Eylül 2016 Yeni Fav10 Yönetimi ve Editörleri

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,117
Puanı
560
Bütün Arkadaşlarımı Tebrik ederim hayırlı ve uğurlu olsun yeni görevleri.

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
2013'den beri forumdayım 3. senem biterken co adminliğe yükselmiş oldum daha dün gibi hatırlıyorum konu açmayı bir türlü bulamayıp @Fks14'den yardım istediğim günleri, zaman çok çabuk geçiyor. Neyse bana güvenip beni bu göreve getiren @OzaN'a ve beni seven sevmeyen, destekleyen desteklemeyen herkese teşekkürler. Yine değişen sadece rengim oldu bana güvenen insanların güvenini boşa çıkartmamaya devam edeceğim. ;)

Bu arada @Bully kardeşimle de yıllardır kader ortağıyız yine beraber yolumuza devam ediyoruz. Tebrikler bize, artık hedefimiz kırmızı renk. :A

Ayrıca tüm arkadaşlarımı kutlar, yeni görevlerinde başarılar dilerim. :) @denizz19 @Yiğitt @sürgünüm @xdragxx @Ahmad @Aserat @Harunnn60 @hayret bi şey @MEnes @ozgur2113 @Tzira @Billy Kane @Danger UA! @EFE UYSAL @EnveR @Forumdash @HeisenBerg @MayısKralı @tolgab

Beni hatirladigin için tesekkürler.. Hatirlanmak güzel bir sey.. Yolun her daim açik olsun..

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Ben de bir iki bişey yazayım :A
@Aserat ve @Harunnn60 niye bu kadar geç mod oldunuz anlamış değilim.
@MayısKralı cım @tolgab bey sizlerde hakettiniz. @Danger UA! bey sizde film tarafında katkı yapmışsınız ben diğerlerinin yalancısıyım siz de haketmişsinizdir :D
@MEnes beyin mod olmasını dünden beri düşünüyorum ama hala anlamış değilim.Adminimiz kendisin de ne tür bi star ışığı gördüyse artık.
@GunesinOglu sana da haksızlık yapılmış durum da yine alırsın editörlüğünü daha da üstünü.
Diğer arkadaşları da tebrik ederim :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Ben de bir iki bişey yazayım :A
@Aserat ve @Harunnn60 niye bu kadar geç mod oldunuz anlamış değilim.
@MayısKralı cım @tolgab bey sizlerde hakettiniz. @Danger UA! bey sizde film tarafında katkı yapmışsınız ben diğerlerinin yalancısıyım siz de haketmişsinizdir :D
@MEnes beyin mod olmasını dünden beri düşünüyorum ama hala anlamış değilim.Adminimiz kendisin de ne tür bi star ışığı gördüyse artık.
@GunesinOglu sana da haksızlık yapılmış durum da yine alırsın editörlüğünü daha da üstünü.
Diğer arkadaşları da tebrik ederim :A
Beni anlamak öyle kolay bir iş değildir zaten. :A Doğal yöneticilik yeteneğim fark edilmiş işte @OzaN ın da ilk mesajda söylediği gibi. :A

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Yükselen herkesi tebrik ederim. Umarım forum ve yönetimdeki başarılarınızı korumaya devam edersiniz. Yolunuz açık olsun.

Benim içinse yolun sonu oldu. Mod olduğumdan beri aktif olacak zamanı bulamadım bir türlü. Aslında geçen seneden ayrılmam gerekti, böylece herkesin aklında moderatörlüğü hak etmeyen biri olarak kalmazdım sanırım. :D Siyahın coolluğunu özlemişim. :D

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
@Bully ve @mrt-06 dostları mi tebrik ediyorum. yolları açık olsun her ne kadar zirveye ulaşmış olsalarda:F Tebrikler turuncu yakışmış hem darksaal gibi resmi durmamış:bhr:

@Yiğitt kankam sanada tebrikler. Forumun her zaman en güzel renginin. Rütbe rengin değişsede öyle kalırsın sen yine. Tebrikler kankam:bhr:

@deniz19 Tebrikler sende yeni görevinizde.:) Pek takmıyor gibisin ama:A

@sürgünüm seninde yolun açık olsun. Tebrik ederim Ali.:)

@Aserat forumda dizi izlemeyi en çok seven isimlerdensin. Editör görevinide severek yapıyordun. Onca engele rağmen yılmadın. çoktan hakettin kanka bu görevi. Tebriker.:D

@tolgab tebrik ederim. Editörlüğünün devamı gelir umarım. Her anlamda çok yakışırsın ilerisi için.:X

@Danger UA! sende gördüğü kadarı ile görevini hakkıyla yapıyorsun. Senin adına ve film bölümünün senin gibi birini yükselterek kazanacaklarına çok sevindim:D

@Forumdash sen nerenin editörü oldun. Ay Yapım mı:F Tebrikler ama siyah daha çok yakışıyordu sana:A

@Harunnn60 sanada tebrikler. Başarılar.

