Fav10 | FIFA - Genel Sohbet ve Maç Konusu 🎮

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
images

• Üzücü
  • Güldürdün
Reactions: 12.Adam and xdragxx

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,390
Puanı
1,060
Pie takımını kullanan organize gelişen atakta Cr 7 ile öne geçti.
Klasik bir Türk takımı problemi savunmadan topla çıkarken ikinci golü kalesinde gördü. Bu kez İtalyan takımının aynı hatadan kaynaklanan golle M.City farkı bire indirdi.Cr 7 nin oyundan ağırlığını koymasıyla maç farka gitmiş.CR attığı maçın son golün vuruş bakımından muazzamdı.Son olarak Ev sahibi takım maçı daha çok istedi ve kazandı.

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Pie takımını kullanan organize gelişen atakta Cr 7 ile öne geçti.
Klasik bir Türk takımı problemi savunmadan topla çıkarken ikinci golü kalesinde gördü. Bu kez İtalyan takımının aynı hatadan kaynaklanan golle M.City farkı bire indirdi.Cr 7 nin oyundan ağırlığını koymasıyla maç farka gitmiş.CR attığı maçın son golün vuruş bakımından muazzamdı.Son olarak Ev sahibi takım maçı daha çok istedi ve kazandı.

Pie takımı dediğin Juventus, bu sene PES'le anlaşma yaptıkları için FIFA'da farklı bir isimle bulunuyor Juventus. :D Onun dışında analizlerin için teşekkürler, bu oyunda CR7 çok güçlü gerçekten ama @secquin de iyi oynuyor baya oyunu. Hakkını vermişsin hocamızın zaten. Sonuç olarak ilk maç farklı mağlup olduk zaten ama ikinci maçta Barcelona ve Messi etkisiyle beraberliği kurtardık en azından. :A

• Beğendim
Reactions: secquin and 12.Adam

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,390
Puanı
1,060
Pie takımı dediğin Juventus, bu sene PES'le anlaşma yaptıkları için FIFA'da farklı bir isimle bulunuyor Juventus. :D Onun dışında analizlerin için teşekkürler, bu oyunda CR7 çok güçlü gerçekten ama @secquin de iyi oynuyor baya oyunu. Hakkını vermişsin hocamızın zaten. Sonuç olarak ilk maç farklı mağlup olduk zaten ama ikinci maçta Barcelona ve Messi etkisiyle beraberliği kurtardık en azından. :A
İsminin juve olduğunu şimdi senden öğrendim.İsim haklarını pes n zaman satın aldı?

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Takımın yanında kullanıcı adlarınız yazsaydı istatistiksel olarak görüşlerimi paylaşabilirdim.

Yayın yaptığımız için oyuncuların üzerinde kendi isimleri gözüksün istedim. :D

• İlk maçta @secquin Juventus'u aldı, ben Manchester City'i.
  • İkinci maçta @secquin yine Juventus'u aldı, ben Barcelona.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Bu arada gizemli top gibi eğlence modları da online'da yok büyük ihtimalle :A