Eylül 2016 Yeni Fav10 Yönetimi ve Editörleri

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Yeni gördüm konuyu dünden beri FM 2016 oynamaktan forumu ihmal ettim biraz. :D Her neyse bayağı şaşırdım ve sevindim ben editörlük için başvurmak gerekli diye biliyordum. :A

Daha önce kısa süreli pek parlak geçmeyen bir moderatörlük serüvenim vardı. :A Editörlükte kalıcı olmak istiyorum, kısmet.

Seçilen herkese tebrikler ve başarılar, hayırlı olsun. :)

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
oo bu iyiydi Co Adminlik sana yaramış da şu turuncu sana pek olmamış gibi :A

Saf bey sen niye başvurmadın :A Bak MEnescik bile mod olmuş sen de olurdun :A
Kıskanç. ss

Bence efso oldu, en çok dikkati turuncu renk çekiyor. :D Benim gibi fanatik Galatasaraylıya da turuncu yakışırdı zaten. :A

Tabii darksaal'a cidden yakışıyordu bunu da belirtmek lazım, bakalım bizde nasıl duracak. :D

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
'İlahi adalet tecil etti' diye bir tabir vardır ama günümüzde 'Adalet tecelli etti' diye geçer, bizim forumda ise Ozan tecil etti şeklinde yorumlayabiliriz. Kimse kalkıpta boşu boşuna sevinmesin sırf forumda sevdikleri çok diye yönetici yapılan üyeler var hatta bazı arkadaşların nickini bile duymadım ayıptır sorması bunlar nasıl yönetici olabiliyor?

Herkese hakaret edecek, gerektiğinde sebep göstermeksizin konuları kilitleyecek diye yönetici mi olunur? Onu geçtim işi gücü geyik olanlar da aktif gösterilerek yönetici olunmuş [emoji17]

Her şeye rağmen hak eden adam gibi adam arkadaşları tebrik ederim sonuna kadar hak ettiniz. Zaten onlar kendilerini biliyor yazmaya gerek yok.

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Kıskanç. ss

Bence efso oldu, en çok dikkati turuncu renk çekiyor. :D Benim gibi fanatik Galatasaraylıya da turuncu yakışırdı zaten. :A

Tabii darksaal'a cidden yakışıyordu bunu da belirtmek lazım, bakalım bizde nasıl duracak. :D
Co adminliği mi kıskanacam :A belki bana yakışır ya bi versene :A

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Kıskanç. ss

Forumu bırakma bence o kadar co adminsin :A

@Aserat @Harunnn60 @hayret bi şey @MEnes @denizz19 @Yiğitt @sürgünüm @Yiğitt @mrt-06 @Billy Kane @Danger UA! @Forumdash @HeisenBerg @tolgab

Sizi ve kendimi tebrik ederim yeni görevimizde başarılar sonuna kadar hak ettik bence :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,096
Puanı
1,060

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060