2016 En Favori Şarkı 2016 | Yarı Final | A Grubu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Bully
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Hangi Şarkı Finale Yükselmeli?

• Kullanılan toplam oy
    56
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Ozderem @Leylam sizden rica etsem Sıla için oy atabilir misiniz? Şimdiden çok teşekkürler :)

Yeni Fav10'da en az 3 üye politikası izledik iki kat arttı neden şaşırıyorsun? :X Eski Fav10 alışkanlıklarını bırak artık. :A
ayol bence ozan bilerek adminliği bıraktı ; bu görünmeyen üyeler çoğaldıkça sizin başınıza dert olacak en sonunda @Bully ile totalcan yönetemiyor diyip sizi şutlayacak @Doğu nun tayyip amcası gibi halk istiyor diyecek bir de:A bu arada deniz marulu da kriptolu ozocu bence:A

ayol bence ozan bilerek adminliği bıraktı ; bu görünmeyen üyeler çoğaldıkça sizin başınıza dert olacak en sonunda @Bully ile totalcan yönetemiyor diyip sizi şutlayacak @Doğu nun tayyip amcası gibi halk istiyor diyecek bir de:A bu arada deniz marulu da kriptolu ozocu bence:A
Kripto Ozocu sesli güldürdü. :F

Öncelikle Sılacı değilim, sadece bazı şarkılarını çok beğeniyorum. Durum Leyla şarkısını bir önceki turda pek beğenmediğimi belirtmiştim oyüzden kolay seçim oldu. Finalde rakibi Yalın olsaydı kolay karar vereceğim bir oylama olmazdı.

@tolgab @XanTier @adventurous Ayşegül Aldinc'e oylarınızı bekliyoruz

@Ozderem @Leylam arkadaşlar Ayşegül Aldinç'e desteklerinizi bekliyoruz..

Ayşegül Aldinç'e oy atanlara Survivor'a katılma şansı. Bu fırsatı kaçırma üye ol oyunu Ayşegül'e at Survivor biletini kap :)
Sen durum Leyla İçin mi destek istiyorsun yoksa bana olan kinini buradan mı çıkarmaya çalışıyorsun imamcım :A

@legolas9900 biliyorum sormuştum sana ama bir seferliğe mahsus Sıla'yı desteklemen mümkün değil mi Ya :D Sen de çok gözüm kaldı orda öyle duruyon :A

@legolas9900

İkisi de birbirinden kötü. Daha az kötü olana verdim. :D

@Harunnn60 Durum Leyla dersen hemen bu gece Stranger Things'i izlerim, FTWD'nin 3. sezonunda da sana eşlik ederim :A

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...