En Favori Güzel 2019 - Kazanan: Beren Saat

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Daha vakit çok, onu o zaman düşünürüz. :A
Her sene yapılacak bir etkinlik değil bu ama bakarız seneye yaparmıyız. Hatta bu sene içinde erken diyenler oldu ama yaptım ve güzelde oldu. Baya ilgi gördü. Ben @BesaleT 'en daha düzenli sundum, kendisine duyrulur :A İki grup arasında bir kaç ay koymuşluğu var onun :F

• Güldürdün
Reactions: BesaleT and kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
Her sene yapılacak bir etkinlik değil bu ama bakarız seneye yaparmıyız. Hatta bu sene içinde erken diyenler oldu ama yaptım ve güzelde oldu. Baya ilgi gördü. Ben @BesaleT 'en daha düzenli sundum, kendisine duyrulur :A İki grup arasında bir kaç ay koymuşluğu var onun :F
Konuyu canlandırmak lazım işte, burdada etkinliğin moderatörü devreye giriyor, her ne kadar Aslıhan'ı eleyen etiketi yapsan da yinede etkinliği baya coşturdun. Finalde 50 kişi oy kullandığını görünce şok oldum. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Konuyu canlandırmak lazım işte, burdada etkinliğin moderatörü devreye giriyor, her ne kadar Aslıhan'ı eleyen etiketi yapsan da yinede etkinliği baya coşturdun. Finalde 50 kişi oy kullandığını görünce şok oldum. :A
aa ama ben baya baya etiket yaptım. Kullanmayanlar oldu ve gelen kişide Demet Evgar'a oy verdi, ne yapabilirim? :S
Besalet konularında etiket bile yapmazdı, ona etiketler yap diye yazıp duruyorduk :F
Finalde forumda bir süre olmayıp gelip oylayanlarda oldu :F ve benim etiketlediğim yeni isimlerin çoğuda Beren'e verdi oy :A Ben zaten insanlara sadece oylayin diye etiket yaptım. Berenci oy vermeyen bir üye, Hazal'cıda oy vermeyen bildiğim 2üye vardı. Biri @eskici ydi ama girmedi foruma :A Kısmet değilmiş :A

• Güldürdün
Reactions: kerem

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,721
Puanı
710
Emeğine sağlık. :Z @Dosi

Beren Saat’in kazanmasına da sevindim en başından beri favorilerimdendi. ?

• Harika

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Sonuna kadar hak etti ve kazandı, finalde olan Hazal Kaya'yı da tebrik ediyorum. Hak etti ikisi de. :bhr: :Z

Eline ve emeklerine sağlık. :X @Dosi

• Harika

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,968
Puanı
710
Herkese katılım için teşekkürler ?
Final turlarına kadar ortalama 25 oy sayısı oluyordu. Final turlarında yeni üyelerle bu rakam 37lere çıktı ve sadece finalde ise oy kullanan yaklaşık 8 yeni üye oldu :D her iki güzelede eşit yeni üyeler oylamada bulundu ve daha önceki turlarda oy kullanıp, finalde oy kullanmayan 5 üyemiz vardı :D (tipik rakam analizlerimi yapamadan duramazdım :A @MasacRE )

ben ve etiketlerimden kurtuluyorsunuz :A Tekrardan herkese güzel bir yaz tatili dilerim :bhr:
Alışmıştık etiketlere neyse sağlık olsun :D

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Alışmıştık etiketlere neyse sağlık olsun :D
normalde pek etiket yapılmasını sevmez üyeler, senin rahatsız olmadığını bilmek güzel. Yazdan sonra yeni etkinliklere devam edeceğiz inşallah. En Özlenilen Dizi var mesela. Sonra benzer şeylerde yapabilirim. Fikirlerim çok, yeterki yeterli vaktim olsun :D
Hazal 1 oy ile kaybetti oyüzden o da kazandı sayılır. Karşısında eski şampiyon vardı ve buna rağmen muhteşem bir oy oranı aldı :D Sen ve @alperuz en yeni üyelerimizdensiniz ve normalde çoğu kişi üye olduktan sonra çabuk kayboluyorlar. Umarım sizin aktifliğiniz hep devam eder :D
Keşke Hazal Kaya kazansaydı neyse ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...