Fav10 Ayın Üyeleri | Eylül 2024

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dosi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Oo iyi o zaman anladım. Ben tahmini toplam mesaj sayısına bakıyordum. :D

Aylıktır o :)
Teşekkür ederim.
4 mesajla beni geçip ocak ayında birinci olmuṣsun iṣte :A
Üzüldün mü ? Simge… :A
İlk 7 ayda yazdığı kadar neredeyse eylülde yazmıṣ. :A @Dosi bunda bir Bully faktörü kesin var. :A

O değilde forumda yazılan 5 mesajdan biri @serhatt ve @xemrexxx 'e ait. Birbirlerini çok seviyor bu ikili aslında. :A
Tabi profesör konferans veriyordu , not almış olmalı. :A
Bakalım kendisi de böyle düşünüyor mu? :A @Dosi
Düşündü , sana belli etmedi… :A
Kabuğuna çekilmişsin ben gelince açılmışsın kısacası :A Sevindirici benim için :A
Beni pas geçtin ?Performansım nasıl ? Normal mi? Artış yakalamış mıyım? Düşmüş mü? (Sen geldikten sonraki dönem ) :A
tamam tamam aynen sendin tüm sebebi :A @Yakamoz-Asi (bu arada son kararın ne favori üye oylamalarında? (b)

Zaten gelmeseydin ve ayın favorisi olmasaydın ve beni konulara çekmeseydin mesaj sayım bu denli olmazdı :A etkinliklerede el atmazdık :A
Zorla itiraf aldık. :A Kerpeten Ali
Ha işte senden bunları duymak istiyordum :bhr: Aktifliğine vesile oldum ne güzel :Z

@Yakamoz-Asi abi yarışmalısın ya. Kime oy verecez yoksa oylamalarda :A
Vermezsen ne olur ? :A
@Yakamoz-Asi yüzünden duymak istediklerini söylemek zorunda kaldım :A
3.Alıntı :A
Herkesin herkes üzerinde vardır sebebi. Kendi kendine ne kadar konusabilri ki birisim öyle olsa bir süre sonra sıkar terkeder gider :D

O yüzden çok eski konulara yazan okuyan felan olunca forumu terketmeye yakın oluyor tehlikeli yani :D
Neden terketsin ki ? :A
Aslında bambaşka bir şeyler yazacaktım ama şimdi Bully’nin mesajına göre bir cevap vereyim
dosimosi daha cana yakındı evet, forum onun Türkçe yazıştığı tek ortamdı. Yeni olmaktan dolayımı, kültür farklılığından dolayı mı bilemem ama saftı ve herkesi kendisi gibi sanıyordu. Hayata başka pencereden bakıyordu. Zamanla hayal kırıklıkları ve anlam vermediği şeyleri yaşayınca ister istemez değişti o da. Soğuk biri oldum kısaca :A
Kitap giriş sayfası gibi , küçük bir çocuktum, top oynadım acıktım. :A