TVen Fav10 İtirafları 48.Bölüm

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,625
Puanı
1,060

evet gelmedi etiket orhan ağır bir itiraftı evet ama umrumda değil takmıyorum
istediğini düşünmekte serbest arkadaş;)
diğer konu ise istediğini düşünmekte serbestsin ben birilerine gönderme yapayım düşüncesi ile asla paylaşmıyorum kendimede ithaf etmiyorum google de aramadım facede görüp beğendiğim sözler bunlar paylaşmak hoşuma gidiyor instagram hesabımdada hergün 2-3 söz paylaşırım çokda beğeni alırım uzatmıyım dediğim gibi istediğini düşünebilirsin ben söz paylaşmayı çok seviyorum;)

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,322
Puanı
1,060
Emeğine saglım @mrt-06 ,
2 haftadır hakkımda itiraf olmaması iyi.
vadikiziyla ilgili bir itirafi kaldirmişsin galiba.
isabetli olmuş anladiğim kadariyla ama galiba paylastiktan sonra sormussun kendisine?
Bu kiz niye bukadar insanlarin gözune batıyor anlamiyorum. sonra detayli yorum yaparım

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,827
Puanı
1,061
Emeğine saglım @mrt-06 ,
2 haftadır hakkımda itiraf olmaması iyi.
vadikiziyla ilgili bir itirafi kaldirmişsin galiba.
isabetli olmuş anladiğim kadariyla ama galiba paylastiktan sonra sormussun kendisine?
Bu kiz niye bukadar insanlarin gözune batıyor anlamiyorum. sonra detayli yorum yaparım
Paylaştıktan sonra sordum, konuyu ilk açtığımda. 2 defa sordum bir şey demeyince bir süre dokunmadım sonra kaldırdım. :)

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,322
Puanı
1,060
hakkımdaki güzel düşüncelerin için teşekürler @dosimosi
rica ederim. uzun süre önceki tek sana yapılan itirafi bu haftada yayinlamamasi için ben rica ettim @mrt-06 den. en sonki mevzumudan dolayı uygun zamanlama değildi.

iyi bari yorumlayalım :
gülüm takmıyorsan itirafa neden devam ediyorsun; hangi mesajımız sana taktı da ötmeye devam ediyorsun :)))
vadinin bitmediğini düşünen zatı muhteremi bu akşam kösem bölüm yorumlarına bekleriz gelsin birlikte yorumlarız ya da bugün cuma mübarek gün iki rekat şükür namazı falan kılsın da payitaht dizisi tutmasın yoksa vadiniz 2 yıl daha yok :)))
deniz marulunu yedirmeyik @batuhankaralar bu forum isviçreli kötü moderatörü bile görmüş marul kafanın safozca atarlanmalarında art niyet arama bence o yüzden :A
@pompy reyiz haklısın yapar o sokak totoşu:A
@vadikızı istediğini paylaşır milelt o ka siyaset paylaşıyor asıl onlara tepki göster sen forumu bozan siyaset zira, ayrıca itiraf yaptığın kişi kadın ve senden yaşça büyük azıcık saygı duy, haaa itirafı yapan @Çiğdem- ya da @dosimosi gibi dişi biriyse yapabilir hatta kava da edebilirsiniz forumda kız kavgası izlemek çok zevkli oluyor:A
forumda kac kere kız kavgasına şahit oldun acaba ??? :A
Bu ne abi beşçayı programı mı burası hani nerde vahşet kan gözyaşı ? :A @mrt-06

İtiraf 6 için çok teşekkür ederim ruh ikizim @dosimosi :) Beni çok iyi tanımlamışsın :)
rica ederim. daha çok yazardımda uzun olurdu :D
@MasacRE- hakkindaki yorumuma ne diyorsun ve @MEnes ?
Bu arada tek dikkatimi çeken 13.itiraf oldu, madem bir itiraf yapıyorsun ve bu itirafa tepkileri gözlemliyorsun o zaman bir sonraki itirafını kim olduğunu söyleyerek yapmalısın, şahsen bu itiraf bana yapılsa hiç takmazdım. ;)

Umutun dediği format ne bilmiyorum ama forumun ihtiyacı var yani :A

İtiraf 2'yi okurken @dosimosi yapmış gibi geldi ama emin değilim sen misin dosi :A
ne alaka ? @Billy Kane ile 2 sene önceki survivor dışında muhabbetimiz pek olmadı. Onu pek tanımıyorken hakkında ne diye böyle bir itiraf yapayımki ve ben son haftalarda anonim itiraf yapmıyorum zaten

@MasacRE-

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
rica ederim. uzun süre önceki tek sana yapılan itirafi bu haftada yayinlamamasi için ben rica ettim @mrt-06 den. en sonki mevzumudan dolayı uygun zamanlama değildi.

ne alaka ? @Billy Kane ile 2 sene önceki survivor dışında muhabbetimiz pek olmadı. Onu pek tanımıyorken hakkında ne diye böyle bir itiraf yapayımki ve ben son haftalarda anonim itiraf yapmıyorum zaten

Kötü amaçla demedim ki yazım tarzını benzettim :D

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860

@MasacRE-
İtirafını okuşumtum ama teldeydim cevap verememiştim. Bu ara açıkçası baya işler vardı hiç uğrayamadım foruma. :A Ama benim hakkındaki tanımlama da doğru kesinlikle. Ha bir de karşılıklı duygular içindeyim, sohbetinden ben de keyif alıyorum. :)

