eTV eTV Yeni Sezona Hazır! | #YazınYeniRengi

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
@Forumdash a kısaca özet geçelim programa bağlanmasına yetecektir @denizz19 :A :A :A @MasacRE @xemrexxx @xBUGRAx @mrt-06 @Yiğitt

1541615fed0.png
Ahahahaha :F:F Kaldırın şu programı!!!!! @MasacRE bu programa olmamiş atmak az kalır :F

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,662
Puanı
1,060
O kadar olur Alamancı hemen carlamış ama etiketini zaten söküp almışlar daha dün duruyordu sen mi söktün naptın eline sağlık @kerem :A :A :A @sokak sanati @Harunnn60
@bazinga sağolsun geçen haftalarda birdenbire söktü etiketimi. O kadar emek vermiştim yeni sezon başlamadan çabucak gitti caanım etiket. :(

Söyle ona, MS'ye çok varken geri versin etiketimi. Daha Şampiyonun açıklanmasına 6 ay var. :A

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Aksine yazın daha yüksek geliyor geçen yaz 20+ reyting gördük kaç defa. :A
Asıl sana yakışmadı bacım. O program zina resmen :F

Yazın reytingler düşer :A
Program bölümlerinde @MasacRE @Sherlock @Doğu @MEnes @DarkLegenD @Tolstoyevski @Maskeli Fedai bunları konudan banlamayı unutma Aserat :A :A :A

Düzenli dis atmaya gelecek kütük ordusunun konuya girmesini engelleriz zaten faydaları olmucak dis atamasınlar :A :A :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@bazinga sağolsun geçen haftalarda birdenbire söktü etiketimi. O kadar emek vermiştim yeni sezon başlamadan çabucak gitti caanım etiket. :(

Söyle ona, MS'ye çok varken geri versin etiketimi. Daha Şampiyonun açıklanmasına 6 ay var. :A
Ben şuan fark ettim çok bile durdu aslında :F @destere Etiketini sökün diyip duruyordu yarışma bitmeden gelirse senle dalga geçer :A :A :A

@sokak sanati bitene kadar durmuştu onda ama sende ondan sonra en çok duran oldun işte :F @Harunnn60

• Güldürdün
Reactions: kerem