2015 En Favori Yabancı Şarkı Çeyrek Final | C Grubu

Hangi Şarkı Yarı Finale Çıkmalı?

• Kullanılan toplam oy
    58
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu gülüş senin için yeterlimi demişte, nerden bulduysanız sizin cümleleri anlıyormuş gibi cevaplıyor. :D Hele @sokak sanati'nin o cümlesini bırak translateyi biz bile çeviremeyiz. :D bel bağlamayı çevirecek bir insan yok bence. :D

ben bulmadım @xemrexxx bulmuştu emrenin kız versiyonu buda şirret bişeye benziyor :) anlıyorda bizimle başakmı geçiyor kız napıyor çözemedim :) yarım saattir eva eva diye sayıklıyor hala oy vermemiş :))

dur çivi çiviyi söker en iyisi @Çiğdem- i çağıralım :) çiğdem- şu senin hemcinsinin kafasına iki oklava geçir kendine gelsin birde söyle eva simons a oy versin :))

ben bulmadım @xemrexxx bulmuştu emrenin kız versiyonu buda şirret bişeye benziyor :) anlıyorda bizimle başakmı geçiyor kız napıyor çözemedim :) yarım saattir eva eva diye sayıklıyor hala oy vermemiş :))

Valla Türkçe bilmiyorsa o soruyu anlamasının imkanı yok, birde tam cevabını vermiş. :D emreyi sıkıştır bence. :D

dur çivi çiviyi söker en iyisi @Çiğdem- i çağıralım :) çiğdem- şu senin hemcinsinin kafasına iki oklava geçir kendine gelsin birde söyle eva simons a oy versin :))
@Titanium 'un dediği gibi troll hesaptır bence de. @xemrexxx 'nin icadı oldugu belli sen de fazla takılma. Pakistanlılar ingilizce bildiği için xemrexxx bu karekteri yaratmış. Ruşça bilse az çok kemkum edebilse rusyadan bi karekter yaratırdı my'yi överdi:F trollere gelme destere ingilizce bilmiyorum de geç!

@Titanium 'un dediği gibi troll hesaptır bence de. @xemrexxx 'nin icadı oldugu belli sen de fazla takılma. Pakistanlılar ingilizce bildiği için xemrexxx bu karekteri yaratmış. Ruşça bilse az çok kemkum edebilse rusyadan bi karekter yaratırdı my'yi överdi:F trollere gelme destere ingilizce bilmiyorum de geç!

arada bir peştucada konuşuyor kız :) hemde dişçiymiş mesley sahibi yani :) @xemrexxx bu kadar yalanı üstüste yapamaz beceremez bence emreyide işletiyor olabilir :))
kız hala yukarda oy verme yerinin olmadığını söylüyor @sokak sanati yurtdışına kapatmışmı anketi acaba :) öyle bir kötülükte yapmış olabilir :)

@HachiKo @Master.1000 @Polat Şaşmaz @Dr. Sabahat oylarınızı
Eva Simons ft. Konshens | Policeman e atmayı unutmayın:)
şu an oylar eşit durumda @sokak sanati nın oyununu tezgahını boşa çıkarma günü bu fırsatı kaçırmayın derim :)

@xemrexxx sen hala oy vermedin biliyorum ama sonunda eva simons a oy vereceğine eminim eğer kazayla sokak sanatını destekelrsen senide meryoşuda yolunmuş tavığa çeviririm ona göre :))

Eva Simons ft. Konshens | Policeman

arada bir peştucada konuşuyor kız :) hemde dişçiymiş mesley sahibi yani :) @xemrexxx bu kadar yalanı üstüste yapamaz beceremez bence emreyide işletiyor olabilir :))
kız hala yukarda oy verme yerinin olmadığını söylüyor @sokak sanati yurtdışına kapatmışmı anketi acaba :) öyle bir kötülükte yapmış olabilir :)
Ben @xemrexxx'in algısının güçlü oldugunu biliyorum. Ben yokken (ugraşacak kımsesi yokken) boşluktan hesap açmiş:F zaten o dönemlerde açacak haberleri de yoktu. Olsa benı muhakkak etiketlerdi:F mesleğinin olması profil fotosou olarak diş koymak mı? Al subliminalle inandırmış demek:F neyse sen yine g*** kolla derim:X

Ben @xemrexxx'in algısının güçlü oldugunu biliyorum. Ben yokken (ugraşacak kımsesi yokken) boşluktan hesap açmiş:F zaten o dönemlerde açacak haberleri de yoktu. Olsa benı muhakkak etiketlerdi:F mesleğinin olması profil fotosou olarak diş koymak mı? Al subliminalle inandırmış demek:F neyse sen yine g*** kolla derim:X

ingilizceye hakim olsak kızın ıcığını cıcığını çıkarırım ama işte araştıramıyoruz ayrıntılı olarak:)
o yüzden ne bulursask bahtımıa artık :) yinede @xemrexxx nin işi olduğunu sanmam ya böyle bir kız var ya da twitetrda emreyi işleten biri yoksa bizi işletmek için onca çabaya girmez ayda yılda bir konuşuyor zaten forumda :)

Tapatalk'ta anket özelliği yok. O yüzden Chrome'den versin. Yoksa sayılmaz . :D

söyle o zaman chrome dan oy kullansın :) senin ingilizcen iyi :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...