En Favori Güzel 2019 - Kazanan: Beren Saat

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Sen diyemezsin sen yürütüyorsun çünkü :A Ama ben isteyebilirdim :A
Ben normalde yürütmesemde şuna buna oy ver diyemiyorum :T: Top10 listesindede herkesi etiketlerken listenizi yapin diyordum ama kimseye şu ismi listeye al demiyordum fakat o zorla liste yaltırmalarim, şunu bunu listeye al olarak algılanmıştı çok kere :F

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Ben normalde yürütmesemde şuna buna oy ver diyemiyorum :T: Top10 listesindede herkesi etiketlerken listenizi yapin diyordum ama kimseye şu ismi listeye al demiyordum fakat o zorla liste yaltırmalarim, şunu bunu listeye al olarak algılanmıştı çok kere :F
İşte bana çok kez kardeSH'lere oy ver diye bana ışık tuttun sanki yada YK'ya:A Ben de sana Beren için yapmiştim:p

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
En iyisi güzel bi kampanyayla pc+tel al:A Elindekini sat :A
Burada ikinci el telefon durumları pek yok, tamir etme durumuda genelde olmuyor. Tamir edeceğine çöpe atmak daha mantıklı fiyatlardan dolayi. Benim batarya beleşe gelmişti biraz :F

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
İşte bana çok kez kardeSH'lere oy ver diye bana ışık tuttun sanki yada YK'ya:A Ben de sana Beren için yapmiştim:p
@dreamy e "kesin ikikardesh'i zirvesine alacak" demişliğim vardı ama tabi ciddi bir istek değildi, sen o durumamı ışık tutmak diyorsun? :A
Beren'in karşısında oylamadığım Serenay olsaydı, Serenay'a oy verirdim :A

• Güldürdün
Reactions: dreamy

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
haha ama zengin olduğumuzdan değil, mecburiyetten atıyoruz. tamir yapmadan önce muayene ardından tamir parası ile nerdeyse yeni telefon fiyatına yaklaşiyor. Mecburi insanlar yenisine yöneliyor :A
Yok kıskandiğimdan değil sizin de yeni telefonları almanıza sevindim:A Çünkü telefon almadan avrupa birincisiyiz:A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,086
Puanı
1,061
@Forumdash sen YK demişken, harika değilmi bu ya? :bhr: küçük kızın konuşması falan harika özellikle.
@xemrexxx @serhatt @turkuazz @dreamy
D7CXjajX4AITThd.jpeg

• Güldürdün
Reactions: dreamy and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Yok kıskandiğimdan değil sizin de yeni telefonları almanıza sevindim:A Çünkü telefon almadan avrupa birincisiyiz:A
hahha, biz bizimkiler bozuluyor diye alıyoruz ama siz telefonunuz iyi olmasına rağmen en son modeller için yenileri alıyorsunuz :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
@dreamy e "kesin ikikardesh'i zirvesine alacak" demişliğim vardı ama tabi ciddi bir istek değildi, sen o durumamı ışık tutmak diyorsun? :A
Beren'in karşısında oylamadığım Serenay olsaydı, Serenay'a oy verirdim :A
@Forumdash :A ee tabi 4 koldan yazışiyoruz, zorlanıyorsun hızıma yetişmeye :F

• Güldürdün
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...