2015 En Favori Şarkı 2015 | Yarı Final | A Grubu

Hangi Şarkı Finale Yükselmeli?

• Kullanılan toplam oy
    51
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sen sadece benim mesajların harika tıkı at yeter. Olay bende. Sıla'da Gülşen'de çıkmayacak.:F
Normal beğeni yetmiyor mu :F Neyse bakarız Deniz'le olan rekabetinizde iyi olan kazansın diyelim. :A

Ay cınımss ben senle pisleşmeyi çok seviyorum zaten. :X Seninle uğraşmak güzel oluyor, seni severim bilirsin. Ama şu ağır total entrikaların olmasa güzel insansın. :A Neyse olsun o kadar, fazla Fox bağımlısı olmanın zararları hep bunlar. :A

Fox'tan hiç dizi izlemiyorum bu arada.:F Bir tek OHB efsun reise bakıyorum.
Yönetici kimliğim olmasa Çiğdem'i bile takla attırırdim.😛 Duymasın Süper cadı.

Ben oy toplim dur. @ABAY_06 reis oylar kime biliyorsun. Tabi ki Yalın'a :Z

Fox'tan hiç dizi izlemiyorum bu arada.:F Bir tek OHB efsun reise bakıyorum.
Yönetici kimliğim olmasa Çiğdem'i bile takla attırırdim.😛 Duymasın Süper cadı.

Ben oy toplim dur. @ABAY_06 reis oylar kime biliyorsun. Tabi ki Yalın'a :Z
Bakalım dinlim kararımı veririm daha sonra.

Çok ayıp yaaa seni sever o ben biliyorum :F Abay oy kullansa o zaman adalet yerine gelir diyor. Böyle düşünceyi nasıl yok sayarsın. @sokak sanati senın güzel kalbıne guveniyor yalından yana oy kullanacağını :F

Yalın için istiyoruz.ss Düzen bozucu İdealist anarşistler olarak artık Yalıncik çıksın şu finale.:Z
Bakalım dinlim ondan sonra karar vercem acele etmeyin daha var. deniz de konuda bekliyor atılacak azsonra üstünüze.:D

Biliyorsunuz ben haraketli şarkıları filan daha severim. Zaten hayatımız yokuş aşağı gerek yok daha da aşağı gitmeye. :A

Yalın - Benimki diyorum. :A

Ben adil düzenden yanayım :X sohbet eğlenceli geldiği için takılayım @ABAY_06 'ya dedim :F adaletlice olsun oylama. Kaç senedir hatır gönul belasına kaç kere aynı isimler kazanmıştır:A sen de kasma bence emeğine sağlık :X

Abay'dan oyu alalım uyumam lazım benimde zaten.:F @ABAY_06 seni bekliyoruz.:( Adil düzen için.

Biliyorsunuz ben haraketli şarkıları filan daha severim. Zaten hayatımız yokuş aşağı gerek yok daha da aşağı gitmeye. :A

Biliyoruz tabi ki.:A @Forumdash arkadaşın mesaja şukulayalım.:A

Bakalım dinlim ondan sonra karar vercem acele etmeyin daha var. deniz de konuda bekliyor atılacak azsonra üstünüze.:D
İstediğine oy ver ama ben anladım senin sıladan yana oy kullanacağını :X

Boşuna lady gaga sevmıyoruz demek :A

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...