TVen Fav10 İtirafları 48.Bölüm

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Bu arada tek dikkatimi çeken 13.itiraf oldu, madem bir itiraf yapıyorsun ve bu itirafa tepkileri gözlemliyorsun o zaman bir sonraki itirafını kim olduğunu söyleyerek yapmalısın, şahsen bu itiraf bana yapılsa hiç takmazdım. ;)

Farklı şekilde derken Umut'un dediği format mı? :D

Zaten birkaçı komik evet. :D

Umutun dediği format ne bilmiyorum ama forumun ihtiyacı var yani :A

İtiraf 2'yi okurken @dosimosi yapmış gibi geldi ama emin değilim sen misin dosi :A

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,827
Puanı
1,061
Bu arada tek dikkatimi çeken 13.itiraf oldu, madem bir itiraf yapıyorsun ve bu itirafa tepkileri gözlemliyorsun o zaman bir sonraki itirafını kim olduğunu söyleyerek yapmalısın, şahsen bu itiraf bana yapılsa hiç takmazdım. ;)

Umutun dediği format ne bilmiyorum ama forumun ihtiyacı var yani :A

İtiraf 2'yi okurken @dosimosi yapmış gibi geldi ama emin değilim sen misin dosi :A
Bu Şarkı Benim'le ikisini yürütmem çok zor o yüzden mecburen Mayıs ayına kadar ara vercem, bu hafta bile zar zor konuyu açtım. :D

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
İtiraf 14
İtiraf kaldırılmış ama gelen yorumlara dayanarak @mrt-06 dan rica ettim ve görmek istedim. Kaldırılmasıda çok iyi olmuş @vadikızı öyle bir itirafı takmamalısın.;)

Ama itiraf 5'i ben yapmasamda harfi harfine katılıyorum. Bir sözü beğenirsin paylaşırsın ama bunu gönderme gibi "resimli" yapmayı doğru bulmayıp komik durduğunu ve sıktığını düşünüyorum. Yani durduk yere bir şey yokken googlea Güzel Sözler yazıp bulduğu sözü kendine ithaf edilmiş gibi duruyor. :)

@vadikızı etiket gitmemiş. :D

Son düzenleme:

Alemdar

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
3,895
Puanı
410
Bazıları itiraf edicek bişey bulamayınca Kurtlar Vadisine saldırdılar hahahhaa ne kadar yazık onlara :D

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
İtiraf 14
İtiraf kaldırılmış ama gelen yorumlara dayanarak @mrt-06 dan rica ettim ve görmek istedim. Kaldırılmasıda çok iyi olmuş @vadikızı öyle bir itirafı takmamalısın.;)

Ama itiraf 5'i ben yapmasamda harfi harfine katılıyorum. Bir sözü beğenirsin paylaşırsın ama bunu gönderme gibi "resimli" yapmayı doğru bulmayıp komik durduğunu ve sıktığını düşünüyorum. Yani durduk yere bir şey yokken googlea Güzel Sözler yazıp bulduğu sözü kendine ithaf edilmiş gibi duruyor. :)

@vadikızı etiket gitmemiş. :D

@vadikızı etiket gitmemiş :D