Görevinde kalan ve başarı ile devam ettiren canım kardeşim @Ahmad ve @ozgur2113 'üzere tebrik ederim.:D @hayret bi şey ve @Tzira sizleri de. Yakışıyor size zaten Yeşil:X

@MayısKralı sen sürpriz oldun bak:A Hayırlı olsun. tebrik ederim.:D

@MEnes tanışmadım seninle sanırım ama 6 aydır yokum bu sürede böyle bir yükselişi yakalaman büyük başarı. Tebrikler. Görevin hayırlı olsun.:)

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
@Bully ve @mrt-06 dostları mi tebrik ediyorum. yolları açık olsun her ne kadar zirveye ulaşmış olsalarda:F Tebrikler turuncu yakışmış hem darksaal gibi resmi durmamış:bhr:

@Yiğitt kankam sanada tebrikler. Forumun her zaman en güzel renginin. Rütbe rengin değişsede öyle kalırsın sen yine. Tebrikler kankam:bhr:

@deniz19 Tebrikler sende yeni görevinizde.:) Pek takmıyor gibisin ama:A

@sürgünüm seninde yolun açık olsun. Tebrik ederim Ali.:)

@Aserat forumda dizi izlemeyi en çok seven isimlerdensin. Editör görevinide severek yapıyordun. Onca engele rağmen yılmadın. çoktan hakettin kanka bu görevi. Tebriker.:D

@tolgab tebrik ederim. Editörlüğünün devamı gelir umarım. Her anlamda çok yakışırsın ilerisi için.:X

@Danger UA! sende gördüğü kadarı ile görevini hakkıyla yapıyorsun. Senin adına ve film bölümünün senin gibi birini yükselterek kazanacaklarına çok sevindim:D

@Forumdash sen nerenin editörü oldun. Ay Yapım mı:F Tebrikler ama siyah daha çok yakışıyordu sana:A

@Harunnn60 sanada tebrikler. Başarılar.

Görevinde kalan ve başarı ile devam ettiren canım kardeşim @Ahmad ve @ozgur2113 'üzere tebrik ederim.:D @hayret bi şey ve @Tzira sizleri de. Yakışıyor size zaten Yeşil:X

@MayısKralı sen sürpriz oldun bak:A Hayırlı olsun. tebrik ederim.:D

@MEnes tanışmadım seninle sanırım ama 6 aydır yokum bu sürede böyle bir yükselişi yakalaman büyük başarı. Tebrikler. Görevin hayırlı olsun.:)
Emeklilik yaramamış sana bildirim gelmedi. :A

Tekrar teşekkürler bundan sonra hedef adminlik Ozan duymasın. :F Ben de senin emekliliğini tebrik ederim, hak etmiştin. :A :Z

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Geç dalganı geç sen.:F Gerçekten bunu beklemiyordum emeklilik nedir yaa.ss

Cidden gitmemiş mi bildirim dur şey edeyim @mrt-06 @Danger UA! @Aserat @Yiğitt @denizz19 @sürgünüm @tolgab @Forumdash sizleri tebrik ettim yukarıda gitmemiş bildirim haberiniz olsun.:F
Oh olsun sana. :A @denizz19'un süper mod olduğu yerde sen emeklisin işte bundan büyük darbe olmaz artık sana. :A

Merak etme çaylaklardan da bildirim gelmiyor @DarkLeqenD ile bir güzel dertleşirsiniz artık. :A

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Oh olsun sana. :A @denizz19'un süper mod olduğu yerde sen emeklisin işte bundan büyük darbe olmaz artık sana. :A

Merak etme çaylaklardan da bildirim gelmiyor @DarkLeqenD ile bir güzel dertleşirsiniz artık. :A

Geç dalganı geç sen.:F Gerçekten bunu beklemiyordum emeklilik nedir yaa.ss

Cidden gitmemiş mi bildirim dur şey edeyim @mrt-06 @Danger UA! @Aserat @Yiğitt @denizz19 @sürgünüm @tolgab @Forumdash sizleri tebrik ettim yukarıda gitmemiş bildirim haberiniz olsun.:F
Ya sokakcım sen gidince sinirden buliye küfrettim yoksa çoktan editör olmuştum :A bilirsin benim ne kadar kaliteli bir üye olduıumu :A