2016 En Favori Şarkı 2016 | Yarı Final | A Grubu

Hangi Şarkı Finale Yükselmeli?

• Kullanılan toplam oy
    56
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,691
Puanı
1,061
Valla hem Sıla hem Türkmen'i severim şarkılar da sevdiğim şarkılar ortalık kızışsın diye Sıla dedim Türkmen geride olsa Türkmen derdim düşünmeden. :D
Çok teşekkür ederim pusuda bekleyip seni kapmak isteyenlere inat :) Akşam elimden geldiğince izleyip yazacağım merak etme :)

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,691
Puanı
1,061
@sürgünüm madem Yiğit etiket yapmış Sılacığımıza destek beklerim senden. Bak tavsiyene uyup Breaking Bad'e başlamıştım bir tavsiye daha verirsin :A

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Kıran kırana geçiyor, gönlüm Ayşegül'ün kazanmasından yana ama forumda hiç aktif olmayan, az veya hiç mesajlı isimlerin katılması sayesinde büyük ihtimalle Sıla galip gelecektir. :A

Fakat Yalın finale çıkmadığı taktirde bu gruptan kim galip gelirse gelsin desteğim çok büyük ihtimalle Simge'nin olacaktır. :)

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,691
Puanı
1,061
Kıran kırana geçiyor, gönlüm Ayşegül'ün kazanmasından yana ama forumda hiç aktif olmayan, az veya hiç mesajlı isimlerin katılması sayesinde büyük ihtimalle Sıla galip gelecektir. :A

Fakat Yalın finale çıkmadığı taktirde bu gruptan kim galip gelirse gelsin desteğim çok büyük ihtimalle Simge'nin olacaktır. :)
Laf mı vuruyon La sen bana :A o dediğin bilinmeyen isimleri ben tanıyorum yetmez mi :D

@GunesinOglu Sıla Afitap desteğini bekliyor kanka nolur beni kırma ve Sıla de :D

Teşekkür ederim Güneşim benim :D

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Laf mı vuruyon La sen bana :A o dediğin bilinmeyen isimleri ben tanıyorum yetmez mi :D

@GunesinOglu Sıla Afitap desteğini bekliyor kanka nolur beni kırma ve Sıla de :D

Fırsatını buldum mu arada böyle gıcıklıklar yaparım kızdırmak için :A Ama hiç mesajı olmayan üyelerin sayesinde tek farklı galip gelirse ilginç olurdu doğrusu. :D

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,691
Puanı
1,061
Fırsatını buldum mu arada böyle gıcıklıklar yaparım kızdırmak için :A Ama hiç mesajı olmayan üyelerin sayesinde tek farklı galip gelirse ilginç olurdu doğrusu. :D
Helni var mesela o Kırgın Çiçekler izliyor Ve sohbetimiz var :D @Güvencionurcu var onunla da muhabbetimiz var hatta önceki favori üye zamanlarında da bana destek verirdi :D sen tanımıyorsun ama ben tanıyorum :D

Reaksiyon puanı
1,087
Puanı
165
Verdim oyu ;) Sıla'nın tüm parçalarına hastayım fakat parça olarak bu sefer " Durum Leyla" daha çok hoşuma gitti :)

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,837
Puanı
1,061
Bir önceki turda 9 oy zor alan şarkı :)
Tatlım seçenekler azaldıkça oyların dağılımı da değişir 9 oy aldığındaki seçenek sayısıyla şimdi bir mi? Karşısında tek seçenek var haliyle Afitap'ı beğenmeyenler Durum Leyla diyor..

Ayrıca Durum Leyla da harikulade bir şarkı bence bir müzik insanı olacak bu şarkının finale çıkmasına sevinmelisin. :D

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,691
Puanı
1,061
Tatlım seçenekler azaldıkça oyların dağılımı da değişir 9 oy aldığındaki seçenek sayısıyla şimdi bir mi? Karşısında tek seçenek var haliyle Afitap'ı beğenmeyenler Durum Leyla diyor..

Ayrıca Durum Leyla da harikulade bir şarkı bence bir müzik insanı olacak bu şarkının finale çıkmasına sevinmelisin. :D
Şarkı kötü değil biliyorum sevdiğim bir şarkı zaten ama benim için Sıla'dan daha iyisi Yok :D Ana sayfadan kaybolan konu bir anda Emin Özaltun'un oyuyla yalpalandı bu kadar zamandır kullanmamış gecenin 1'inde kullanası gelmiş :D Hayır yani bana hiç gerçekçi gelmiyor :A

@Güvencionurcu @Helni umarım gelirsiniz ve Sıla'ya destek atarsınız nerelerdesiniz :( Bekliyorum oylarınızı hadi gelin :D

@Dosi gel gel nolur dön gel hadi dön gel be :D

Son düzenleme:

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,837
Puanı
1,061
Şarkı kötü değil biliyorum sevdiğim bir şarkı zaten ama benim için Sıla'dan daha iyisi Yok :D Ana sayfadan kaybolan konu bir anda Emin Özaltun'un oyuyla yalpalandı bu kadar zamandır kullanmamış gecenin 1'inde kullanası gelmiş :D Hayır yani bana hiç gerçekçi gelmiyor :A
@XanTier'i neden etiketlemediniz. :A @Bully

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum İstatistikleri

Konular
170,521
Kullanıcılar
8,420
Son Üye
tekin