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,322
Puanı
1,060
@denizz19 hakkındaki itirafin şaka amaçlı olduğunu düşünuyorum.
@xemrexxx hakkındaki olumsuz itiraflara katılmiyorum. Forumun olmazsa olmazi! pek belli etmesemde kendisini sevdiğimi burdan belirteyim :D etiketlerine inanilMaz alışmışım. 2-3 gündür yoktum ve nedense çok bildirim gelmemiş :A
@vadikızı nin söz ve resimli paylasimlarindan rahatsiz olan arkadas cok gözüne batiyorsa göz ardı et görmemiş olursun ama tabi bir menfaatin varsa o başka ;)

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,625
Puanı
1,060
@xemrexxx hakkındaki olumsuz itirafkara katılmiyorum. Forumun olmazsa olmazi! pek belli etmesemde kendisini sevdiğimi burdan belirteyim :D etiketlerine inanilMaz alışmışım. 2-3 gündür yoktum ve nedense çok bildirim gelmemiş :A
@vadikızı nin söz ve resimli paylasimlarindan rahatsiz olan arkadas cok gözüne batiyorsa göz ardı et görmemiş olursun ama tabi bir menfaatin varsa o başka ;)

teşekkür ederim kimin ne düşündüğü umrumda bile değil ben söz paylaşmayı
seviyorum o kadar :D iyi geceler ben çıkıyorum cnm

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,322
Puanı
1,060
İtirafını okuşumtum ama teldeydim cevap verememiştim. Bu ara açıkçası baya işler vardı hiç uğrayamadım foruma. :A Ama benim hakkındaki tanımlama da doğru kesinlikle. Ha bir de karşılıklı duygular içindeyim, sohbetinden ben de keyif alıyorum. :)
seni ve @Doğu yu iyi analiz etmişim demekki :p sivaci ekibi bu hafta memnun itirafimdan tek @MasacRE- kaldi :A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,688
Puanı
1,061
@xemrexxx hakkındaki olumsuz itiraflara katılmiyorum. Forumun olmazsa olmazi! pek belli etmesemde kendisini sevdiğimi burdan belirteyim :D etiketlerine inanilMaz alışmışım. 2-3 gündür yoktum ve nedense çok bildirim gelmemiş :A
Öyleymiş Zaten :D

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
İtirafı ben yapmadım ama rahatsızlığımı dile getirdim bu cümlenide üstüme alınıyorum. Beni kastetmemiş olabilirsin ama ben bana demiş olarak varsayıyorum ve cevaplıyorum kendisine karşı hiçbir menfaatim yok, ben önce şikayetimi dile getirdim, kendisi bunu biraz dikkate alırsa zaten tamamdır ha etmese göz ardı etmek ikinci planda olur kendisi sevdiğim birisi olduğu içinde şimdilik bunu söz konusu etmem. Dediğim gibi bunu sen demişsin, o demiş diye değil genel olarak söylüyorum birnevi bu cümleyi kullanmak için senden alıntıladım ;)

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,322
Puanı
1,060
İtirafı ben yapmadım ama rahatsızlığımı dile getirdim bu cümlenide üstüme alınıyorum. Beni kastetmemiş olabilirsin ama ben bana demiş olarak varsayıyorum ve cevaplıyorum kendisine karşı hiçbir menfaatim yok, ben önce şikayetimi dile getirdim, kendisi bunu biraz dikkate alırsa zaten tamamdır ha etmese göz ardı etmek ikinci planda olur kendisi sevdiğim birisi olduğu içinde şimdilik bunu söz konusu etmem. Dediğim gibi bunu sen demişsin, o demiş diye değil genel olarak söylüyorum birnevi bu cümleyi kullanmak için senden alıntıladım ;)
senin yazını görmedim çünkü burdaki tek tek yorumlara bakmadım. beni etiketleyenlere ve konudaki itiraflara göre cevap verdim

Evet şurada sınırlı da olsa yazdıklarımdan fena bi analiz çıkmamış. :A Ama daha derine inilince çok daha farklı şeyler çıkabileceğini de belirteyim. :A
bende yoğun bir süreçten geçiyorum oyüzden çok derinlere inmedim :A

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
senin yazını görmedim çünkü burdaki tek tek yorumlara bakmadım. beni etiketleyenlere ve konudaki itiraflara göre cevap verdim

Dediğim gibi sen dedin diye değil o cümleden kendime pay çıkarttım bilerek, görüşlerimi belirtmek istedim geçtiğimiz 2 hafta itici diye itiraflar geldi @vadikızı ile aramızdaki durumdan diye düşündüğümden böyle bir açıklama ihtiyacı duydum :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860

bende yoğun bir süreçten geçiyorum oyüzden çok derinlere inmedim :A
3 4 gün sonra o yoğunluktan çıkıp 3 haftalık güzel mi güzel bir tatile gireceğim. :A Seni bilemem tabi ama özlenilen gece sohbetlerine dönebiliriz yani uygun olduğun zamanlarda. :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,322
Puanı
1,060
3 4 gün sonra o yoğunluktan çıkıp 3 haftalık güzel mi güzel bir tatile gireceğim. :A Seni bilemem tabi ama özlenilen gece sohbetlerine dönebiliriz yani uygun olduğun zamanlarda. :A
Güzel olur. Hafta sonları uygun olurum genelde.
artık iş başı yaptığım için geceye çok kalmıyorum gerçi aramızda 2 saat fark olduğu için en gec 2 de yatıyorum hafta içi :D