En Son Reyting Sonuçları

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
@MEnes yoldaşım benim tarafimda :A Ne mobbing yapmışım be iftira atma :A
Bir kadına defol gibi çirkin bir üslubun tarafını tutacak kadar kaba biri değil @MEnes , üstelik bunu sebepsiz yapman :ppp: şakası bile oldukça çirkin :T
Ne iftirası be :bağır:sana bir keresinde olmamışlar atarak yaptığın mobningi protesto ettiğimi belirtmiştim :A sonra devam ettin ama boşvermiştim :A
Ben taraf olmam, her daim adaletin yanındayım. :A Yoldaşım da olsa dostum da olsa doğru neyse onu söylerim. :AAranızdakileri detaylı bilmediğim için net fikir belirtemem. :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
9.97 almış, ee şimdi Çukur'dan, Çarpışma'dan, Söz'den, Halka'dan daha iyi bir dizi anlamınami geliyor? hayır...
işte neymiş, reyting oranına bakılarak bu daha iyi, şu daha iyi denmeyecek. Kalite reytingle ölçülmeyecek kadar kaliteli bir detaydır. Halka'yı izlemeden reytingine bakıp yorumlayanlara duyrulur ?
@Sherlock @Tolstoyevski @MEnes @DarkLegenD @xemrexxx @batuhankaralar
LEYLA İLE MECNUN 1 reyting alıyordu... Ama bu onu tarihin en iyi yerli dizisi olmaktan dışarı mı çıkarıyordu, tabi ki hayır... @Tolstoyevski

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Şu anda avatarımdaki gibi bakıyorum sana :A Ahaahahaha :A Bu üslup hoşuma gidiyor ama :A
@DarkLegenD in sözleri. Az özgün ol be :A
Ben taraf olmam, her daim adaletin yanındayım. :A Yoldaşım da olsa dostum da olsa doğru neyse onu söylerim. :AAranızdakileri detaylı bilmediğim için net fikir belirtemem. :A
Zaten sana onun gibi Menes gel tarafımda ol demedim. Senin objektif olduğunu bildiğim için şahit ol dedim, o tarafimda olur deyince sana yakışmayan bir hareket olduğunu bildiğim için o cevabı verdim. Seni iyi tanıyorum işte:bhr:

Aramızda detay yok, bende pek anlam veremiyorum Maskelinin tavırlanına. Bir anda defol gibi çirkin bir üslup kullanması üzdü.
Kendisi ile eskiye baktığımızda bir kere bile osun bir söz düellesu bile olmadı ve ben hatta onun hem ekimdeki doğum gününde tebrik etmiştim hemde 30.000'ler kulübünde kendiini tebrik edip @Doğu dan dolayı biraz sempati duyduğum birisi diye belirtmiştim o konuda ama bugünden itibaren yok oldu herşey :A Bazı taşlarda yerine oturdu bugün @Maskeli Fedai

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860

Zaten sana onun gibi Menes gel tarafımda ol demedim. Senin objektif olduğunu bildiğim için şahit ol dedim, o tarafimda olur deyince sana yakışmayan bir hareket olduğunu bildiğim için o cevabı verdim. Seni iyi tanıyorum işte:bhr:

Aramızda detay yok, bende pek anlam veremiyorum Maskelinin tavırlanına. Bir anda defol gibi çirkin bir üslup kullanması üzdü.
Kendisi ile eskiye baktığımızda bir kere bile osun bir söz düellesu bile olmadı ve ben hatta onun hem ekimdeki doğum gününde tebrik etmiştim hemde 30.000'ler kulübünde kendiini tebrik edip @Doğu dan dolayı biraz sempati duyduğum birisi diye belirtmiştim o konuda ama bugünden itibaren yok oldu herşey :A Bazı taşlarda yerine oturdu bugün @Maskeli Fedai
Üst paragraftakilere katılıyorum tespitler doğru. :D Ama alt paragrafın tamamı için değil de bugünki kısmına katılmıyorum. Şöyle açıklayayım, mesaja tekrar baktım o mesaj tamamen goygoy. :A @Maskeli Fedai yoldaşım o mesajda benim de bazen kullandığım 'hepinizden tiksiniyorum, iğrençsiniz' tarzına benzer goygoy içeriği kullanmış. :A Yani alınacak bir durum yok o kısımda bence. Ama toplama yayınca dokunmuş olabilir tabi sana, bir şey diyemem o kadarına.

