2015 En Favori Yabancı Şarkı Çeyrek Final | C Grubu

Hangi Şarkı Yarı Finale Çıkmalı?

• Kullanılan toplam oy
    58
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
burada baya yarış kızışmış sanırım:D

Ahaha @HachiKo BBHMM hayranı.:F Pakistanlı abla zaten Eva'yı duymamıştir.:F @Polat Şaşmaz Takas abisi ile yarışmaya katilamyacagini söyledi. Yani katılırsa silerim oyunu tıpkı since2011'de olacağı gibi.😛 Kısaca boşa sallıyorsun.:F
boşuna çırpınma forumda aktif olan herkes istediği yere oy verebilir onlar oy kullansında sen sayma ? forumu başına yıkarım :))

yalnız sen şu sahte hesabın sarıterliğin oyunu iptal edeceksin başka yolu yok :)

boşuna çırpınma forumda aktif olan herkes istediği yere oy verebilir onlar oy kullansında sen sayma ? forumu başına yıkarım :))

yalnız sen şu sahte hesabın sarıterliğin oyunu iptal edeceksin başka yolu yok :)

Adamlar kullanmayacağım dedi. Seni sevdiği içinde kullanacaklarını sanmıyorum.:F

@sokak sanati hileye başvurmasa eva simons çoktan kazanmıştı :)

Asıl sen hile yapıyorsun. Artık çağırma milleti Rihanna kazansın ikimizde kazanmış olalım.:(

artık yarışmacı sayısı baya az bu yüzden oylama yapmak zor oldu:(

yarışmacı sayısı baya az o yüzden çok zor oldu oy kullanmak:(
zaten burda eva simons elenirse yarışmanın bir manasıda kalmayacak hileli yarışmamı olur ? nerde görülmüş yarışma düzenleyenin baskı ve şantajla oy topladığı :))
hem yarışmayı düzenleyeceksin hemde millete baskı yapacaksın ne güzel dünya :)

@HachiKo teşekkür ederim.:Z @BuraK örnek davranış olarak senden de bekliyorum böyle bir şey.:Z
Oylar Rihanna'ya.:Z

Taylor swift.

Şarkilarin hicbirini bilmiyorum tipe göre verdim :D @sokak

@HachiKo teşekkür ederim.:Z @BuraK örnek davranış olarak senden de bekliyorum böyle bir şey.:Z
Oylar Rihanna'ya.:Z

benim konuya çağırdığım vatandaş rihannaya destek atmış la bari bir yarım saat sonra atsaydın ayıp denen bişey var misafir olarak geldiğin yere ihanet edilmez :))

neyse @Titanium hala oy vermemiş mutlaka eva simons diyecektir :)
@utawleee de ssanki eva simons destekliyor gibiydi :)

@cevaa uğramadan kaçtı onu yakalayabilirsem eva simons a bir oy garanti aynı şekilde @legolas9900 da eva dan şaşmayacaktır ama yok ortalıka :)

@sokak sanati gerçekten @destere'nin dediği gibi hile mi yapıyon gerçekten? İnanarım destere de seviyordu rihannayı boşa itiraz etmez:T:

rihannaya atılan oya baksana @sariterlik denen fake vatandaşın oyu orda karpuz gibi duruyor yalan söylemem hiçbirzaman :)
birde eva ya oy atanların oyunu geçersiz sayacakmış nedeni belli değil adamın işi gücü üçkağıt yalan dolan :))

benim konuya çağırdığım vatandaş rihannaya destek atmış la bari bir yarım saat sonra atsaydın ayıp denen bişey var misafir olarak geldiğin yere ihanet edilmez :))

@cevaa uğramadan kaçtı onu yakalayabilirsem eva simons a bir oy garanti aynı şekilde @legolas9900 da eva dan şaşmayacaktır ama yok ortalıka :)

rihannaya atılan oya baksana @sariterlik denen fake vatandaşın oyu orda karpuz gibi duruyor yalan söylemem hiçbirzaman :)
birde eva ya oy atanların oyunu geçersiz sayacakmış nedeni belli değil adamın işi gücü üçkağıt yalan dolan :))
Sarıterlik bildiğin fake hesap lo:F 26 şubatta açmiş hesabı:F @sokak sanati'nin açtiği belli ayağındaki terliği görüp bulmuştur o nicki de:F köfte ya:F

@Çiğdem- işini bilir emin ol eva diyecektir:) zaten bir önceki turda evayı sattı ondan beri kin tuttum kıza bu seferde satarsa 10 yıl selamı sabahı keserim :))
@Dr. Sabahat oylar eva simons a :))

senin demiyi pis pis gruplara koymuş sokak şeysi sırf elensin diye:) bence bu yüzden bile olsa burda eva demen lazım :))

@xemrexxx @Dr. Sabahat a söyle oyunu burda eva simons a versin ben çığğırdım kızada benden bir fok anlamamıştır şimdi ? :)
@destere Policeman [emoji173] by Eva Simons

@sokak sanati tehdit ediyor. Bu oy burda kalmaz felan sonra sen 1 oy basarsın, benim sarı'larım 10 tane oy basar felan diyor bilmiyorum napcaz. .s

Sarıterlik bildiğin fake hesap lo:F 26 şubatta açmiş hesabı:F @sokak sanati'nin açtiği belli ayağındaki terliği görüp bulmuştur o nicki de:F köfte ya:F

hem sahte hesapla rihannayı şişirmeye çalışıyor hemde eva ya oy verecekleri tehtit ve şantajla vazgeçiriyor adamda het tür çirkeflik var :) kardeş olsa sevilmez :)

@sokak sanati tehdit ediyor. Bu oy burda kalmaz felan sonra sen 1 oy basarsın, benim sarı'larım 10 tane oy basar felan diyor bilmiyorum napcaz. .s
sen boşver onu kalbini dinle kalbimiz evayla birlikte atıyor :))

Sebahat hanim kayboldu sen ona bel bağlama.:F
Çiğdem işini bilir gerçekten.:A
@sokak sanati this is SABAHAT not Sebahat [emoji14]. Yup i agree with you i shouldn't depend on destere as i know what kind a man/boy saleem is. Here i choose the song which i like and that is policeman as the other two songs videos are very dirty. And didn't like the songs as well [emoji12]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...