Fav10 Ayın Üyeleri | Eylül 2024

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dosi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Etkinlikler olmayınca öyle oluyor :A

Teşekkürler. Günün çoğunluğu burda geçmiyor. İşteyken mola zamanım uğruyorum ve yarım saatte çene çok çalışınca öyle izlenim veriyor.

Bully ve Dosi’nin kazanan konusu Eylüle denk gelince kaçınılmaz son olmuş :A
Kabuğuna çekilmişsin ben gelince açılmışsın kısacası :A Sevindirici benim için :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi
Kabuğuna çekilmişsin ben gelince açılmışsın kısacası :A Sevindirici benim için :A
tamam tamam aynen sendin tüm sebebi :A @Yakamoz-Asi (bu arada son kararın ne favori üye oylamalarında? (b)

Zaten gelmeseydin ve ayın favorisi olmasaydın ve beni konulara çekmeseydin mesaj sayım bu denli olmazdı :A etkinliklerede el atmazdık :A

tamam tamam aynen sendin tüm sebebi :A @Yakamoz-Asi (bu arada son kararın ne favori üye oylamalarında? (b)

Zaten gelmeseydin ve ayın favorisi olmasaydın ve beni konulara çekmeseydin mesaj sayım bu denli olmazdı :A etkinliklerede el atmazdık :A
Ha işte senden bunları duymak istiyordum :bhr: Aktifliğine vesile oldum ne güzel :Z

@Yakamoz-Asi abi yarışmalısın ya. Kime oy verecez yoksa oylamalarda :A

Ha işte senden bunları duymak istiyordum :bhr: Aktifliğine vesile oldum ne güzel :Z

Herkesin herkes üzerinde vardır sebebi. Kendi kendine ne kadar konusabilri ki birisim öyle olsa bir süre sonra sıkar terkeder gider :D

O yüzden çok eski konulara yazan okuyan felan olunca forumu terketmeye yakın oluyor tehlikeli yani :D

Bak ya bir güzel söz için nasıl da uğraştırıyor :A Arkadaş vesilesi olmasa kapamayacaktık demek övgü :A
Çok hor görülmüş yada değeri görülmemiş zamanla övgüyü de zor ederler. Dosi de belki ağır dram yaşamış olabilir. Bilmiyorum ama genelde övgü veriyor. Sen niye böyle dedin ki :D @Dosi

• Güldürdün
Reactions: Bully
Çok hor görülmüş yada değeri görülmemiş zamanla övgüyü de zor ederler. Dosi de belki ağır dram yaşamış olabilir. Bilmiyorum ama genelde övgü veriyor. Sen niye böyle dedin ki :D @Dosi
Felsefi bir günündesin bugün :A

Dosi de elbet güzel söz söyler ama emek vermen gerekir onun için :A

Sana eski Dosi’yi anlatacaktı. Dosimosi’den güzel sözler duyardık ama Dosi’den kolay kolay duymayız :A

Son kararım katılmak istemiyorum sağolun. :D
------

Senden övgü ve güzel söz kapmak kolay değil :A

@Yakamoz-Asi sağolsun varolsun :A

Kendisini kınıyorum ve bir daha böyle şeylere vesile olmamasını umuyorum :A

@Bully her ay övgü alacaksa benim için kolay liste hazırlarım. :A o 2 hafta haziranda eksik olmasaydı haftalık listeleri bile topladım ama iṣte eksik eksik oluyor. :D

Sana eski Dosi’yi anlatacaktı. Dosimosi’den güzel sözler duyardık ama Dosi’den kolay kolay duymayız :A
Evet kafama takılan şeylere aklıma ne gelirse derinine iniyorum geçen hafta bir konuya çok yoğunlaştim genelde din konuları böyle oluyor kafayı yedirtebiliyor :D

Evet anlatacaktı istediği zaman anlatır eski dosiyi. Biz fosil olacağız yakında hatta forumda fosil sayılırız :F

• Güldürdün
Reactions: Bully

Aslında bambaşka bir şeyler yazacaktım ama şimdi Bully’nin mesajına göre bir cevap vereyim
dosimosi daha cana yakındı evet, forum onun Türkçe yazıştığı tek ortamdı. Yeni olmaktan dolayımı, kültür farklılığından dolayı mı bilemem ama saftı ve herkesi kendisi gibi sanıyordu. Hayata başka pencereden bakıyordu. Zamanla hayal kırıklıkları ve anlam vermediği şeyleri yaşayınca ister istemez değişti o da. Soğuk biri oldum kısaca :A

Bu aralar güzel açıldı @RüzgarGülü renk katıyor. :D
Eyvallah kurt reyiz. Bu arada kurt felan deyince alınmıyorsun değil mi? Bilirsin bozkurtlar Ergenekon destanından beri bizde kutsaldır severiz :)
------

Aslında bambaşka bir şeyler yazacaktım ama şimdi Bully’nin mesajına göre bir cevap vereyim
dosimosi daha cana yakındı evet, forum onun Türkçe yazıştığı tek ortamdı. Yeni olmaktan dolayımı, kültür farklılığından dolayı mı bilemem ama saftı ve herkesi kendisi gibi sanıyordu. Hayata başka pencereden bakıyordu. Zamanla hayal kırıklıkları ve anlam vermediği şeyleri yaşayınca ister istemez değişti o da. Soğuk biri oldum kısaca :A
Evet tahmin ettiğim gibi hor görülmüş, baskalastirilmis, kazık atılmış. Aramıza hoş geldin. Er yada geç tanıyoruz herkesi yada tanımıyoruz. Hayat bilinmez bir yol bir gün bitecek. Çok duygusal oldu benlik değil :D

Yani kısaca her halinle kattigin renk ayrı, her halin seni temsil ediyor Dosi hanım saygılar emeğine sağlık :)

Eyvallah kurt reyiz. Bu arada kurt felan deyince alınmıyorsun değil mi? Bilirsin bozkurtlar Ergenekon destanından beri bizde kutsaldır severiz :)
------

Evet tahmin ettiğim gibi hor görülmüş, baskalastirilmis, kazık atılmış. Aramıza hoş geldin. Er yada geç tanıyoruz herkesi yada tanımıyoruz. Hayat bilinmez bir yol bir gün bitecek. Çok duygusal oldu benlik değil :D

Yani kısaca her halinle kattigin renk ayrı, her halin seni temsil ediyor Dosi hanım saygılar emeğine sağlık :)
Güzel lakap sevdim ben katta nickimi değiṣtirsem mi acaba :D

• Beğendim
Reactions: RüzgarGülü
Her halinle değerlisin ve seviliyorsun :A

------

Sana bir gün hem reel hem de forumdaki Dosi’yi kısacık anlatırım.
------

Her halinle değerlisin ve seviliyorsun :A
Zamanında kıymet bilmeyip şimdi eskisi gibi olmamı bekliyorsun. Anca rüyanda :A