2016 En Favori Şarkı 2016 | Yarı Final | A Grubu

Hangi Şarkı Finale Yükselmeli?

• Kullanılan toplam oy
    56
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,876
Puanı
1,061

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
aaa geldik şimdi buraya ortalık karışmış şuan yarıya kalanları bile ilk defa görüyorum :A

öncelikle yokluğumda konuyu açıp ilgilenen @Bully a çok tşşk :bhr: akşama ms sonuclarından sonra finalide açar bu yıl ilk kez düzenlediğim etkinliği hayırlsııyla bitiririm :Z

en favori yabancı şarkıda @sokak sanati ve @destere yarı finalde kapışıyordu şarkıcılar yarışmayı bıraktı o iki koca kafa yarışıyordu :F buda kaan ve deniz kapışmasına dönmüş
:A :A :A

@mrt-06 @xemrexxx @Harunnn60 @Yiğitt

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,876
Puanı
1,061
aaa geldik şimdi buraya ortalık karışmış şuan yarıya kalanları bile ilk defa görüyorum :A

öncelikle yokluğumda konuyu açıp ilgilenen @Bully a çok tşşk :bhr: akşama ms sonuclarından sonra finalide açar bu yıl ilk kez düzenlediğim etkinliği hayırlsııyla bitiririm :Z

en favori şarkıda @sokak sanati ve @destere yarı finalde kapışıyordu şarkıcılar yarışmayı bıraktı o iki koca kafa yarışıyordu :F buda kaan ve deniz kapışmasına dönmüş

Sıla'ya oy ver, ya da oy kullanma. :A Karar senin, yoksa kan çıkar. :Z

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

en favori şarkıda @sokak sanati ve @destere yarı finalde kapışıyordu şarkıcılar yarışmayı bıraktı o iki koca kafa yarışıyordu :F buda kaan ve deniz kapışmasına dönmüş

Oyun Durum Leylaya sanırım.:A

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,894
Puanı
1,051

Oyun Durum Leylaya yoksa ortalığı yıkarız :A:A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

en favori yabancı şarkıda @sokak sanati ve @destere yarı finalde kapışıyordu şarkıcılar yarışmayı bıraktı o iki koca kafa yarışıyordu :F buda kaan ve deniz kapışmasına dönmüş

Sıla'ya oy ver, ya da oy kullanma. :A Karar senin, yoksa kan çıkar. :Z

Oyun Durum Leylaya yoksa ortalığı yıkarız :A:A

Bir durun kız nefes alsın, hepiniz üşüştünüz başına akbaba gibi :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bir durun kız nefes alsın, hepiniz üşüştünüz başına akbaba gibi :A
Oda kafasını dağıtmak istiyor napalım boş mu duralım :A:A
Sen kaybedersin, diyeyim sana. :T:
@MasacRE- den centilmenlik dersi alın biraz oda ms yağcılığı yapmıyorsa tabi sonuclar var malum :A :A :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
tabiki bizimki lafta değil gerçek aşk şimdi hogathanın yokluğunda evdeki kuma sayısı dörde düştü :) olacak iş değil dişimin kovuğuna yetmez :)
Çok başarılısın gerçekten, aslı gibi yapıp beni hüzünlendirdin. :(

Artık Çiğdem'in yokluğunda seninle teselli bulacaz bir de napalım, bekliyoruz yorumlarının devamını :A
etkinliğim emin ellerde devam etmiş :Z:Z:Z

çok teşekkürler cnm :love1::love1::love1:@Bully

koca kafalı @destere de bizi kıskanmış ayolll :A:A:A @mrt-06
hhaha destere kısmı halfıyen doğru vlla :eek:

çok teşekkürler @mrt-06 @Bully :bhr:

ahh ben geldiğimde @destere gitmiş bu seferde bu gece gelir sanırım :(

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,689
Puanı
1,061
@Harunnn60 beni kirma lütfen zamanında kirmistin şimdi kirma :(

@Çiğdem- nolur oylamanın seyrine kötü etki etme çünkü sen sılanin bu şarkısına sevmene rağmen durum leyla dersin :(

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,757
Puanı
1,061
Sen beni kırdın diye kirmisimdir :D ya hadi be ben kimseye bu kadar yalvarmam :(
Şöyle düşünüyorum Sıla finale çıkarsa sen o gazla şampiyonda yaparsın o yüzden Simge elenebilir. :A Sen yok mok dedin de o kadar çabaladın finalde pasif davranmazsın. :D Bu kafamı karıştırdı benim. (b)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...