TVen Entrika Konağı 3.Bölüm

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
70774
ÖZET
sokak sanati'nın gözleri kararır, etrafına bakar.. Mesajı çevresinden birinin attığını düşünür ve hizmetli Harun'un telefonla uğraştığını görür ve yanına koşarak saçını kavrar: "Ne yaptığını sanıyorsun sen?! Utanmıyor musun şantaj yapmaya!"
Harun:
(Ağlayarak) efendim, anlamıyorum ne diyorsunuz?
sokak sanati: Aptala yatma! Bana mesaj geliyor, tam da karşımda sen telefonla, bak şu işe... (Elinden telefonu çekiştirip alır)
Harun: Bırakın efendim, ne olursunuz ben bir şey yapmadım!
sokak sanati: Niye panikledin o zaman? Kilidini aç şunun!
Harun: Yapamam... Lütfen bırakın efendim, yalvarırım..
sokak sanati: Aç dedim! (Harun göz yaşları içinde, eli titreyerek telefonu açar)
sokak sanati'nın telefonda gördüğü fotoğraf onu şok eder... Aman Allah'ım! Sen...
Harun: Kötü bir niyetim yoktu efendim ben sadece..
sokak sanati sözünü keser ve okkalı bir tokat atar, Harun acıyla yere yığılır. Hemen ileride de evin hanımı xBUGRAx ve diğer hizmetlisi Serhat olanları izlemektedir.
70775

YENİ BÖLÜM.
3.BÖLÜM
Harun: Hanımım ne olursunuz yapmayın, ne olursunuz beni ele vermeyin!
sokak sanati: Kes sesini... Kes! Anlat bu rezilliği nasıl yaptınız, anlat!
Harun: Her şeyi anlatacağım lütfen beni dinleyin, benim bir suçum yok...
(xBUGRAx ve Serhat uzaktan olanları izlemektedir.. Buğra panikle serhat'a: "Hemen odaya gitmeliyiz!") Harun anlatmaya başlar...
------ 1 HAFTA ÖNCE ----
xBUGRAx
kendi kendine odada dolanmaktadır, iç sesiyle: Yeter artık yeter, bıktım! Haftalardır seks bile yapmadık, nerde o eski MasacRE!
Harun: (Odaya usulca girer) Hanımım kahvenizi hazırladım..
xBUGRAx: Şuraya koy tamam! (Umursamadan dışarıya bakar)
Harun: Başka bir isteğiniz var mı hanımım!
xBUGRAx: (Arkasına döner ve Harun'u ilk kez alıcı gözüyle bakmıştır) Kas mı çalışıyorsun sen?
Harun: (Şaşırır) Şeyy evet aslında iki senedir yapıyorum..
xBUGRAx: Hmmm iyimiş.. (Buğra bir anda bayılacak gibi olur kapıya doğru düşer, kapı kapanmıştır Buğra ise tam yere yığılacakken Harun tutar)
Harun: Hanımım iyi misiniz?
xBUGRAx: (Sesini kısarak) İyi değilim!
Harun: (Panikler) Hemen ambulans çağırıyorum sizi yatağa yatırcam!
xBUGRAx: Benim ilacım hastanede değil..
Harun: Anlamadım?
xBUGRAx: Öp beni!
Harun: Ne?! Ama...
xBUGRAx: Öp beni dedim!
Harun, xBUGRAx'in güzel kokusuna dayanamaz ve dudağına yapışır... Uzun bir öpüşmeden sonra Harun xBUGRAx'in kıyafetlerini yırtarak yatağa iter.. xBUGRAx de Harun'u kendine çekerek gömleğinin düğmelerini hızla açar, kaslı vücudunu deliler gibi öperken Harun da.... (Buzlama)
-------
Çiğdem xemrexxx'i odasına getirir...
Çiğdem:
Haaa gayret teyzecim, ne güzel oturduk dışarda demi ama şimdi uyku zamanı. :Z
xemrexxx: Cümükkk süllüm! (Kıvranmaktadır)
Çiğdem: Oyy teyzem tamam tamam senin aklın kurabiyelerde kaldı! Hay Allah iyiliğini versin. :F
xemrexxx: (Bağırır) Sıcccıkkkksım! :bağır:
Çiğdem: Getircem oyy obur teyzemm kurabiye canavarım, tamam. :bhr: Önce seni yatağına yatırayım. Sen kendini yatağa at ben alttan tutayım (eğilir)
xemrexxx: (Bağararak) Dayncımmm arttıkkkk!
Çiğdem: Hadi teyzem hadi! Getircem kurabiyelerini söz veriyorum!
xemrexxx: Geliycccorrr! (Kıpkırmızı olur)
Çiğdem: Ay tamam ayol fındıklı kurabiyelerden de getircem hadi doğrul teyzem.. :bhr:
xemrexxx artık dayanamaz ve tuttuğu tuvaletini bırakır, xemrexxx'in ishal kakası eğilen Çiğdem'in kafasına yağar, Çiğdem'in yüzü cıvık kaka olmuştur.
Çiğdem panikler ayağa kalkar, xemrexxx ise yere düşer ve acılar içindedir. Çiğdem eliyle yüzüne ve saçına bulaşan kakayı temizlemeye çalışırken sinir krizi geçirir ve bağırmaya başlar: "Aaaaaaahhhhh!"
xemrexxx: (Ağlayarak) Demistummm!
Çiğdem xemrexxx'e öldürecek gibi uzun uzun bakar... xemrexxx korkarak yüzünü çevirir. Çiğdem yatağın üzerindeki yastığı alır...
-----
sokak sanati duyduklarının şokuyla konağa doğru koşar, bağırarak: "Buğraaaaa nerdesin?! Öldüreceğim seni! Buğra!"
Buğra ise tam evden çıkacakken teyzesine yakalanır, toparlanmakta geç kalmıştır. Göz yaşları içinde sokak sanati'na bakar.
sokak sanati: Nasıl kocanı aldatırsın! Hem de beş para etmez Harun ile! (O an aklına tüm bu gerçekleri Masacre'ye anlattığı takdirde her şeyin biteceği gelir ve Buğra'ya döner)
Buğra: Bir anda oldu, Masacre'nin ilgisizliği... (Sözü kesilir)
sokak sanati telefonu gösterir. "Bu rezilliği birde fotoğraflamışsınız! Utanmaz!"

70773

Buğra: Teyze!!!! (Sözü yine kesilir)
sokak sanati: Kocana her şeyi anlatacağım, bu hayatı, Masacre'yi hak etmiyorsun kızım, bu zengilinliği hak etmiyorsun.. Kocana her şeyi anlatacağım!
Buğra: (Dizlerine kapanır) Lütfen teyze! (Göz yaşları içindedir) Lütfen anlatma yalvarırım lütfen!
sokak sanati: Üzgünüm! (Ayağını ittirerek hızla konaktan çıkar)
Devam edecek...
3.BÖLÜM SONU
YAZAN: mrt-06

Son düzenleme: