Eylül 2016 Yeni Fav10 Yönetimi ve Editörleri

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,733
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Fav10 yönetiminde uzun bir aranın ardından kapsamlı bir yenileşmeye gidildi.

Yenileşmeye gidilirken yapılan rekor katılımlı anketle de üyelerin görüşleri de alındı. Değerlendirme sonuçlarına göre 5 üzerinden 4.55 ortalamayla @Bully en başarılı yönetici seçildi. Onu 4.02 ortalamayla @Yiğitt ve 3.97 ortalamayla @denizz19 takip etti.

Forumun emektar süper moderatörleri, ayrılmaz ikilisi @Bully ve @mrt-06 co-adminliğe terfi ettiler. Böylece @darksaal'dan sonra emekliye ayrılan co-admin rütbesi de bir kez daha geri dönmüş oldu.

Forumun renkli isimlerinden @denizz19, gececi abisi @sürgünüm, en aktifi ama en kendine hakim olamayanı @Yiğitt başarılı yöneticilikleriyle süper moderatörlüğe terfi ettiler.

Editörlükte gösterdiği üstün başarısıyla @Aserat, uzun süredir katkı sağlayan isimlerinden @Harunnn60 ve kısa sürede yılların yöneticisi izlenimi yaratan @MEnes moderatör olarak yönetime katılan isimler oldular.

Forumun vazgeçilmez isimlerinden @Billy Kane, sinema bölümünün yükselişini hızlandırmaya aday @Danger UA!, yabancı dizi ve yabancı klip denilince akla ilk gelen isimlerden @Forumdash, spor bölümünün yeni savunucularından @HeisenBerg, profesyonel yarışma yarıda bırakıcı @MayısKralı ve Top 10 Müzik Listesi gibi mükemmel bir projenin sahibi @tolgab neredeyse tamamen yenilenen editör kadrosunun yeni isimleri oldular.

Fav10 yönetimi yenilenen kadrosuyla da olabildiğince tarafsız ve yenilikçi bir şekilde daha iyi bir Fav10 için çalışacak. Bireysel olarak hepimizin zaman zaman hataları olabilir ama kararların her zaman çoğunluğun sesi olarak alındığını bir kez daha hatırlatmak isterim.

Editör kadrosuna başvurmadığı halde editör seçilen bazı arkadaşlar oldu. Editörlük eskisinin aksine görev rütbesi olmaktan ziyade başarılı üyelere verilen bir itibar haline geldi. Yönetime yardım gereken durumlarda ilk olarak editör arkadaşlarımızla iş birliği yapacağız, tabii ki gönüllülük esasına dayanarak...

Ekibimizden ayrılan bazı arkadaşlarımız da oldu maalesef. @sokak sanati bildiğiniz gibi forumdan ayrıldı. Geri dönüşünde kapımız yönetimde tekrar açık olacak. @berkann sınavlara hazırlık kapsamında bir yıl yönetime ara verme kararı aldı. Umarım gelecek yıl yollarımız yeniden kesişecek. Editör kadrosundan alınan @yatutarsa, @gundix123, @GunesinOglu ve @dizi kolik'e de teşekkürler. Yine bekleriz...

Yeni yönetim Fav10'a hayırlı olsun. İşte yeni Fav10 yönetimi:

Admin
@OzaN

Co-Admin
@Bully
@mrt-06

Süper Moderatör
@denizz19
@sürgünüm
@xdragxx
@Yiğitt

Moderatör
@Ahmad
@Aserat
@Harunnn60
@hayret bi şey
@MEnes
@ozgur2113
@Tzira

Editör
@Billy Kane
@Danger UA!
@EFE UYSAL
@EnveR
@Forumdash
@HeisenBerg
@MayısKralı
@tolgab

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
3-4 kişi dışında iyi :)
O 3-4 kişi foruma uğramıyor bile doğru düzgün :)

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,939
Puanı
1,061

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,503
Puanı
1,061
Maşallah yönetim kadrosuna bak bize yalan iftira atan ve hakaret eden arkadaşlar rütbe atlamış. Tarafsızlık değil taraflılık resmen bu. Uyarılar bölümünden belli oluyor zaten.

Menes kardeşimi tebrik ederim sonuna kadar hakettin. Bully ve mrt-06 kardeşlerime de tebrikler

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Amanın masmavi olmuşuz şaşırdım. :A Destekleyen herkese çok teşekkür ederim. Hak ettiğimi kesinlikle düşünüyorum.

