eTV eTV Yeni Sezona Hazır! | #YazınYeniRengi

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,939
Puanı
1,061
Sinema dünyasından en yeni gelişmeler, vizyona giren filmler ve özel dosyalar @mesmeso61'in sunumuyla yine Sinevizyon'da! #Sinevizyon yeni sezon ilk bölümüyle Cuma 20.00'de eTV'de!

Önceki bölümler için
tıklayın.

SİNEVİZYON.png

@Çiğdem @xBUGRAx @Yiğitt @xemrexxx @serhatt @mrt-06 @kerem @Forumdash @MasacRE @denizz19 @vadikızı @dreamy @Harunnn60 @ozgur2113 @turkuazz @Sherlock @mesmeso61 @DarkLegenD @ozmoturk @MEnes @Maskeli Fedai @cookies @MayısKralı @YıldırıM @alperuz

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,610
Puanı
860
Sinema dünyasından en yeni gelişmeler, vizyona giren filmler ve özel dosyalar @mesmeso61'in sunumuyla yine Sinevizyon'da! #Sinevizyon yeni sezon ilk bölümüyle Cuma 20.00'de eTV'de!

Önceki bölümler için
tıklayın.

Ekli dosyayı görüntüle 69244

@Çiğdem @xBUGRAx @Yiğitt @xemrexxx @serhatt @mrt-06 @kerem @Forumdash @MasacRE @denizz19 @vadikızı @dreamy @Harunnn60 @ozgur2113 @turkuazz @Sherlock @mesmeso61 @DarkLegenD @ozmoturk @MEnes @Maskeli Fedai @cookies @MayısKralı @YıldırıM @alperuz
Durgun geçen yaz döneminizi heyecanlandırmaya geliyoruz. #Sinevizyon

• Harika
Reactions: Aserat

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,939
Puanı
1,061
Efsane geri dönüyor!

#ParlakTakımı
salgın günlerinde de tüm parlakları silip süpürmeye geliyor!
Yeni sezon ilk bölümüyle Cumartesi 20.00'de eTV'de!

PARLAK-TAKIMI-3-SEZON.jpg

xx'ler olarak en doğru formatta buluştuk. :A @xemrexxx Bu yaz çok parlak olacak. :A @MasacRE @mrt-06 @Çiğdem @Forumdash @dreamy @serhatt
Napıyonuz orda:A Birinci kim oldu en son?
8. sezon şampiyonu bendim yalnız. Düzenle şu yazıyı. :A @Aserat
Katılacağım :A Aklımda birkaç isim var :A
Forumun yine ahlak seviyesi eksilere inecek. :A Hayırlı olsun :D @Aserat özlemişim.

Ben de başlatacağım bizdeki işleri az kaldı. :A
En nefret ettiğim yarışma :A Her bölüme olmamış atacağım @Aserat kusura bakma :A
Hayırlı olsun yeni sezon :A

3-5 bölümde bitecek dizilerin yok mu bu sefer :A @Aserat
Bu hafta ondan daha çok çalışmışımdır :F @Aserat
Tayfaya bak be, bu ekibin arasında olduğum için gurur duyuyorum. KÜTÜKDAŞLARIM BENİM!
Katılmama sebebimi biliyorsun :A Sende katılmam içinbiraz çaba harcasaydın emin ol hiç pişman olmazdın, şimdi reytinglerde dibi görde akıllan :F
Keşke magazin programı da olsaydı :A
:A sana çok yakışacak teyzem
MusicSurvivor için şimdiden yerimizi ayıralım.
Hayırlı olsun şimdiden. :Z @Aserat

MS'yi bekliyordum ben de. :bhr: @Çiğdem
@Çiğdem @xBUGRAx @mrt-06 @serhatt @Yiğitt @Bully @Özgür @xemrexxx @kerem @Dosi @denizz19 @vadikızı @alperuz @Forumdash @Sherlock @Turkuazz @batuhankaralar @Ahmed @S.G.A.T. @hayret bi şey @Harunnn60 @Hachiko @mesmeso61 @Emre Ozansoy @MasacRE @MEnes @dreamy @RevaN @MayısKralı @The_Erinch @cookies

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
O format Dedikoduyla alakalı bir şeydi, forumdaki olayları konuşuyordunuz beraber. Ben senden daha iyi hatırlıyorum. :A
Unutkanlıkla ilgili ciddi bir sağlık sorunum var cidden. Son 2 yıldır daha da ciddileşti maalesef. :(
Geçen de @Dosi benimle ilgili benim hatırlamadığım şeyleri söylerken böyleydim. :eek:

• Beğendim
Reactions: Dosi

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,939
Puanı
1,061
  • Güldürdün
Reactions: Yiğitt

alperuz