En Son Reyting Sonuçları

MEnes

Emekli
18 Ekim 2015
10,668
8,519
710
25
İstanbul
Sen direk benim mesajı alıntılayıp "iğrencsiniz' dermisin bu goygoy bile olsa? Sen onu bana desen bile bu defol yazısı kadar üzmez çünkü senle bizim goygoy muhabetlerimiz var ama o defol kelimesini bana başka zamanlardaki tavırlarıdan söz ettiğim ve samimiyetliğimiz olmayan Maskeli deyince haliyle pek hoş karşılamadım :D
Anladım, yanlış yerde yanlış kişiye söylemiş oldu, o yüzden sıkıntı teşkil etti. Neyse sağlık olsun, hata yapmış hatasız insan olmaz sonuçta. :D

• Beğendim
Reactions: Dosi

DarkLegenD

Favori Üye
24 Ağustos 2014
19,120
9,904
860
20
İngiltere
www.cizikdvdkasetleri.com
@DarkLegenD in sözleri. Az özgün ol be :A

Zaten sana onun gibi Menes gel tarafımda ol demedim. Senin objektif olduğunu bildiğim için şahit ol dedim, o tarafimda olur deyince sana yakışmayan bir hareket olduğunu bildiğim için o cevabı verdim. Seni iyi tanıyorum işte:bhr:

Aramızda detay yok, bende pek anlam veremiyorum Maskelinin tavırlanına. Bir anda defol gibi çirkin bir üslup kullanması üzdü.
Kendisi ile eskiye baktığımızda bir kere bile osun bir söz düellesu bile olmadı ve ben hatta onun hem ekimdeki doğum gününde tebrik etmiştim hemde 30.000'ler kulübünde kendiini tebrik edip @Doğu dan dolayı biraz sempati duyduğum birisi diye belirtmiştim o konuda ama bugünden itibaren yok oldu herşey :A Bazı taşlarda yerine oturdu bugün @Maskeli Fedai
Bu resmen benim aa. o_O Kendisine daha çok kanım ısındı. :bhr: @Maskeli Fedai

Sherlock

Moderatör
7 Eylül 2016
12,622
9,752
710
İstanbul

Zaten sana onun gibi Menes gel tarafımda ol demedim. Senin objektif olduğunu bildiğim için şahit ol dedim, o tarafimda olur deyince sana yakışmayan bir hareket olduğunu bildiğim için o cevabı verdim. Seni iyi tanıyorum işte:bhr:

Aramızda detay yok, bende pek anlam veremiyorum Maskelinin tavırlanına. Bir anda defol gibi çirkin bir üslup kullanması üzdü.
Kendisi ile eskiye baktığımızda bir kere bile osun bir söz düellesu bile olmadı ve ben hatta onun hem ekimdeki doğum gününde tebrik etmiştim hemde 30.000'ler kulübünde kendiini tebrik edip @Doğu dan dolayı biraz sempati duyduğum birisi diye belirtmiştim o konuda ama bugünden itibaren yok oldu herşey :A Bazı taşlarda yerine oturdu bugün @Maskeli Fedai
Sayın Gs'li dostumu kurtarmaya geldim. Bırakın kadim dostumun peşini... @Maskeli Fedai

66006

Maskeli Fedai

Favori Üye
31 Mayıs 2012
31,492
26,241
1,059
Troller Kasabası

Üst paragraftakilere katılıyorum tespitler doğru. :D Ama alt paragrafın tamamı için değil de bugünki kısmına katılmıyorum. Şöyle açıklayayım, mesaja tekrar baktım o mesaj tamamen goygoy. :A @Maskeli Fedai yoldaşım o mesajda benim de bazen kullandığım 'hepinizden tiksiniyorum, iğrençsiniz' tarzına benzer goygoy içeriği kullanmış. :A Yani alınacak bir durum yok o kısımda bence. Ama toplama yayınca dokunmuş olabilir tabi sana, bir şey diyemem o kadarına.
Yahu bir mesajımda ":A" bulunuyorsa o tamamen goygoy amaçlıdır. Goygoyu da samimi olup olmadığımız herkesle yapıyoruz yani özel olarak ben bununla pek konuşmuyorum en iyisi yapmayayım tarzında birisi değilim. Alınılacak veya kendini kötü hissedecek bir durum yok ortada :A Öyle olsa bana neler neler diyor @xemrexxx melunu :A Onunla da kavga edeyim? Ha orda amacım daha çok @DarkLegenD'e laf atmak. Sen arada kaynadın maalesef :A