• Güldürdün
Reactions: Maskeli Fedai

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,086
Puanı
1,061
Aman onlar bakacaksa bakmasın ergenler :A
Hercai TOTAL'de 9.97 reyting... @xBUGRAx
Şuraya bak ya biz boşuna uğraşıyoruz :( Kalite yerlerde ama neredeyse 10 reyting alıyorlar :eek:
Total
Arnavutluk - Türkiye - 10,13 | TRT1
Hercai - 9,97 | ATV
Arka Sokaklar - 8,07 | Kanal D
Payitaht Abdülhamid - 4,24 | TRT1
İstanbullu Gelin - 3,86 | Star TV
Kızım - 3,67 | TV8
Gülperi - 3,67 | Show TV

AB
Arnavutluk - Türkiye - 12,96 | TRT1
Hercai - 6,79 | ATV
İstanbullu Gelin - 6,14 | Star TV
Payitaht Abdülhamid - 5,76 | TRT1
Kızım - 4,01 | TV8
Arka Sokaklar - 3,72 | Kanal D
Gülperi - 1,92 | Show TV

ABC1
Arnavutluk - Türkiye - 13,62 | TRT1
Hercai - 8,16 | ATV
Payitaht Abdülhamid - 5,77 | TRT1
İstanbullu Gelin - 5,24 | Star TV
Arka Sokaklar - 5,02 | Kanal D
Kızım - 4,35 | TV8
Gülperi - 3,58 | Show TV
Bir rezil dizi daha tuttu. Yine yanıltmadığın için teşekkürler Türk halkı..

Yeni dizinin mağdurlarından Kızım fena değil ama Gülperi tamamen çökmüş. Show TV perşembeden sonra cuma da zirve yarışında havlu attı.
Milli maç olduğu halde Hercai'nin aldığı reytinge bak ya. Bir kere şaşırtın beni be bir kere :A
Ayy, tam adamlarını bulmuşsun işte. :A
Beni eklemesi intihar etmeni engellemiş neyseki :A (lafını hiç üstüme almıyorum) hem annem türk değil, orda hata yapmış @xemrexxx ve @DarkLegenD ile yan yana koyması rezalet gerçekten :A
Defolun :A İkinizi de görmek istemiyorum :A
Oldum ve üzüldüm...
Esma Sultan'ın geliniyken ne kadar elegantti ; hercaide çok paçoz olmuş .ss
@vadikızı @xBUGRAx @Harunnn60 @Sherlock
D2WAMQoWwAEiR-u.jpeg
D2WANVcX4AA_79E.jpeg

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Üst paragraftakilere katılıyorum tespitler doğru. :D Ama alt paragrafın tamamı için değil de bugünki kısmına katılmıyorum. Şöyle açıklayayım, mesaja tekrar baktım o mesaj tamamen goygoy. :A @Maskeli Fedai yoldaşım o mesajda benim de bazen kullandığım 'hepinizden tiksiniyorum, iğrençsiniz' tarzına benzer goygoy içeriği kullanmış. :A Yani alınacak bir durum yok o kısımda bence. Ama toplama yayınca dokunmuş olabilir tabi sana, bir şey diyemem o kadarına.
Sen direk benim mesajı alıntılayıp "iğrencsiniz' dermisin bu goygoy bile olsa? Sen onu bana desen bile bu defol yazısı kadar üzmez çünkü senle bizim goygoy muhabetlerimiz var ama o defol kelimesini bana başka zamanlardaki tavırlarıdan söz ettiğim ve samimiyetliğimiz olmayan Maskeli deyince haliyle pek hoş karşılamadım :D

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: MEnes

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
  • Güldürdün
  • İlginç
Reactions: dreamy and xemrexxx

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Sen direk benim mesajı alıntılayıp "iğrencsiniz' dermisin bu goygoy bile olsa? Sen onu bana desen bile bu defol yazısı kadar üzmez çünkü senle bizim goygoy muhabetlerimiz var ama o defol kelimesini bana başka zamanlardaki tavırlarıdan söz ettiğim ve samimiyetliğimiz olmayan Maskeli deyince haliyle pek hoş karşılamadım :D
Anladım, yanlış yerde yanlış kişiye söylemiş oldu, o yüzden sıkıntı teşkil etti. Neyse sağlık olsun, hata yapmış hatasız insan olmaz sonuçta. :D

• Beğendim
Reactions: Dosi

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com

Bu resmen benim aa. o_O Kendisine daha çok kanım ısındı. :bhr: @Maskeli Fedai

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060

Sayın Gs'li dostumu kurtarmaya geldim. Bırakın kadim dostumun peşini... @Maskeli Fedai

66006

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059

Yahu bir mesajımda ":A" bulunuyorsa o tamamen goygoy amaçlıdır. Goygoyu da samimi olup olmadığımız herkesle yapıyoruz yani özel olarak ben bununla pek konuşmuyorum en iyisi yapmayayım tarzında birisi değilim. Alınılacak veya kendini kötü hissedecek bir durum yok ortada :A Öyle olsa bana neler neler diyor @xemrexxx melunu :A Onunla da kavga edeyim? Ha orda amacım daha çok @DarkLegenD'e laf atmak. Sen arada kaynadın maalesef :A

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059