TVen Entrika Konağı 3.Bölüm

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Aseratla bir anlaşma imzalamış olmasın
Etv haricinde yorum yapma
@Çiğdem
Bismillah :eek::eek::eek: olur mu olur ayoll @Yiğitt @Aserat :F :F :F @xBUGRAx @xemrexxx @mrt-06
şaşıran sincap.jpg

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
@mrt-06 emeklerine sağlık kardeşim çok iyi bölüm olmuş :A Sürprizli, ters köşeli ve komik :A

@xBUGRAx @Harunnn60 sahnesi şok etkisi yarattı. :A @MasacRE bir anda Adnan bey konumuna düştü :A Kimin eli kimin cebinde belli değil yani :A Bu tarz olaylara en kısa zamanda @serhatt ın da dahil olmasını bekliyorum, kambersiz düğün olmaz ne de olsa :A

@sokak sanati kozu eline geçirdi ve 4 ayak üstüne düştü şimdilik. :A

@Çiğdem @xemrexxx sahneleri de doludizgin :A Bakalım safoz Çiğdem, bu iğrençliğe nasıl bir tepki verecek orası da heyecanlı bitmiş :A

Her durumda haklı olmama bayılıyorum. Bi Müge Anlı birde ben her şeyin en doğrusunu en güzelini yaparız.:A

• Güldürdün
Reactions: mrt-06 and Bully

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
@mrt-06 emeklerine sağlık kardeşim çok iyi bölüm olmuş :A Sürprizli, ters köşeli ve komik :A

@xBUGRAx @Harunnn60 sahnesi şok etkisi yarattı. :A @MasacRE bir anda Adnan bey konumuna düştü :A Kimin eli kimin cebinde belli değil yani :A Bu tarz olaylara en kısa zamanda @serhatt ın da dahil olmasını bekliyorum, kambersiz düğün olmaz ne de olsa :A

@Çiğdem @xemrexxx sahneleri de doludizgin :A Bakalım safoz Çiğdem, bu iğrençliğe nasıl bir tepki verecek orası da heyecanlı bitmiş :A
Teşekkürler canım. :bhr:

• Harika
Reactions: Bully

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061

Bende gittim tek kaldın :A

• Güldürdün
Reactions: Bully