Maskeli Fedai

Favori Üye
31 Mayıs 2012
31,492
26,241
1,059
Troller Kasabası

Sherlock

Moderatör
7 Eylül 2016
12,622
9,752
710
İstanbul
Yahu bir mesajımda ":A" bulunuyorsa o tamamen goygoy amaçlıdır. Goygoyu da samimi olup olmadığımız herkesle yapıyoruz yani özel olarak ben bununla pek konuşmuyorum en iyisi yapmayayım tarzında birisi değilim. Alınılacak veya kendini kötü hissedecek bir durum yok ortada :A Öyle olsa bana neler neler diyor @xemrexxx melunu :A Onunla da kavga edeyim? Ha orda amacım daha çok @DarkLegenD'e laf atmak. Sen arada kaynadın maalesef :A
@DarkLegenD sal artık bizi be CW sevici herif...

Maskeli Fedai

Favori Üye
31 Mayıs 2012
31,492
26,241
1,059
Troller Kasabası
Sen direk benim mesajı alıntılayıp "iğrencsiniz' dermisin bu goygoy bile olsa? Sen onu bana desen bile bu defol yazısı kadar üzmez çünkü senle bizim goygoy muhabetlerimiz var ama o defol kelimesini bana başka zamanlardaki tavırlarıdan söz ettiğim ve samimiyetliğimiz olmayan Maskeli deyince haliyle pek hoş karşılamadım :D
Yahu sana ne yaptım ben :A Oscar etkinliğinde bana mobbing yaptı diyorsun ne yaptığımdan haberim yok :A Hoş karşılayıp karşılamaman da umrumda değil açıkçası :A :A

Dosi

Favori Üye
10 Mart 2015
33,427
22,844
1,060
Ben taraf olmam, her daim adaletin yanındayım. :A Yoldaşım da olsa dostum da olsa doğru neyse onu söylerim. :A
Yoldaşlarımızı her zaman savunmak bizim görevimizdir...
Çelişkiye gel :D
Konuyu kapatıyorum burda...
Yahu sana ne yaptım ben :A Oscar etkinliğinde bana mobbing yaptı diyorsun ne yaptığımdan haberim yok :A Hoş karşılayıp karşılamaman da umrumda değil açıkçası 🅰A
umrunda olmadığı için detaya girmeme gerek yok :D

Son düzenleme:
  • Güldürdün
Reactions: MEnes

MEnes

Emekli
18 Ekim 2015
10,668
8,519
710
25
İstanbul
Çelişkiye gel :D
Konuyu kapatıyorum burda...

umrunda olmadığı için detaya girmeme gerek :D
Yazdım zaten yukarda ne düşündüğümü, o 2.mesajı çok da şaapmana gerek yok. Ortada bir çelişki olmadığından emin olabilirsin. :D Ben kimseyi koşulsuz şartsız her şartta desteklemem gerçek hayatta bile... :A

• Beğendim
Reactions: Dosi

xemrexxx

Favori Üye
18 Mart 2012
168,635
96,855
1,061
İstanbul
Ben gerçekleri söylüyorum melun kendinle beni bir mi tutuyon @xBUGRAx in dilberi ; ex vadici; striptizci Turabi yandaşı hoşt be.ss :bağır: @Dosi @Sherlock @MEnes @DarkLegenD @Çiğdem @Forumdash @vadikızı @MasacRE