Hahaha co adminlikte kimleri görüyorum. Benim iki canım, kanım co admin olmuş. Tabi ki hak ettiniz, kendimolmuş kadar sevindim. Tebrikler canlarim @Bully @mrt-06 :Z

@denizz19 ve @sürgünüm sizleri de tebrik ederim, sizler de foruma çok emek veren isimlersiniz. Tebrikler. :D

@Harunnn60 kanka konuşuyorduk sürekli. :A Merak ediyodun hep, hoşgeldin aramıza. :Z @MEnes seni de tebrik ediyorum, hızlı yükseliş helal olsun. :A @Aserat sen de foruma emek veren üyelerden birisin, sana da tebrikler. :X

Editörlük güzel isimler olmuş, tabi desteklediğim isimler de öyle. @tolgab yaptığı müzik listeleriyle bile hak etmişti zaten tavsiye de etmiştim. Tebrikler :D @Forumdash canım Hande Yener'in şarkısı gibi "Moor" olmuşsun. :A İyi dalga geçerim seninle .ss Tebrik ediyorum dostum. @MayısKralı sana da tebrikler, hak ettin sen de. Konu açmanı da bekliyoruz. :Z @HeisenBerg sen de hoşgeldin kadromuza. Spor bölümüne katkılarını bekliyoruz, tebrikler :D @Billy Kane az daha seni unutuyormuşum, son anda fark ettim. :A Tebrikler dostum, yorumlarını ve konularını bol bol bekliyoruz. :D

Listede göremediğim isimler de oldu. @ozgur2113 ü süper mod, @EFE UYSAL ı da mod olarak görmeyi isterdim. Umarım bir dahaki seçimlerde görebiliriz. :( Tabi @Çiğdem- de editör veya mod olarak bize katkıda bulunabilirdi. Umarım yeni seçimlerde de onu görebiliriz.

@OzaN sana da teşekkür edelim, sonuçları o kadar istedik ummadık anda paylaştın :A

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Yeni yönetim hayırlı olsun. Yöneticilik veya terfi alan bütün arkadaşlara tebrikler :) Yalnız herkesin rengi değişmiş bi garip geldi gözüme biraz zor alışırım bu duruma ben :D

Kemal Sunal hayranı bi adama bu video ile kapak yapılır mı la eşşoleşek :A

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Amanın masmavi olmuşuz şaşırdım. :A Destekleyen herkese çok teşekkür ederim. Hak ettiğimi kesinlikle düşünüyorum.

Hahaha co adminlikte kimleri görüyorum. Benim iki canım, kanım co admin olmuş. Tabi ki hak ettiniz, kendimolmuş kadar sevindim. Tebrikler canlarim @Bully @mrt-06 :Z

@denizz19 ve @sürgünüm sizleri de tebrik ederim, sizler de foruma çok emek veren isimlersiniz. Tebrikler. :D

@Harunnn60 kanka konuşuyorduk sürekli. :A Merak ediyodun hep, hoşgeldin aramıza. :Z @MEnes seni de tebrik ediyorum, hızlı yükseliş helal olsun. :A @Aserat sen de foruma emek veren üyelerden birisin, sana da tebrikler. :X

Editörlük güzel isimler olmuş, tabi desteklediğim isimler de öyle. @tolgab yaptığı müzik listeleriyle bile hak etmişti zaten tavsiye de etmiştim. Tebrikler :D @Forumdash canım Hande Yener'in şarkısı gibi "Moor" olmuşsun. :A İyi dalga geçerim seninle .ss Tebrik ediyorum dostum. @MayısKralı sana da tebrikler, hak ettin sen de. Konu açmanı da bekliyoruz. :Z @HeisenBerg sen de hoşgeldin kadromuza. Spor bölümüne katkılarını bekliyoruz, tebrikler :D @Billy Kane az daha seni unutuyormuşum, son anda fark ettim. :A Tebrikler dostum, yorumlarını ve konularını bol bol bekliyoruz. :D

Listede göremediğim isimler de oldu. @ozgur2113 ü süper mod, @EFE UYSAL ı da mod olarak görmeyi isterdim. Umarım bir dahaki seçimlerde görebiliriz. :( Tabi @Çiğdem- de editör veya mod olarak bize katkıda bulunabilirdi. Umarım yeni seçimlerde de onu görebiliriz.

@OzaN sana da teşekkür edelim, sonuçları o kadar istedik ummadık anda paylaştın :A
Beni liste de görmek istemezmiydin :bhr: :T :T

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,626
Puanı
1,061
Görev alan bütün arkadaşlara tebrikler, hepsinin güzel işler yapacağına eminim :)

9999. kez başvuru yaptım ama demek ki yeterli değilmiş, bir dahaki sefere artık :F