Fav10 | FIFA - Genel Sohbet ve Maç Konusu 🎮

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,740
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Tebrikler @xdragxx ve organizatörler @Sherlock @Tolstoyevski'ye teşekkürler. Sonuncu olmaya rağmen keyifliydi katılmak. :A

Bu arada gizemli top gibi eğlence modları da online'da yok büyük ihtimalle :A
Ya onları online'a koymayacaklarsa niye oyuna koyuyor bu adamlar. Her yıl bir sürü para gömüyoruz bu adamlara. :(

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Tebrikler @xdragxx ve organizatörler @Sherlock @Tolstoyevski'ye teşekkürler. Sonuncu olmaya rağmen keyifliydi katılmak. :A

Rica ederim ancak organizatör net bir şekilde @Tolstoyevski'ydi... Fikri bulması olsun, konuyu açması olsun, hızlıca fikstürü çekmesi olsun... Şov yaptı resmen. :A

@xdragxx ise bizi yok ederek şovunu yaptı. :A

@HeisenBerg de gelir, ikinci sezonu yaparız artık ama ne zaman yaparız bilmiyorum. :A

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060

Ya onları online'a koymayacaklarsa niye oyuna koyuyor bu adamlar. Her yıl bir sürü para gömüyoruz bu adamlara. :(
Saçma cidden :A Ama illa oynamak istiyorsanız Ultimate Team üzerinden oynayabiliriz gizemli topu falan. Zaten takım gücünün pek önemi yok bu modlarda :D

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
AA yok be ben bulaşmam ama izlerim :A :A

Ondanda eksik kalayım bir zahmet (en son OSM için bunu demiştim :F) @Tolstoyevski @xdragxx
FIFA, PES'e göre alışması biraz daha zor ancak daha gerçekçi olan futbol oyunu. FIFA'yı tuşlara alışırsan bir hafta 10 günde acemiliği atlatırsın, 1 ayda da orta seviyeye yaklaşırsın her gün oynadığın sürece. Futbolu sevdiğin için bence ön yargılı yaklaşma ve yavaştan antrenmanlara hazırlan derim. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
FIFA, PES'e göre alışması biraz daha zor ancak daha gerçekçi olan futbol oyunu. FIFA'yı tuşlara alışırsan bir hafta 10 günde acemiliği atlatırsın, 1 ayda da orta seviyeye yaklaşırsın her gün oynadığın sürece. Futbolu sevdiğin için bence ön yargılı yaklaşma ve yavaştan antrenmanlara hazırlan derim. :A
Sıra bana zor gelir :A filmi bile zorla izledim :A
Ben bulaşmasamda olur. Yoğunlaşacak başka alanlar bulurum :A

secquin

Favori Üye
Reaksiyon puanı
205
Puanı
164

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696