En Favori Türk Müzik Grubu | Final maNga - Seksendört

Şampiyon Hangi Grup Olsun?

• maNga

Oy: 18 50.0%
  • Seksendört

Oy: 18 50.0%

• Kullanılan toplam oy
    36
  • Anket kapatılmış .

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
kullandı kullanmasına ama maksat @MasacRE- nin düşmanlarını etiketleyip onu seksendörde yönlendirmek:) sende açık edeceksin şimdi herşeyi :)

kolay kolay darılmam bozulmam ama bu sapık bünyenin arkasında kırılgan ve narin bir kalp taşıyorum:) yani darılmadım ama kırıldım diyebilirim, beni kıranların umarım bamyası kırılır :)
Ben de kırıldım:)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Ya tam tersiyse? :A
Yok kimseye şuna buna oy ver demedim.
Etiketlediğim kişi maNga ya oy verince üzüldüm sen bana darılırsın diye :T:
yoksa bu konularda 99% aynı kişilere oy verdik genelde. Biri bana şuna oy ver dese ben bildiğimi okurum :)
Bakalım bu kez %1 olan tarafdamı olacağım :A
manda kazanırsa suçlu sensin ben onu bunu anlamam yanlış kişiyi etiketlemişsin :)

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
Valla nelki biliyorsundur. Almanlarda kadın-erkek demeden laf esirgenmez :D Aa, Münih güzeldir.. Yılbaşı tatili için mi geliyorsun? Akrabalar varmı hiç?
Kısa bir nefes aldık orda :A
Akrabalar çok :D
Tatil başladı artık ve bir kaç gün sonra Isveç sınırlarında doğa ile iç içe olacağım bir ortama gideceğim. Avrupa ülkelerinden eş dost geliyor. Gezdirecem buraları :D

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060
Tatil başladı artık ve bir kaç gün sonra Isveç sınırlarında doğa ile iç içe olacağım bir ortama gideceğim. Avrupa ülkelerinden eş dost geliyor. Gezdirecem buraları :D

Ne güzel ya.. Bende sap gibi evdeyim. Hava soğuk heryer kapalı berbat..

Ne güzel ya.. Bende sap gibi evdeyim. Hava soğuk heryer kapalı berbat..

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
kullandı kullanmasına ama maksat @MasacRE- nin düşmanlarını etiketleyip onu seksendörde yönlendirmek:) sende açık edeceksin şimdi herşeyi :)

kolay kolay darılmam bozulmam ama bu sapık bünyenin arkasında kırılgan ve narin bir kalp taşıyorum:) yani darılmadım ama kırıldım diyebilirim, beni kıranların umarım bamyası kırılır :)
Evet Seksendört hak ettiği şampiyonluğa koşuyor 2 oy öne geçmiş :Z:Z:Z

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
@destere 2 grubuda dinleyip durdum
maNga çok kaliteli bir grup ama Seksendört grubunun şarkıları bir tık daha ağır basıyor bende :) Yani ben Seksendört grubunu destekliyorum :D

Bu arada etkinlik sahibi sözde toplu etiket yapacaktı ama aradaki fark yok galiba ve açılmasından korkuyor olsa gerek. Son dakika saklanan oylar ile gol yapmaya çalışacak iki tarafda galiba :A

Bakalım hangi grup birinci olacak ama her iki haldede beğendiğim grup kazanacak :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
@destere 2 grubuda dinleyip durdum
maNga çok kaliteli bir grup ama Seksendört grubunun şarkıları bir tık daha ağır basıyor bende :) Yani ben Seksendört grubunu destekliyorum :D

Bu arada etkinlik sahibi sözde toplu etiket yapacaktı ama aradaki fark yok galiba ve açılmasından korkuyor olsa gerek. Son dakika saklanan oylar ile gol yapmaya çalışacak iki tarafda galiba :A

Bakalım hangi grup birinci olacak ama her iki haldede beğendiğim grup kazanacak :)
son anda @S.G.A.T. bir iş çevirmese gidişat şimdilik iyi gibi, ama kötüler son dakikayı bekliyordur mandaya oy yığmak için :)
hala oyunu kullanmadıysan unutmayasın zaman tükeniyor :)

S.G.A.T.

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
son anda @S.G.A.T. bir iş çevirmese gidişat şimdilik iyi gibi, ama kötüler son dakikayı bekliyordur mandaya oy yığmak için :)
hala oyunu kullanmadıysan unutmayasın zaman tükeniyor :)
sabahın köründe etiket yapılmış :A
Halkın dediği olacak.
Harika bir oylama. En azından biri diğerini farkla ezmedi :Z
Duman gibi mesela :D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
bir daha oy kullanabiliyormuyuz:) öyle bir imkanım varsa seksendörde bir oy daha atayım :)

sabahın köründe etiket yapılmış :A
Halkın dediği olacak.
Harika bir oylama. En azından biri diğerini farkla ezmedi :Z
Duman gibi mesela :D
hakedenler kazanacak zafer seksendördün olacak elbet :)