2015 En Favori Yabancı Şarkı Çeyrek Final | C Grubu

Hangi Şarkı Yarı Finale Çıkmalı?

• Kullanılan toplam oy
    58
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,203
Puanı
860
burada baya yarış kızışmış sanırım:D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
Ahaha @HachiKo BBHMM hayranı.:F Pakistanlı abla zaten Eva'yı duymamıştir.:F @Polat Şaşmaz Takas abisi ile yarışmaya katilamyacagini söyledi. Yani katılırsa silerim oyunu tıpkı since2011'de olacağı gibi.:p Kısaca boşa sallıyorsun.:F
boşuna çırpınma forumda aktif olan herkes istediği yere oy verebilir onlar oy kullansında sen sayma ? forumu başına yıkarım :))

yalnız sen şu sahte hesabın sarıterliğin oyunu iptal edeceksin başka yolu yok :)

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
boşuna çırpınma forumda aktif olan herkes istediği yere oy verebilir onlar oy kullansında sen sayma ? forumu başına yıkarım :))

yalnız sen şu sahte hesabın sarıterliğin oyunu iptal edeceksin başka yolu yok :)

Adamlar kullanmayacağım dedi. Seni sevdiği içinde kullanacaklarını sanmıyorum.:F

@sokak sanati hileye başvurmasa eva simons çoktan kazanmıştı :)

Asıl sen hile yapıyorsun. Artık çağırma milleti Rihanna kazansın ikimizde kazanmış olalım.:(

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
artık yarışmacı sayısı baya az bu yüzden oylama yapmak zor oldu:(

yarışmacı sayısı baya az o yüzden çok zor oldu oy kullanmak:(
zaten burda eva simons elenirse yarışmanın bir manasıda kalmayacak hileli yarışmamı olur ? nerde görülmüş yarışma düzenleyenin baskı ve şantajla oy topladığı :))
hem yarışmayı düzenleyeceksin hemde millete baskı yapacaksın ne güzel dünya :)

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
@HachiKo teşekkür ederim.:Z @BuraK örnek davranış olarak senden de bekliyorum böyle bir şey.:Z
Oylar Rihanna'ya.:Z

Frank Slade

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,356
Puanı
535
Taylor swift.

Şarkilarin hicbirini bilmiyorum tipe göre verdim :D @sokak

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,909
Puanı
1,060
@sokak sanati gerçekten @destere'nin dediği gibi hile mi yapıyon gerçekten? İnanarım destere de seviyordu rihannayı boşa itiraz etmez:T:

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
@HachiKo teşekkür ederim.:Z @BuraK örnek davranış olarak senden de bekliyorum böyle bir şey.:Z
Oylar Rihanna'ya.:Z

benim konuya çağırdığım vatandaş rihannaya destek atmış la bari bir yarım saat sonra atsaydın ayıp denen bişey var misafir olarak geldiğin yere ihanet edilmez :))

neyse @Titanium hala oy vermemiş mutlaka eva simons diyecektir :)
@utawleee de ssanki eva simons destekliyor gibiydi :)

@cevaa uğramadan kaçtı onu yakalayabilirsem eva simons a bir oy garanti aynı şekilde @legolas9900 da eva dan şaşmayacaktır ama yok ortalıka :)

@sokak sanati gerçekten @destere'nin dediği gibi hile mi yapıyon gerçekten? İnanarım destere de seviyordu rihannayı boşa itiraz etmez:T:

rihannaya atılan oya baksana @sariterlik denen fake vatandaşın oyu orda karpuz gibi duruyor yalan söylemem hiçbirzaman :)
birde eva ya oy atanların oyunu geçersiz sayacakmış nedeni belli değil adamın işi gücü üçkağıt yalan dolan :))

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,909
Puanı
1,060
benim konuya çağırdığım vatandaş rihannaya destek atmış la bari bir yarım saat sonra atsaydın ayıp denen bişey var misafir olarak geldiğin yere ihanet edilmez :))

@cevaa uğramadan kaçtı onu yakalayabilirsem eva simons a bir oy garanti aynı şekilde @legolas9900 da eva dan şaşmayacaktır ama yok ortalıka :)

rihannaya atılan oya baksana @sariterlik denen fake vatandaşın oyu orda karpuz gibi duruyor yalan söylemem hiçbirzaman :)
birde eva ya oy atanların oyunu geçersiz sayacakmış nedeni belli değil adamın işi gücü üçkağıt yalan dolan :))
Sarıterlik bildiğin fake hesap lo:F 26 şubatta açmiş hesabı:F @sokak sanati'nin açtiği belli ayağındaki terliği görüp bulmuştur o nicki de:F köfte ya:F

Reaksiyon puanı
566
Puanı
115
@Çiğdem- işini bilir emin ol eva diyecektir:) zaten bir önceki turda evayı sattı ondan beri kin tuttum kıza bu seferde satarsa 10 yıl selamı sabahı keserim :))
@Dr. Sabahat oylar eva simons a :))

senin demiyi pis pis gruplara koymuş sokak şeysi sırf elensin diye:) bence bu yüzden bile olsa burda eva demen lazım :))

@xemrexxx @Dr. Sabahat a söyle oyunu burda eva simons a versin ben çığğırdım kızada benden bir fok anlamamıştır şimdi ? :)
@destere Policeman [emoji173] by Eva Simons

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,699
Puanı
461

@sokak sanati tehdit ediyor. Bu oy burda kalmaz felan sonra sen 1 oy basarsın, benim sarı'larım 10 tane oy basar felan diyor bilmiyorum napcaz. .s

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
Sarıterlik bildiğin fake hesap lo:F 26 şubatta açmiş hesabı:F @sokak sanati'nin açtiği belli ayağındaki terliği görüp bulmuştur o nicki de:F köfte ya:F

hem sahte hesapla rihannayı şişirmeye çalışıyor hemde eva ya oy verecekleri tehtit ve şantajla vazgeçiriyor adamda het tür çirkeflik var :) kardeş olsa sevilmez :)

@sokak sanati tehdit ediyor. Bu oy burda kalmaz felan sonra sen 1 oy basarsın, benim sarı'larım 10 tane oy basar felan diyor bilmiyorum napcaz. .s
sen boşver onu kalbini dinle kalbimiz evayla birlikte atıyor :))

Reaksiyon puanı
566
Puanı
115
Sebahat hanim kayboldu sen ona bel bağlama.:F
Çiğdem işini bilir gerçekten.:A
@sokak sanati this is SABAHAT not Sebahat [emoji14]. Yup i agree with you i shouldn't depend on destere as i know what kind a man/boy saleem is. Here i choose the song which i like and that is policeman as the other two songs videos are very dirty. And didn't like the songs as well [emoji12]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...