3-4 GB’lık alana mahkumum.... :(

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Başka cihazda denedim hafıza kartı çalıştı, başka hafıza kartını tablette denedim yine çalışmadı... Yani hafıza kartını çıkarmaya çalışırken o iç bölmeye baya hasar vermişim en kötü senaryo gerçekleşti. Daha da tamir bile edilemez, 3-4 GB’lık alana mahkumum.... :(
Hadi ya. :( Temizlemeye falan çalışsan içini biraz daha zorla bence şansını. :( Eğer restart denediysen. Hafıza kartını takmak için başka yol yok mudur acaba dönüştürücüler vasıtasıyla falan? (b)

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Hadi ya. :( Temizlemeye falan çalışsan içini biraz daha zorla bence şansını. :( Eğer restart denediysen. Hafıza kartını takmak için başka yol yok mudur acaba dönüştürücüler vasıtasıyla falan? (b)

Maalesef üç kere aç kapat yaptım olmadı, tekrar tekrar denedim nafile. :( Tabletler hep böyle uğraştırıcı oluyor, tek bölme var çekmece usulü kapak çıkıyor ona yerleştirip içine takıyorsun, aptallık edip o çekmece olmaksızın takınca içine kaçtı. Onu çıkarmaya çalışırken içine baya zarar verdim, cihazı etkilemedi ama sonuç olarak eldeki bulgurdan da olduk. Şimdi çekmecesiyle birlikte içinde bekliyor hafıza kartı, belki bir mucize olur da birden çalışmaya başlar diye umut edip duracağım ama hiç olmayacak biliyorum. Yapacak bir şey yok, 3-5 GB’lik alanıyla idare edeceğiz. İndir-izle-sil, toplu indirme yok... :(

• Üzücü

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Maalesef üç kere aç kapat yaptım olmadı, tekrar tekrar denedim nafile. :( Tabletler hep böyle uğraştırıcı oluyor, tek bölme var çekmece usulü kapak çıkıyor ona yerleştirip içine takıyorsun, aptallık edip o çekmece olmaksızın takınca içine kaçtı. Onu çıkarmaya çalışırken içine baya zarar verdim, cihazı etkilemedi ama sonuç olarak eldeki bulgurdan da olduk. Şimdi çekmecesiyle birlikte içinde bekliyor hafıza kartı, belki bir mucize olur da birden çalışmaya başlar diye umut edip duracağım ama hiç olmayacak biliyorum. Yapacak bir şey yok, 3-5 GB’lik alanıyla idare edeceğiz. İndir-izle-sil, toplu indirme yok... :(
İnternet hızın yüksekse çok sorun olmaz ya. :(

• Üzücü
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
İnternet hızın yüksekse çok sorun olmaz ya. :(

Ortalama 700kb-1 mb hızında oluyor genelde yavaşlık yoksa indirme hızı ama 56-57 GB alanın vereceği ferahlık dururken, bir filmi izlerken diğerinin inme rahatlığı dururken böyle 3-5 GB’a mahkumluk biraz üzdü ama sağlık olsun, hiç yoktan iyidir diyelim. :) :(

• Beğendim