2016 En Favori Şarkı 2016 | Yarı Final | A Grubu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Bully
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Hangi Şarkı Finale Yükselmeli?

• Kullanılan toplam oy
    56
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
aaa geldik şimdi buraya ortalık karışmış şuan yarıya kalanları bile ilk defa görüyorum :A

öncelikle yokluğumda konuyu açıp ilgilenen @Bully a çok tşşk :bhr: akşama ms sonuclarından sonra finalide açar bu yıl ilk kez düzenlediğim etkinliği hayırlsııyla bitiririm :Z

en favori yabancı şarkıda @sokak sanati ve @destere yarı finalde kapışıyordu şarkıcılar yarışmayı bıraktı o iki koca kafa yarışıyordu :F buda kaan ve deniz kapışmasına dönmüş
:A :A :A

@mrt-06 @xemrexxx @Harunnn60 @Yiğitt

aaa geldik şimdi buraya ortalık karışmış şuan yarıya kalanları bile ilk defa görüyorum :A

öncelikle yokluğumda konuyu açıp ilgilenen @Bully a çok tşşk :bhr: akşama ms sonuclarından sonra finalide açar bu yıl ilk kez düzenlediğim etkinliği hayırlsııyla bitiririm :Z

en favori şarkıda @sokak sanati ve @destere yarı finalde kapışıyordu şarkıcılar yarışmayı bıraktı o iki koca kafa yarışıyordu :F buda kaan ve deniz kapışmasına dönmüş

Sıla'ya oy ver, ya da oy kullanma. :A Karar senin, yoksa kan çıkar. :Z

en favori şarkıda @sokak sanati ve @destere yarı finalde kapışıyordu şarkıcılar yarışmayı bıraktı o iki koca kafa yarışıyordu :F buda kaan ve deniz kapışmasına dönmüş

Oyun Durum Leylaya sanırım.:A

Oyun Durum Leylaya yoksa ortalığı yıkarız :A:A

en favori yabancı şarkıda @sokak sanati ve @destere yarı finalde kapışıyordu şarkıcılar yarışmayı bıraktı o iki koca kafa yarışıyordu :F buda kaan ve deniz kapışmasına dönmüş

Sıla'ya oy ver, ya da oy kullanma. :A Karar senin, yoksa kan çıkar. :Z

Oyun Durum Leylaya yoksa ortalığı yıkarız :A:A

Bir durun kız nefes alsın, hepiniz üşüştünüz başına akbaba gibi :A

Bir durun kız nefes alsın, hepiniz üşüştünüz başına akbaba gibi :A
Oda kafasını dağıtmak istiyor napalım boş mu duralım :A:A
Sen kaybedersin, diyeyim sana. :T:
@MasacRE- den centilmenlik dersi alın biraz oda ms yağcılığı yapmıyorsa tabi sonuclar var malum :A :A :A

tabiki bizimki lafta değil gerçek aşk şimdi hogathanın yokluğunda evdeki kuma sayısı dörde düştü :) olacak iş değil dişimin kovuğuna yetmez :)
Çok başarılısın gerçekten, aslı gibi yapıp beni hüzünlendirdin. :(

Artık Çiğdem'in yokluğunda seninle teselli bulacaz bir de napalım, bekliyoruz yorumlarının devamını :A
etkinliğim emin ellerde devam etmiş :Z:Z:Z

çok teşekkürler cnm :love1::love1::love1:@Bully

koca kafalı @destere de bizi kıskanmış ayolll :A:A:A @mrt-06
hhaha destere kısmı halfıyen doğru vlla 😱

çok teşekkürler @mrt-06 @Bully :bhr:

ahh ben geldiğimde @destere gitmiş bu seferde bu gece gelir sanırım :(

@Harunnn60 beni kirma lütfen zamanında kirmistin şimdi kirma :(

@Çiğdem- nolur oylamanın seyrine kötü etki etme çünkü sen sılanin bu şarkısına sevmene rağmen durum leyla dersin :(

Sen beni kırdın diye kirmisimdir :D ya hadi be ben kimseye bu kadar yalvarmam :(
Şöyle düşünüyorum Sıla finale çıkarsa sen o gazla şampiyonda yaparsın o yüzden Simge elenebilir. :A Sen yok mok dedin de o kadar çabaladın finalde pasif davranmazsın. :D Bu kafamı karıştırdı benim. (b)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...